Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Atlantis


Atlantis
veterán

Egyelőre én ilyen akcióról tudok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#102) tomiii007 válasza icecave (#100) üzenetére


tomiii007
senior tag

https://www.samsung.com/hu/wearables/galaxy-watch-active2-r820-44mm/SM-R820NZKAXEH/

Hol vásárolhatom meg-re rákattintassz és ott lesz 220 és konzolvilág. Konzolvilágnál írják, hog jár a töltő

(#103) icecave válasza tomiii007 (#102) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, ezt láttam, csak pár napja még nem volt ott a konzolvilág, csak a 220, ott meg nem írták a töltőt :R

(#104) Csedit


Csedit
aktív tag

Én is gondolkodom egy ilyen óra vásárlásán, jó lenne előrendelésben megvenni.
Viszont nem tudom eldönteni próba nélkül, hogy a kisebbet, vagy a nagyobbat vegyem.
A 44-es lenne jobb, mert nagyobb a kijelző (az én koromban már ez sem mindegy, jobban látom :DD ) és az akkuja is biztos tovább bírja egy töltéssel.
De a 15 cm kerületű csuklómon nem tudom hogy mutatna.
Nagy a dilemma....

(#105) AS válasza Csedit (#104) üzenetére


AS
félisten

Majd ha lesz pl a MM-ben ott kilehet próbálni, vagy egy Samsung Store is segíthet :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#106) Atlantis válasza Csedit (#104) üzenetére


Atlantis
veterán

Próbálj fel egy Active 1-est (ami 40 mm-es) és ha az éppen jó akkor a nagyobb valószínűleg már bután nézne ki.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#107) Kasya válasza tomiii007 (#102) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm én is. Minap még a konzolvilag nem szerepeket nekem se. :R

(#108) Csedit válasza Atlantis (#106) üzenetére


Csedit
aktív tag

Köszönöm a tanácsot, egy hónapig használtam az elődöt, tetszett, jó is volt a mérete, de hátha nem lenne túl nagy a 44-es sem.
Lehet, hogy még kivárok és élőben felpróbálom mikor megjelent.
Vagy olyat lehet vajon, hogy rendelek egy nagyobbat, mivel netes vásárlás 15 napig eldönthetem, hogy kell-e, esetleg kicseréltetem egy kisebbre.

(#109) icecave válasza Csedit (#108) üzenetére


icecave
nagyúr

Kicseréltetni nem tudod, elállsz a vásárlástól (30 napjuk van visszaadni a pénzt, de előbb meg szokott lenni, boltja válogatja) , majd veszel egy kisebbet.

Esetleg előrendeled mindkettőt,hogy tuti járjon az ajándék, aztán az egyiktől elállsz. :D

(#111) tomiii007


tomiii007
senior tag

de akkor az ajándékot is vissza kell adni ? :D

(#112) bg612


bg612
tag

Honnan lehet tudni, hogy melyik az e-simes?
Arra is van előrendelés valahol?

[ Szerkesztve ]

(#113) ollie válasza bg612 (#112) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LTE verzióként árulják.

***

(#114) tomiii007


tomiii007
senior tag

Az miert van hogy pl extreme digital, aqua azt írja 2 ev garancia míg mediamarkt vagy speedshop 1 ev??

(#115) bg612 válasza ollie (#113) üzenetére


bg612
tag

De hol?

(#116) thomeee91 válasza bg612 (#115) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Egyelőre sehol, várhatóan a Telekom-nál lesz.

(#117) Atlantis


Atlantis
veterán

Azon gondolkodtam el, hogy csak az LTE-verzióban lesz hangszóró vagy mindegyiket lehet telefonálásra használni? Ha nem olyan autóval megyek, amiben vagy BT, praktikus lenne...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#118) ollie válasza Atlantis (#117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyikben van hangszóró.

***

(#119) Atlantis válasza ollie (#118) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszi, így már akár megfontolandó a csere.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#120) tomiii007


tomiii007
senior tag

Valaki rendelt már elő?

(#121) sazo válasza tomiii007 (#120) üzenetére


sazo
tag

Szia!

Én igen, Gear S3-at cserélek.

Üdv:

Z

(#122) Atlantis válasza tomiii007 (#120) üzenetére


Atlantis
veterán

Én még megvárom, mit mutatnak be ma az almások.... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#123) tomiii007 válasza sazo (#121) üzenetére


tomiii007
senior tag

Honnan rendeled?

(#124) icecave válasza Atlantis (#122) üzenetére


icecave
nagyúr

Nagyobb árcédulát. ;]

Bocs, nem hagyhattam ki :D

(#125) Kasya válasza tomiii007 (#123) üzenetére


Kasya
nagyúr

En a gyorsbolttól.

(#126) Atlantis válasza icecave (#124) üzenetére


Atlantis
veterán

Meglehet, de akkor maradok a robotos vonalon...igazából komoly baj nincs ezzel sem, de kicsit hiányzik az almás világ.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#127) sazo válasza tomiii007 (#123) üzenetére


sazo
tag

Szia!

A SES-től rendeltem, 44 mm-es, fekete, rozsdamentes acél. Csak attól tartok, hogy a részvételi szabályzatban a wireless töltőre azt írják, hogy a készleten lévőből adják - nehogy fehér legyen.

Üdv:

Z

(#128) tomiii007 válasza sazo (#127) üzenetére


tomiii007
senior tag

En is speedshopbol elorendeltem, ott legalabb tuti feketet adnak 😃

(#129) SeatZola válasza tomiii007 (#120) üzenetére


SeatZola
őstag

Én most rendeltem elő az Edigitalban. Fekete 44mm-es, acéltokost. Ehhez a visszaigazolásban is fekete töltőt írták.

Rappi

(#130) SeatZola


SeatZola
őstag

Közben kaptam egy elég jó ajánlatot egy Galaxy watch 46mm LTE-re. A dilemmám csak az, hogy egy watch 46mm lte-t 77eFt-ért vagy a watch active 2 44 mm-t duó töltővel 135eFt-ért? Az activeban az ECG tetszik jobban, a watchban meg a nagyobb akku és a picit sportosabb forma. Ha a duó töltő piaci árát leveszem, akkor az active lenne kb. 115-120eFt-ba. Ugye nem ér 40eFt-al többet az active, mint a watch? Nem tudom mit válasszak.

Rappi

(#131) bg612


bg612
tag

Magyar nyelvű felhasználói kézikönyvet tud valaki, valahol?

(#132) Atlantis válasza bg612 (#131) üzenetére


Atlantis
veterán

Gondolom a Samsung oldaláról letölthető lesz, ha hivatalosan is megjelenik itthon.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#133) bg612 válasza Atlantis (#132) üzenetére


bg612
tag

Köszönöm. Akkor megint csak türelmetlen voltam. Csak angolul találtam :)

(#134) hhenry válasza SeatZola (#130) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem a 46mm-es Watchot

(#135) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Gondolkodom az előrendelésen, de kérdés, hogy melyik legyen, az aluminium 40mm-es vagy a rozsdamentes acél? Mi a különbség a kettő között? Mármint érzésre, súlyra, ... Miért jobb egy rozsdamentes acél?
Komolyan kérdezem. :-)

Köszi,
G.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#136) icecave válasza VeryByte (#135) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól függ, mire veszed inkább. Én a simát veszem, mert ahhoz szilikon szíj van és sokat sportolok, főleg azért kell az óra. A rozsdamenteshez bőr van, azt sporthoz mindenképp cserélni kellene, ha jót akarok.

Már cska ki kellene találnom, hol rendeljem elő, hogy biztosan legyen is 20-án. Note 10 tapasztalatok után nem biztos, hogy Samsung Store-ból érdemes, ha megjelenés napján akarja az ember kézhez kapni.

(#137) bg612 válasza icecave (#136) üzenetére


bg612
tag

Előrendelésnél hol látszik, hogy mikor szállítják ki?

(#138) icecave válasza bg612 (#137) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak az látszik, hogy 20-án megjelenik és szmélyesen átvehető, házhozszállításra is ugyanazt írja a rendelés végén itt: [link]

(#139) bg612 válasza icecave (#138) üzenetére


bg612
tag

Köszi. Akkor majd ideér, ha ideér :)

(#140) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Új tulajdonosoktól vélemény?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#141) worxland válasza VeryByte (#140) üzenetére


worxland
addikt

Működik, szép, kicsi, könnyű (44mm, alu) az Amazfit Stratos után. Több infó még nincs, mivel két órája vettem. Lünettát szokni kell, meg a menüt is. Kijelző fél fényerőn is erős, AOD számlaptól függően használható (hasonlít a számlapra) vagy sem (ronda, egypálcás megoldás).

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#142) szabi9811 válasza worxland (#141) üzenetére


szabi9811
tag

Szia, Hol tudtad megvenni. Én előrendeltem, de még mindig nincs meg talán most pénteken. Ez már 1 hét csúszás. Azért rendeltem elő, hogy már 20.-án a kezembe legyen erre nincs. A Samsung meg csak sablon szöveget nyom. Elég amatőr húzás. Kezdek kiábrándulni. SES Győr-nél rendeltem.

(#143) worxland válasza szabi9811 (#142) üzenetére


worxland
addikt

Mediamarkt Pesten, az Árkádban (de ugyanitt a Samsung boltban is van) .

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#144) worxland válasza worxland (#141) üzenetére


worxland
addikt

+1 infó: rezgés nagyon gyenge (erős, hosszú rezgést választva is) a Stratos után.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.