Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adam86


Adam86
tag

Próbáltam a játékot, de nekem nem jött be.

Lenovo Thinkad T500

(#2) volvoguy


volvoguy
addikt

én imádo ma teniszt, meg is van a virtua tennis 3, de valami borzalmasan árkád......oké, jhogy direkt, de ennyire....túl gyors az emberem, hülye mozdulatai vannak....béna a zene, a hangok....még mindig többre megyek a top spin 2-vel....bár már rég nem aktuális, de legalább reális

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3) mad1


mad1
veterán

7800 GS and above or Radeon X800
Azert nem mindegy...hogy lehet 1 kalapala venni.x1800 al meg ok,de x800al? :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

azthiszem ma kipróbálom,bár még a COJ-t elötte be kéne fejeznem,na és még a Fuel is ott van,a böség zavara :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) athomi válasza mad1 (#3) üzenetére


athomi
veterán

egy X800XT-ben vagy egy X800GTO(2)-ben azért van kraft, na meg nincs benne sm3-as támogatás sem :D

[ Szerkesztve ]

(#6) puttputt válasza Adam86 (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Hasonlóképp. Nagyon vártam, de szvsz. borzalmas lett. Inkább visszalépéseket látok a 3-hoz képest... Most őszintén! Mi a differencia? Hát..., nem tettek ki magukért a készítők, az egyszer biztos.
(Se statisztika a meccsek közben/végén, se a beígért "személyes megnyilvánulások a játékosoktól" /a random figurának "nadalos" beütése van.../, az egész olyan, mintha "Sega Megadrive"-on nyomná az ember... jó szó rá, árkád.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) puttputt válasza puttputt (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Magyar [Random játékos] a Virtua Tennis 2009 pályáján..., az "amateur" listáról.
Ő volt az egyik páros-ellenfél a döntőben. Nem játszott rosszul.
Nekem is csak meccskezdéskor tűnt fel a név.
Csak nem a "Wikipedia" volt az adatbázisuk alapja? :)) ("Tóth Árpád"..., mint teniszező? :C )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) dinka.86


dinka.86
aktív tag

Hát emberek, sztem ez a játék legnagyobb LOL-ja!!
a döntőben az ellenfelem maga Bajcsy-Zsilinszky Endre volt, a híres teniszező :DD :DDD
[link]

(#9) puttputt válasza dinka.86 (#8) üzenetére


puttputt
őstag

Mondom én, hogy Wikipedia! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) puttputt


puttputt
őstag

Neveztem erre a "kosztümös" versenyre (úgy engedi, ha a "minigame"-ek, ld. nekem a Pirate ment könnyen... közül megold az ember párat, majd megveszi az ottani "vicces cuccokat" és beöltözik... érdekes figurák voltak! A döntőben a "Superhero" pl. valami fantasztikus! :D

["Rajtlista"]
["Player 1"]
["The Superhero"]

Más: A Davis Cup elnyerése után egy igen jó ütőt lehet kapni a "boltban"...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) puttputt válasza puttputt (#10) üzenetére


puttputt
őstag

Na, persze... :U :DDD Reális erőviszonyok... pedig "Normal" módon voltam, nem is könnyített beállításokkal... vagy ennyire tisztelték a ... :)) :
[link] [link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) puttputt


puttputt
őstag

Nem igazán értem, hogy Safina és Del Potro (esetleg Söderling) miért nincsenek benne... nem utolsó játékosok pedig... akkor Haas?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) puttputt válasza puttputt (#12) üzenetére


puttputt
őstag

[Jó kép :K ]..., csak hát, tényleg "virtua"... Mauresmo (első kör-negyeddöntő) és Ivanovic több gondot jelentett, mint Djokovic (6:0... 3 labdát nyert). Furcsa erőelosztás, továbbra is... (Ja, és már "Very Hard".)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) Amur


Amur
addikt

a practice match-eket érdemes nyomni az openek között hogy fejlődjön a játékos,vagy nem sokat nyom a latba hosszú távon? az edzések nem sokat nyomnak 1-1 feladat után,és idegesitő is némelyik ezért választottam rendszeresen inkább a practice matcheket a partner listáról mindig meghívok valakit.
A stilusok választása mit csinál?
offense valley(ha jól emlékszem) amit választottam mert sokat megyek be a hálóhoz,de csak annyit vettem észre hogy nem rookie-t ír a nevem után hanem offense valley-t...
32.vagyok az amatör ranglistán és még egyszer sem kaptam ki,most talán kezdenek erősebbek lenni,de eddig nagyon arcade!
A top spin2 után ahol pont fordítva volt: az elején meccset sem tudtam nyerni a karrier módban amig egy kicsit nem fejlődtem..
azért teszik és leköt(kiváncsi vagyok meddig!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#15) puttputt válasza Amur (#14) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, elég egysíkúvá tud válni... Nem hiszem, hogy nagy differencia lenne. Kipróbáltam, amit mondtál. Használtam trainert :)) , azzal max.-ra tettem a player tulajdonságait..., nem sok különbséget tapasztaltam. Szerintem, inkább a practice meccsek, mint a kis játékok... gyorsabban le lehet őket tudni. (Az "ágyús" amúgy, a legegyszerűbb minigame szvsz.)
Fura... miután kijátszottam (profi 1. hely...), próbáltam pár meccset legnehezebbre állítva, nem sok különbséget tapasztaltam... Mikor elkezdtem, sokkal nehezebb volt, még a Hard is... Ki érti ezt... :U
A "rookie" kiírás ellenére még lehet a karakter erős... ugyanolyan erős, mint a "hálózásnál"...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) Amur válasza puttputt (#15) üzenetére


Amur
addikt

valamit alakit a játékos tulajdonságain a stilus mert pl. amikor a serve&valley-t választottam erősebbeket szervált(203 helyett 207km/h lett a max.)nem nagy különsbség de nüansznyit csinál!
Ágyus mini-game alatt a kalózosat érted?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#17) Amur


Amur
addikt

a játékos tulajdonságait csak egyszer kell maxra nyomni? (lábmunka,háló és szervajáték,stb..),mert ha maxra megy utána megint előlröl kezdi de nem írja hogy level2 vagy ilyesmi?
Lehet csak aktuális forma akar lenni? Szinten kell tartani és kész,ha fenn van nem gyakorolni? nem igazán logikus,és sehol semmi magyarázat hozzá...
tapasztalat?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#18) Amur


Amur
addikt

már megint kifutottam a szerkesztési időböl.sorry
A lényeg: a kézikönyv szerint:
tapasztalat pontrendszer:amikor mindhárom kategóriában szintet lépsz,akkor új játékstílus lesz elérhető.ennyi...
a 3 kategórián belül pedig egyre jobban használható játékstílusokat ad ami viszont már befolyásolja a játékos képességeit(jobban szervál,erősebb fonákot üt stb...)
Hát ha nem is egy RPG rendszerre,de valami jobb megoldásra számítottam..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#19) puttputt válasza Amur (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, a kalózosra gondoltam. Nekem az ment a legkönnyebben.
Nem igazán tudom..., azt a "problémát" EZZEL megoldottam. :K "Időtakarékos"... használd nyugodtan! (Nem könnyű hozzáférni...)
Ami igazán érdekes volt, hogy legnehezebb szintű és könnyű ellenfél közt sem volt nagy különbség... (cheat nélkül is) egy idő után, szóval ellaposodott a játék, meglehetősen.

Szerintem nem kell szinten tartás..., megmaradnak a "skillek", úgy látom, de lehet, tévedek.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20) Farkas23 válasza puttputt (#19) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ezt én is tapasztaltam, alig van külömbség a nehéz és a könyü ellenfél között, Federer-t ugyan olyan lazán megvertem mint bármki mást eddig, semmi külömbség nem volt. :(((
Szerintem a Virtua Tennis 3-ban ez jobban megvolt csinálva, de lehet tévedek, akkor javitsatok ki!

(#21) puttputt


puttputt
őstag


Most méltán vicsorít a képen Ancic. :DDD
Továbbra is azt gondolom, hogy néholi hangulatossága ellenére a szokásos, Sega egyeduralomba öltözött igénytelen, egysíkú játékról van szó...
Sok ötlet lenne ebben a játékban (elején kézfogás, végén...különböző kupák, serlegek, statisztikák, kiírások, audio...), de mint mondtam, az egyeduralom miatt, nincs konkurencia..., így a Sega nem kényszerül rá mindenképp a minőségi váltásra.
Sajnos. :(

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#22) Farkas23 válasza puttputt (#21) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Én már nem is jáccok vele! Elkezdtem de mindig ugyan az volt, semmi változás még a játékosok közt se, ugy h hamar meguntam! Szerintem a virtua tennis 3 jobb volt, ha nem is sokkal de kicsivel igen!
Te hogy gondolod?

(#23) zolus


zolus
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki nekem abban segíteni,hogy a profik közé hogyan lehet bekerülni?Az amatőr listán első vagyok,pénzem is van.A kihívásokat kell teljesíteni?Vagy a teniszakadémián elérni valamit?Légy szii,köszi!!

(#24) puttputt válasza zolus (#23) üzenetére


puttputt
őstag

Engem automatice áttett az idény végén...

Farkas: Egyet kell értenem..., bár a 3 sem a szívem csücske sajnos. Mint egyeduralkodónak, adnia kéne a színvonalra is egy kicsit jobban, stb.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) Farkas23 válasza puttputt (#24) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nekem se volt az! Azt hittem ez az uj jobb lesz végre, de tévedtem! De ha már a grafikját nem is, de legalább a játékélményt csinálták volna meg jobbra, de ez h mindenkit ugyanolyan könyen megverek, áááááááááááá! Ennél sokkal többre számítottam! Na de mind1.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.