Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Nekem tetszenek az ilyen dual boot eszközök, mert így ha egy tipikusan "Win" eszközt kell használni, akkor sincs gond, de emellett leheta kisebb igényű Androidot is használni. A gondom csupán az, hogy vajon érzékelhető lesz-e a különbség az Android használata esetén üzemidőben (nem hinném), vagy csupán a boot időt lehet megspórolni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) fateless


fateless
veterán

Nekem tetszenek az ilyen dual boot eszközök, mert így ha egy tipikusan "Win" eszközt kell használni, akkor sincs gond, de emellett leheta kisebb igényű Androidot is használni. A gondom csupán az, hogy vajon érzékelhető lesz-e a különbség az Android használata esetén üzemidőben (nem hinném), vagy csupán a boot időt lehet megspórolni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) plus44


plus44
veterán

A dual bootos tetszik, de ennyiért azért sokallom...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) No-kia


No-kia
őstag

proci órajelét írjátok át ghz ra :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) ferke170 válasza fateless (#2) üzenetére


ferke170
tag

Kétségtelen van helyük ezeknek a gépeknek a telefon és a laptop közt. Ha már sok lesz, és lesz megfelelő kínálat, akkor az áruk is be fog állni.

(#6) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Nekem is tetszik, nagyon el van találva. :K

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Tehát a nagyobbik, Win7-es mellé tettek egy Android 1.6-ot, nem mellesleg x86 architektúrára, (MHz?), teljes Flash támogatást (Android alatt is?) és MS Office-t (Android alatt is?), a kisebbik meg megkapja a 2.2-t, ami támogatja a Flasht, gyorsabb, minimum tízszer kevesebbet fogyaszt, ráadásul ARM.
Mi értelme ennek a dualbootnak így? Ha azt akarják megmutatni, hogy ilyet is tudnak, akkor rossz úton járnak, Win7 mellé nem nagyon kellhet Android és fordítva, egy eszközre, ég és föld a kettő. Ráadásul van egy olyan érzésem, hogy szegény Android messze elmarad majd a Win7 mellett, mind energiagazdálkodásban, mind sebességben, hisz nem épp ilyen környezetre találták ki.
Megjegyzem nem is tudtam, hogy Android máris van x86-ra. Mi fut ezen így el? Van egy x86 Android Market is valahol, vagy talán nem natívan fut?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) kcsa válasza Rickazoid (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Ez egy elég régi cikk, de 1.6-osra hivatkoznak x86 támogatással.
Van egy sejtésem hogy ilyesmi (vagy ez) lehet rajta...

(#9) gombsadi válasza Rickazoid (#7) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Link

Latom megeloztek

[ Szerkesztve ]

(#10) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Basszus..
Higy lehet még bmit is kiadni 1.6!l ilyenkor??? :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) Rickazoid válasza gombsadi (#9) üzenetére


Rickazoid
addikt

gombsadi és (#8) kcsa: így már érthető, köszönöm, erről az információról lemaradtam anno. Megnéztem, egész jól fut VirtualBox-ban...

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#12) skajwa


skajwa
senior tag

Jópofa dolgok ezek az internettáblák, de szerintem addig egyáltalán nem hasznosak, amíg nem képesek egy laptopot teljesen kiváltani....

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#13) zéügynök válasza Rickazoid (#7) üzenetére


zéügynök
csendes tag

Androidra Java-ban készülnek az alkalmazások. Mindegy milyen proci van alatta.

(#14) Duree


Duree
veterán

Hát ez sem olcsóbb a többinél.Gyakorlatilag egy netbook hardware van szinte mindegyik internettáblában,de az ára sokkal több.Kinek fogják így eladni?

duree54

(#15) LA_COSTE válasza Duree (#14) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Pont erre gondoltam én is. :K

(#16) gombsadi válasza Rickazoid (#11) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Nincs mit. En pl nyaron futottam bele. Szoval kiprobaltad. Es mennyire reszponziv? Az egeret, hogy kezeli? Voltak veletlenszeru lassulasok? En nem probaltam meg ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.