Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeoPhoto


GeoPhoto
tag

Na, ez szerintem elég felejtős, a felbontás az már gáz, a proci meg valószínüleg nagyon kevés lesz az ICS-hez. Ez egy turbós kinai gagyinak felelhet meg, max a garija lesz jobb. Valaki meghekkelhetné full androidra a 199 dolláros Playbookot, na az azt hiszem best buy lenne (talán :)

Már csak a képernyő, meg a proci árából kijön az árkülönbség, ha a Fire-hez hasonlítjuk. Egyetlen igazi előnynek a memóriaslot számit (na, meg a HDMi, de azt egyszer elég volt kipróbálni, lassú hardverrel csak médialejátszónak jó, de annak meg inkább valami komolyabb)

[ Szerkesztve ]

(#2) Gusztáv válasza GeoPhoto (#1) üzenetére


Gusztáv
addikt

A kínaiak ezen a felbontáson már rég túlléptek. Viszont ha az 1GHz- proci nem elég az ICS-nek, akkor az szerintem az ICS-t minősíti. A Fire-hez hasonlítani felesleges, az egy tök herélt rendszer. Viszont nem mindenki akar tableten játszani.

Laci

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kevés lesz az a hardver már ide 2012-ben. És a kijelző felbontást is növelhetnék igazán. Értem én az olcsóságnak ára van, de részemről inkább Kindle.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ha az Amazon online áruházát lehet használni, akkor ez nekik nem annyira vetélytárs.

(#5) PowerBuldog válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Voda SmartTablet7 sem egy drága darab, mégis hd kijelzőt kapott. Szóval ezzel elbújhatnak szégyenükben.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) tjb007


tjb007
nagyúr

170 dollárért ez egy kicsit drága lesz de hát a Viewsonic nem most száll el először az árazással.
A hardverről konkrét információ még nincs de az ICS miatt sejteni lehet, hogy mi van benne.

Ezt a mindent a Kindle Fire -höz hasonlítunk baromságot meg jó lenne elfelejteni.

[ Szerkesztve ]

(#7) vicze válasza PowerBuldog (#5) üzenetére


vicze
félisten

Persze nem drága, csak legalább dupla ennyi.... De végül is ja bújjanak el.

(#8) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Egy újabb haszontalan kütyü...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#9) Apika


Apika
Közösségépítő

Egy e-booknak még elmegy...

(#10) Gusztáv válasza Apika (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Meg az Angry Birds is :DD . Plusz lehet rajta Facebook-ozni, képeket nézegetni stb.

Laci

(#11) GeoPhoto válasza tjb007 (#6) üzenetére


GeoPhoto
tag

Csak azért irtam a Fire-t, mert a cikkben is benne volt, pedig szerintem sem jó, mert legalább egy kártyahelyet nyomtak volna bele. Nálam az etalon a Nook Color :) Ami annál gyengébb az nem is igazi tablet :D

(#12) tvamos válasza GeoPhoto (#1) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez a kinai gagyi... felmatricazva valaminek...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.