Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) verser233


verser233
senior tag

:Y Ez über brutál nagy

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#2) Komplikato válasza verser233 (#1) üzenetére


Komplikato
veterán

EZ nagy? Akkor lesd meg ezt a Sprint HTC Evo 4G videót: [link] ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3) HardRic válasza Komplikato (#2) üzenetére


HardRic
addikt

Ikább ezt a HTC-t kéne Desire-nek hívni ;]

A Samu mellé persze, hogy egyből iPhone-t kellett, rakni, mi mással hasonlítanák össze?

(#4) t72killer válasza HardRic (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ha az evo 4G samoleddel készülne, az lenne aztán a komoly. így se rossz, gyakorlatilag egy androidos HD2.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) HardRic válasza t72killer (#4) üzenetére


HardRic
addikt

Igen, ezt írtam a HD2 topicba.

(#6) Segal


Segal
veterán

Ez hihetetlen hogy lehetett ezt a 2 telefont így elcseszni...
A Samsungba nem került egyetlen egy árva led sem a kamera mellé, a HTC Supersonic meg az AMOLED-es Desire után csak TFT-s....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) fairi válasza Komplikato (#2) üzenetére


fairi
addikt

Mo-on nem működik, EV-DO hálózatos,4G hálozat egyébként sincs nekünk...
Mo-on lesz-e jó variáns meg a jövő szava...

(#8) verser233 válasza Komplikato (#2) üzenetére


verser233
senior tag

Azt is láttam ;]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#9) CygnusX


CygnusX
tag

A LED-es "villanó"-nak/"vaku"-nak szerintem nincs értelme, legalábbis a fényképezésnél? Mégis mekkora területet tud bevilágítani? Van a T700-as SE-mben is led vaku, de gyakorlatilag csak a kulcscsomóm megkeresésére üzemelem be ha éjszaka érek haza. Nagyon jónak tűnik enélkül is ez a Samu, amin elcsúszhat nálam az esetleges megvásárlása, az az FM-rádió megléte/nem léte.

(#12) fairi: Épp a zseblámpa funkciót méltattam, csak nem fejtettem ki bővebben :) Csak fényképezéshez kevés a led fényereje.

[ Szerkesztve ]

"All glory to the hypnotoad!" (Futurama)

(#10) fairi válasza Segal (#6) üzenetére


fairi
addikt

lehet nem létezik 4,3-os amoled?
a samsung nem volt hajlandó nekik ekkorát gyártani,mert az egyetlen nagyobb amoled szállító a samsung..
eddigi legnagyobb super amoled meg 4 colos!

ez a led kérdés meg vicc most,specik szerint van, képek szerint nincs,fm rádió meg a fordítottja ennek a dolognak!

(#11) P00By


P00By
nagyúr

Gyönyörű képe van!

(#12) fairi válasza CygnusX (#9) üzenetére


fairi
addikt

lámpának nem jó?
annak tökéletes,szted nem hasznos kulcslyuk kereséshez..
n82-ömön mindig hiányoltam a ledet,a sötétben tök jó..
omnia2 a led mint szeblámpa zseniális..
két powerled könnyedén lealázz a sima zseblámpákat:)

(#13) Harlek


Harlek
tag

Super AM-OLED tényleg lenyűgöző, pedig én az iPhone képét is nagyon szépnek találom. Kár, hogy várni kell rá, amíg elterjed. (Ha lenne HTC Legend SAM-OLED-del, venném meg izibe.)

(#14) t72killer válasza fairi (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ja, az első generációt tuti megtartják maguknak. Sztem még fél-1 év, mire samoledes HTC-ket láthatunk... A normál amoledet SzVSz kihagynám, a superre nevezek be következő körben.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) Komplikato válasza CygnusX (#9) üzenetére


Komplikato
veterán

Van fogalmad róla, hogy pl. egy Blackbarry 8900-ben lévő kamera flash LED mekkora fényerőt képvisel? Pár darabból simán lehetne egy ütős LED lámpát csinálni. ;]

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#16) Segal válasza fairi (#10) üzenetére


Segal
veterán

Inkább az hogy van még dögivel raktáron 4.3 as tft-jük...
Én csak azt nem értem a dologban hogyha egyszer valaki egy többszempontból is jobb technológiát választ /szebb kép, alacsonyabb fogyasztás/ akkor utánna hogy tud beletenni egy régebbit a következő csúcsmodellbe.
Mondjuk annyiból tényleg mindegy mert itt ugysem fog működni de remélem ennek az utóda egy itt működő 4.3 colos AMOLED kijelzős, 1.3 ghz-s Snapdragont kapó és ugyanúgy 8 megapixel, dupla led és HD felvevős újdonság lesz természetesen Sense-s Androiddal.
Az egy álom lenne :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) fairi válasza Segal (#16) üzenetére


fairi
addikt

samsung nem mutatott be 4,3-os super-amoledet,jelenleg a legnagyobb a 4 colos...

s-amoled nem fog egy ideig más gyártóhoz kerülni,majd év végén..
első nem samsungos amoled a nexus one ami fél év késéssel jött ki a samsungokhoz képest...

htc tft-vel tudott gazdálkodni,ha mellé teszik a desiret azonnal látszik a tft technika gyengesége...
pár kép van,még a sima amoled is alázza,s-amoled meg hát....

(#18) Vtwo


Vtwo
senior tag

Super AM-OLED-et mindenkinek ! :K
Kezd egyre cikibb lenni(a gyártó szempontjából) már a középkategóriás telókba is a a TFT.

[ Szerkesztve ]

(#19) Segal válasza fairi (#17) üzenetére


Segal
veterán

Én egy szóval sem említettem hogy Super AMOLED-et vártam bele egyszerűen csak sima AMOLED-et.
Ettől függetlenül 4.3 colos tft kijelzős telefonja sincs a többi gyártónak tehát nem feltétlen kell olyat eladniuk amit ők használnak

Én csak remélem hogy a következő mozivászon nagyságú kijelzős HTC már AMOLED-es lesz.

Azért jól elbeszélgetünk itt főleg a HTC-ről és még kint sincs a hír róla....
/Majd holnap reggel 9.xx időpontban kikerül (pár helyesirási hibával :DDD )/

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) Valzor válasza Komplikato (#2) üzenetére


Valzor
aktív tag

Komplikato: Azért mert van nagyobb készülék az nem jelenti azt, hogy ez kicsi lenne :DDD Szerintem is méretes.

De a kijelző az valami gyönyörű, de tényleg. Lélegzetelállító!! :Y :R

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#21) joey04 válasza Segal (#6) üzenetére


joey04
titán

a HTC Supersonic meg az AMOLED-es Desire után csak TFT-s....
még szerencse! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) GALARDO


GALARDO
addikt

Imádom de ennyi teló közül nehéz lesz majd választani a ha váltásra kerül majd sor. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#23) LA_COSTE válasza GALARDO (#22) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

:K

(#24) t72killer válasza joey04 (#21) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért Samoleddel elfogadnám;)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#25) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jók ezek(ez, meg a htc), de méretben már akkorák, hogy jajj :Y
Nemtudom, mi lesz a jövő, de szerintem nem sok embernek van kedve féltégla méretű cuccot a zsebében hordani :U

Everybody lies.

(#26) kaller1 válasza Barthezz2 (#25) üzenetére


kaller1
veterán

Nyilván egy bizonyos méret elérése után megtorpan a dolog. Majd megpróbálják a keretet minimalizálni, és ebben elhelyezni a lehető legnagyobb kijelzőt.

.::> <::.

(#27) joey04 válasza t72killer (#24) üzenetére


joey04
titán

azzal szemben még semleges vagyok. de láttam milyen a nexus one és a hd2 kijelzője. bőven utóbbi kéne

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Barthezz2 válasza kaller1 (#26) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nekem már ezek is nagyok. Oké, szép nagy kijelző, de így az egész is nagy.
Persze ha hozzám vágnák valamelyiket, nem mondanám, hogy nem kéne :D

Everybody lies.

(#29) joey04 válasza Barthezz2 (#28) üzenetére


joey04
titán

szerintem a HTC találta el nagyon a méretet. A hd2 még éppen elfogadható, de az már egy csöppet túl van a határon, de cserébe brutális az a hatalmas kijelző. A 4" azért nem tetszik, mert attól is brutál nagy lesz a gép a többihez képest, de ez a méret még nem olyan látványos előny a mostani "átlag" 3.5-3.7"-hez képest, mint a 4.3".

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Segal válasza joey04 (#29) üzenetére


Segal
veterán

Igen mert lényegesen kisebb a káva mint a többi telefonnál. Pl ebbe a samuba is elfért volna a 4.3 as ha nagyobb mértékben használná az előlapot a kijelző.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#31) Prof01


Prof01
veterán

Nem rossz, de én egy HD2-nek örülnék Androiddal. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32) BloodRay


BloodRay
veterán

Azért kíváncsi leszek ezeknek az SAMOLED-eknek az élettartamára is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#33) Segal válasza Prof01 (#31) üzenetére


Segal
veterán

Ez jó tulajdonképpen leginkább arról van szó a hozzászólások között leginkább és nem a Samsungról :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#34) Prof01 válasza Segal (#33) üzenetére


Prof01
veterán

Akkor, hogy témánál legyünk, itt egy másik videó a samu-ról. :): [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#35) AS válasza Prof01 (#34) üzenetére


AS
félisten

Nagyon jó kis videó :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Gyönyörű kijelzője van :K
Egyre inkább bejönnek a Samsungok, régen nem nagyon volt olyan telójuk ami tetszett volna, most viszont van 1-2, még a végén lehet beruházok egyre :DD

Szerk.: Erről a Sprint HTC Evo 4G-ről mit amit feljebb linkeltetek mit lehet tudni? Csak nem egy androidos HD2 utód?

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#37) LA_COSTE válasza Prof01 (#34) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

A sebessége nagyon gyors, és tényleg kitűnő a kijelző minősége. Rögtön Iphone killernek kezdték el nevezni. :)

(#38) Napfénysüti

Samu belehúzott ez elég brutál készüléknek tűnik. :) Bár az árába bele se merek gondolni mennyi lesz.

Més que un club!

(#39) t72killer válasza Brianiac (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

De, ő pontosan az :) kijelzőmérete, hardvere is stimmel, annyi kiegészítéssel, h van benne WiMax modul. Kár, h nem samoled a kijelzője... Nem is azért, merthogy nem elégednék meg a hagyományos lcd színvilágával, hanem mert a samoled kevesebb energiával is beéri. Márpedig az okostelóknál (főleg a 4+"-osaknál!) a kijelző eszi a legtöbbet.

Úgy látszik, samoled htc-kre várnunk kell még 1 kört, de sebaj, addigra más fejlesztések is lesznek:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Húú hát ez komoly. Kijelzője tényleg eléggé ott van. Tud valamit a Samu, bár gondolom már új Iphone-nak is talán jut majd belőle már.
A Home screen eléggé nagy koppintásnak tűnt nekem már elsőre is, leszámítva a widget-eket.

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

4" kijelző. Iszonyat szép lehet. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) joey04 válasza Segal (#30) üzenetére


joey04
titán

ez is igaz, de nem pont erre gondoltam. :)
4" miatt nem biztos, hogy megéri egy nagyobb készüléket cipelni, 4.3-ért viszont már igen! (nekem)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) 8nemesis8 válasza joey04 (#42) üzenetére


8nemesis8
veterán

4.3" nem túl nagy az!?
Szerintem már maga a hordás sem feltétlen lenne kényelmes, mondjuk farmer zsebben illetve a nagyobb kijelző sokkal inkább sérülésveszélyes lehet.

(#44) AS


AS
félisten

Samut és HTC-t is elfogadnám :)
De várom WM fronton milyen ellenfél jön...

Szegény Se X10 már egyáltalán nem olyan nagy szám mint amikor 2009 ben be lett jelentve...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) fairi válasza AS (#44) üzenetére


fairi
addikt

sony ericsson sorsa...
bejelenti és utána várunk,várunk és csúszik..
táprilis elsején forgalomba kerül ez már biztosnak tűnik..
előrendeléat pár helyen felvesznek,és áprilisban már szállítanak,már unpacked videók vannak...
persze a nexus már forgalomban van,sőt a desire jön,nemsoká a galaxy S is....

(#46) Prof01 válasza joey04 (#42) üzenetére


Prof01
veterán

Itt egy összehasonlítás: [link]
A Galaxy S 2mm-el hosszabb, viszont vékonyabb és karcsúbb is, mint a HD2.
Sztem ez a 4"-os kijelző is jó választás. Nekem nem biztos, h megérné a 4,3-as HD2 ami ha nem is sokkal de mégis szélesebb és vastagabb. :U

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#47) joey04 válasza Prof01 (#46) üzenetére


joey04
titán

jah, engem konkrétan nem ez a 2 összehasonlítás érdekel. azt mondom, hogy egy 4" készülék is nagy már, nem csak egy 4.3"-es. de én pl 3.5-3.7 méretről 4"-re nem feltétlen váltanék, mert lehet nem érné meg, mert annyival nem nagyobb a képernyő, a ház viszont nagyobb lesz, de a 4.3" méret az már valóban nagy ugrás, ott nekem már megérné elviselni ezért cserébe a nagyobb készülék méretet.

43: HD2 nagyon jól megvolt a zsebemben, de persze az iphone kitúrta. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) Prof01 válasza joey04 (#47) üzenetére


Prof01
veterán

Értem. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#49) AS


AS
félisten

Sajnos végleges készülék menüje is laggol.. hát no coment... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) ecology_83


ecology_83
tag

Nekem nagyon tetszik!!! Elég Iphone koppintás, de akkor is jó telefon lehet.
Árról valaki megközelítést esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.