Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumos14


rumos14
nagyúr

én megint elbizonytalanodtam, hogy ezen akkor WM 6.1 lesz?

(#2) nice2know_u válasza rumos14 (#1) üzenetére


nice2know_u
tag

WinCE 6.0 az alapja.

Várjuk, várjuk! :)

(#3) papi77


papi77
addikt

Mivan,mégis lesz belőle v.mi!? :U

Az első: NOKIA 1611

(#4) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

De hogyan tud két ujjal zoomolni, ha nem multi-touch kijelzője van? Mert ha jól tudom, azt nem támogatja a win.

Semmit sem írok alá!

(#5) nice2know_u válasza bmwk1200s (#4) üzenetére


nice2know_u
tag

Pár hónapja bejelentették hogy fejlesztik a multi touchot. Ahogy látom sikerült :)

más:
A proci elvileg 800 mhz lesz, és nem 667 mhz. Kiváncsi leszek. Ja és 256mb ddr memória :)

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Szkeptikus vagyok.
Ez egy átdolgozott GUI -s iPhone. Vagy CGI -vel varázsolták a működő telót a kezébe :DDD ;]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) BossBoss


BossBoss
őstag

Majd egy tesztre leszek kiváncsi. Reméljük nem kell már sokat várni.

(#8) bmwk1200s válasza nice2know_u (#5) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Nem semmi! :Y
Honnan vannak az infók?!

Semmit sem írok alá!

(#9) Aeromester


Aeromester
csendes tag

Gagyi. Ez nem iphone-killer hanem egy olcsó utánzat :)

(#10) nice2know_u válasza Aeromester (#9) üzenetére


nice2know_u
tag

Ezt a kijelentést mire alapozod, "gagyi" ? Olcsónak még mondható esetleg, legalábbis az iphonehoz képest, de gagyinak semmiképp. 720x480 lcd, 256mb mem, 667 vagy 800mhz proci, bluetooth, wifi, multi-touch... mi kell még... ja igen, 3g, de az nem lesz az első verzióban. Ezek mellett kisebb is lesz mint az iphone.

(#11) nice2know_u válasza bmwk1200s (#8) üzenetére


nice2know_u
tag

Kínai fórumról, google translationnel szoktam "olvasgatni" :D

[link]

A másik forrás pedig JW adatlapja, ahol látszódnak a legfrissebb kommentjei:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12) whiz


whiz
aktív tag

Nékem ez valaé sokkal szimpatikusabb mint az ifon. Kíváncsi leszek rá, ha megjelenik - tesztre és árra :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#13) joey04


joey04
titán

Ez már majdnem eléri az első (!!!) iPhone szintjét.Egy vicc ez az egész készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) nice2know_u válasza whiz (#12) üzenetére


nice2know_u
tag

Ha minden igaz 2580 yuan lesz a 8 gigás verzió ára, ami a mai árfolyamon számolva kb 62000 Ft-nak felel meg.

(#15) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nocsak nocsak nocsak:)
Tagadom az illuziot, majd ha teszteltek a sracok hinni fogok:)

(#16) nice2know_u válasza joey04 (#13) üzenetére


nice2know_u
tag

Ezt te is kifejtenéd bővebben? Bírom amikor ilyen kijelentéseket tesznek valamire, és közben valószínűleg nem is ismerik a telefon képességeit...ha meg mégis, akkor nem értem hogy lehet ilyet mondani.

[ Szerkesztve ]

(#17) nerva


nerva
csendes tag

Nem értem, miért gondolja mindenki, hogy ez egy működő készülék...
A CeBIT alapján, kitelik, hogy csak csináltak egy videót, fullscreen, Jack Wong begyakorolt pár mozdulatot és tádááám! Van egy szép mp4 lejátszónk. ;)

Talán picit elrugaszkodott, de ettől függetlenül érdeklődéssel várom. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) asadasad22


asadasad22
őstag

gyerekek, ez valami félelmetesen jó, főleg ha a multitouch és gyorsított proci is igaz. szarráveri az iphone-t, semmi kétség.

(#19) rumos14 válasza nice2know_u (#2) üzenetére


rumos14
nagyúr

akkor a PocketPC programok M8-on való futtatása felejtős? komoly érvágás lenne.

(#20) nice2know_u válasza rumos14 (#19) üzenetére


nice2know_u
tag

Valamit olvastam erről, de már nem emlékszem pontosan... szerintem valahogy meg lehet majd oldani.

(#21) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Jók a csajok a képeken! :DD Amúgy engem is érdekel a dolog, lehet h megint kamu :F

(#22) Kobe


Kobe
veterán

semmi, de szószerint semmi nincs ami szifon-killerré tenné. Ha egy hónappal az első generációs iphone után kijön, még versenyezhetett volna vele, de mára a nem túl okos szifon 3g is bíztatóbb képet mutat. Sajna nekem is az olcsó koppintás jött le, hiába minde "extrája" feltéve ha van neki de feltételezem a gyermekbetegségei ugyanazok mint az apple üdvöskjének

(#23) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

mivel Wm már eleve hátránnyal indul stabilitás meg gyorsaság terén :C

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#24) Csigger


Csigger
őstag

hát hogy is mondjam? ez lenne egy iPhone killer telefon? marha jó vicc! :DDD
ha jól olvasom winmo-s! látszik rajta! szaggatós a menü, a zoomolás, a lapozás!

ha gyorsabb lenne lehetne egy iPhone alternatíva, de így tényleg csak egy gyenge koppintás!

Apple and Android user

(#25) Greg-77 válasza ZoZa™ (#23) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Ahogyan olvasgatom az "iPhone használók szakmai topikja (nincs "off", lásd 1. hsz.)" címü topikot nem túl rózsás a helyzet a 3G iPhone-nal sem! Nem akarok természetesen egy milliomodik iPhone vs xy mobil vitát! Ez csak az én véleményem! ;)

(#26) ZoZa™ válasza Greg-77 (#25) üzenetére


ZoZa™
senior tag

semmi gond nincs az iPhone-al csak sokan térnek rá mindenféléről, és nehéz elsőre kitalálni az iTunes dolgokat. Persze az uj szoft olyan amilyen... :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#27) nice2know_u válasza Csigger (#24) üzenetére


nice2know_u
tag

Egyrészt nem jól olvasod, mert nem wm, hanem wince, másrészt pedig ez nem egy végleges verziója a szoftvernek...

ui.: inkább olvassátok el a specifikációit, mielőtt lehordjátok:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28) Csigger válasza nice2know_u (#27) üzenetére


Csigger
őstag

bocsánat, akkor nem winmo hanem wince! sorry! :R

iPhonenál sem végleges a szoft, azon is folyamatosan fejlesztenek! de az még így is gyorsabb, helyenkét bugos szofttal mint ez!
mindenesetre szép próbálkozás! kell a mobilvilágnak a frissítés, mert eddig a pocsolyában dagonyáztak a mobilosok, és szúrták ki a felhasználó szemét piszlicsáré fejlesztésekkel!

Apple and Android user

(#29) nice2know_u válasza Csigger (#28) üzenetére


nice2know_u
tag

A nem véglegest úgy értettem, hogy ez még csak ilyen "fejlesztői változat" és nincs teljesen optimalizálva, szóval mire kiadják valószínűleg nem lesz ilyen lagos (egyébként szerintem nem vészes), és valószínűleg az egér kurzor sem fog látszódni :D. Később pedig ehhez is lesznek firmware frissítések, mint az iphonehoz.
Egyetértek hogy kell a frissítés, szerintem ez a telefon mérföldkő lehet a tudás/ár viszonylatban, és még egy pár dologban (gondolok pl a videólejátszásra) :)

(#30) Peat;) válasza nice2know_u (#29) üzenetére


Peat;)
veterán

Vicces hogy ázsiai lányképfüggő vezetős cég hardwareügyileg összedob egy előremutató készüléket, olyat amiről pl egy motorola és se, sőt nokia csak álmodozik :), árban meg középkategóriába lövik be, már az dicséret hogy iphone-al van összehasonlítva sokak által, miközben tök más árkategória.

No de pár szakértő a fórumban egy videóból levonta a következtetést hogy ez csak egy olcsó másolat meg az iphone első generációt csak most éri el(csak tudnám hogy, ha kijelzőben már most jobb). De valami azt súgja ha meg is jelenik nem tud majd nagy piacra szert tenni, lehet bármilyen jó is, a többi telefongyár inkább kisakkozza a nagyobb piacokról, mint beégjenek egy hozzájuk mérten bolhányi cég ellenében...

(#31) evone válasza asadasad22 (#18) üzenetére


evone
őstag

rendben majd ha a kezunkbe fogjuk meglatjuk. :D eddig semmiben nem veri szarra az iphonet ugyanis nem lehet kapni, nincsenek ra 3rd party appok, laggol az egesz menu stb. ha ez neked szarra veri az iphonet akkor vegyel nokia 1110at :D mert neked azis szara verne :) ( leven divatbol fikazod az iphonet .. ;) )

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#32) joey04 válasza Csigger (#28) üzenetére


joey04
titán

Azért az iphone sem tökéletes, elég sok hiba van benne meg a többi gyártó fejlesztése sem "piszlicsáré" ám, csak mindenkinek más az igénye.viszont az tuti hogy ez a vacak az iphone közelében sem lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) nice2know_u válasza joey04 (#32) üzenetére


nice2know_u
tag

Már másodszor írod, hogy "vacak", meg "vicc"...de miből gondolod? És honnan veszed, hogy az iphone közelében sem lesz?
Nem kötekedni akarok, csak kiváncsi vagyok, hogy egyesek miért szídják már most...

(#34) szasza_xp válasza joey04 (#32) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Srácok, nem tök mindegy, majd ha kijön megnézzük, azt ha szifon gyilkos, akkor örülünk és olcsón vesszük (mondjuk a szifon tulajok nem fognak annyira örülni), ha nem szifon gyilkos, akkor majd veszünk egy addigra kiforrott szifont vagy valami normális nokiát vagy samu-t

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#35) nice2know_u válasza szasza_xp (#34) üzenetére


nice2know_u
tag

Igazad van, egyetértek, én csak kiváncsi vagyok, hogy miért... :)

(#36) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez is ugyanolyan Iphone klón mint a Hiphone és társai....

I humbly and respectfully decline™

(#37) joey04 válasza Magnum_ (#36) üzenetére


joey04
titán

a videó alapján azoknál azért jobb de ettől még csak egy klón valóban

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Magnum_ válasza joey04 (#37) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igen valamivel jobb, de számomra ennyi hasonlóság sok, tehát... :DD

I humbly and respectfully decline™

(#39) #16820480


#16820480
törölt tag

ez nagyon király lesz, ha végre megjelenik :)
igazából nem is érdekel, hogy iphone gyilkos-e vagy sem, mert van egy óriási különbség az iphone és eközt: ez kell, az alma meg nem :K

(#40) asadasad22 válasza evone (#31) üzenetére


asadasad22
őstag

már bocsáss meg, de hogy beszélhetsz ilyen szintű hülyeséget? tényként állítod, hogy divatból fikázom az iphone-t. mit tudsz te rólam, és arról, hogy miről mit és miért mondok? szarráveri például a kijelző felbontásában, a ram mennyiségében is (ha igaz) és a proci teljesítményében is, ha minden igaz, amit mondanak róla. ezenkívül várhatólag nem lesz benne kinemkapcsolható amerika prediktív bevitel, lesz benne rendes bluetooth (woow, 2008 és már itt tartunk?), nem lesznek benne idióta korlátozások, mint az iphone-ban. ezek mellé kellemes árra is lehet számítani. ennyi bőven elég is, hogy szarráverje.

edit: egyébként mit keres ez a téma a mobiltelefonok között? egy winmobile-os teló itt, egy iphone pedig az okostelefonok között? érdekes megközelítés :)

[ Szerkesztve ]

(#41) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

ez nem lesz olcsó vegyétek már észre, a lejátszóik sem olcsók cseppet sem, ez KÍNA az átverés világa vegyétek már észre

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#42) plus44 válasza asadasad22 (#40) üzenetére


plus44
veterán

teljesen egyetértek am. az előbbi hozzászólás megkérdőjelezésében, de itt az a gáz hogy nem is azért veszik az iphont mert annyira jó lenne. (pedig annyi hibája van más készülékekhez képest) hanem mert ha nincs 'ájfónod' akkor már nem is vagy, ember és ez itt a baj. Ahogy már rengeteg mindenki mondta a funkcionalitás fölé helyezkedik az ,hogy ez már rég csak a felvágásról szól. Ez már státuszszimbólum, ez határozza meg hogy mások mely rétegbe sorolnak téged. És ez gáz.....

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#43) ZoZa™ válasza plus44 (#42) üzenetére


ZoZa™
senior tag

ezt meg honnan veszed? Gáz hogy a házigazdának is ilyen van már?

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#44) evone válasza asadasad22 (#40) üzenetére


evone
őstag

ezek utan latszik hogy sosem fogtal iphonet a kezedbe es hogy rohadtul semmit nem ertesz hozza meg nem neztel utanna annak amiket fikazol :D

nyilvan majd a meizu mogott is olyan szolgaltatasok allnak mint az iphone mogott :D gondolok itt pl az app storera, az iphonnnak meg a fele tudasa sincs kiaknazva. demajd azert megnezzuk a wincet :DD

vedd meg akarmeik windows mobilos gepet mar most es ugyanazt elered mint a meizu m8al :) a skin kit erdekel? a tudas lenyeg, nem? meghogy van ra sokszaz igenytelen program :D mellesleg kilehet kapcsolni az amerikai predektiv bevitelt az iphoneba is, de azert irogassad a flame szovegedet....

mellesleg nem tudom hova nem eleg neked 128 mega ram egy mobilba..

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#45) evone válasza plus44 (#42) üzenetére


evone
őstag

nem tudom te ilyet hol hallottal :D max a plaza kiralyok veszik ezert a telefont.. a tobbiek a tudasa miatt

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#46) plus44 válasza ZoZa™ (#43) üzenetére


plus44
veterán

nem azt mondtam hogy mindenki de szerinted annak a rengeteg embernek akinek ilyen van mert apuci-anyuci megvette az mikor használja ki hogy 3g-s meg stb. stb....sose. Plussz nem nnak szántam aki ért is a dologhoz hanem annak aki nem....

(am. meg csak mellékesen nekm is van iphonom és imádom mert nagyn állat és nincs jobb a földön :D :D csak az bánt mikor látom hogy mennyi mindnekinek van és csak azért hogy lássák hogy ők milyen nagyok)

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#47) #16820480 válasza ZoZa™ (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

miért ne lenne olcsó? szerintem olcsók az mp3 lejátszóik is. ja, nem Mo.-on . itt semmi sem olcsó, de ez már a forgalmazón múlik (ahogy említetted az Apple esetében is, hogy azért k.drága itthon, mert nem hivatalosan hozza be az anyacég, a forgalmazó meg ennyit kér érte).

60ezerért ez igen jó vétel lesz szerintem. az almafon duplája függetlenül, az a nem olcsó szerintem.
de nem baj, ne vegyék meg sokan, leglaább tényleg exkluzív lesz ;)

(#48) ZoZa™ válasza plus44 (#46) üzenetére


ZoZa™
senior tag

a többség leszarja a 3G-benne elhiheted, azért vették mert meg állat a teló és amit használnakrajta abból mindenben kenterbe veri a többit a piacon, élményben és értékben is, az iPhone ilyen meizukat eszik reggelire, egy két szoftveres malőr van neki, de javitják, kb napi 30 órában ezen dolgoznak mert sakkban tartja a világot ez a korlátozott béna teló :U bocs státuszszimbólum...

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#49) asadasad22 válasza evone (#44) üzenetére


asadasad22
őstag

öregem, rettenetesen nagy hülyeségeket beszélsz. ez egy telefonokról szóló szakmai topic, ha ennyire nem értesz hozzá, mért írsz egyáltalán be? ez itt nem a "trendi iphone tulajok baráti klubja", ahol büntetlenül írhatod a hülyeségeidet. az M8-on WM fog futni. mi a halálért csinálna tehát a Meizu egy AppStore-hoz hasonló alkalmazásboltot, amikor ők csak egy oprendszert használnak, amit használ x másik készülék is? ők csak megvették a telefonra ezt a rendszert, az, hogy ebből online bolt legyen, az abszolút nem az ő feladatuk. (mellesleg erre semmi szükség nincsen)
az M8 pedig erősebb hardveresen minden tekintetben az iphone-nál, ha igaz, amit írnak róla, így ha az iphone tudásának fele nincs kiaknázva (mellesleg nem is lesz soha, az Apple politikája miatt, nem lesz itt szabad telepítgetés vagy rendes bluetooth a századik frissítés után sem), az M8-nak a töredéke sincs.

"vedd meg akarmeik windows mobilos gepet mar most es ugyanazt elered mint a meizu m8al"
rly? :o mutass egy 720*480 pixeles, 256MB ram-os, 800MHz-es, multitouch-os WM készüléket, ami nem is drága, és már szaladok is a boltba.
az amerika prediktív bevitelt pedig hivatalosan nem lehet kikapcsolni, nem egy helyen olvastam.

(#50) asadasad22 válasza ZoZa™ (#48) üzenetére


asadasad22
őstag

loool
ehhez nem is kell mit hozzáfűzni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.