Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Hát most így a Prototype után szerintem ennek nagyobb lesz a lángja, mint a füstje sajnos.... :(

(= Zala =)

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Ez valami idővisszanyerős cucc? Mert nagyon annak tűnik, és így elsőre nagyon is elgondolkoztató. Grafikailag és játékmenetileg nekem egy az egyben Bioshock, demot kíváncsian várom.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Jónak ígérkezik, a történet is úgy tűnik rendben van. :K

Miért nem szerepelnek a hírben az előzmények? :F

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4) Zsoccc válasza RoyalFlush (#3) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Most már benne van! Köszi. :)

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Érdekesnek ígérkezik, majd meglátjuk a demó alapján, hogy érdemes lesz-e megvenni?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Hát ez még nagyon bétának tűnik... semmi egetrengetőt nem láttam, bár a Raven megbízható iparos. Abban reménykedek, hogy kipolírozzák rendesen, mielőtt kiadják, mert a Wolverine bár korrekt játék, tele van bugokkal és/vagy érdekes anomáliákkal (jó, a film miatt nyilván kevés idejük volt kipofozni a játékot).

(#7) Zolás


Zolás
addikt

Nekem jobban tetszik igy videók alapján mint a prototype.
Mondjuk ez a karon lévő cucc koppintás a Legendary játékból. Mozgathatsz tárgyakat vele mint a HL2-ben csak extraként öregithetsz is.
Kiváncsian várok egy demot hogy kipróbáljam. A DOW2 is jó volt videón de a játék maga....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8) fpeter07


fpeter07
veterán

Ez a játék most hogy jön a prototypehoz?

(#9) Nunder válasza fpeter07 (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Gondolom a spéci fantasztikus elemeket mind ellőtték benne és ez már nem tartalmaz annyi újdonságot. Legalábbis ezt vettem le a hsz-ből.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) cor válasza fpeter07 (#8) üzenetére


cor
őstag

sehogy, esetleg h az ilyen várós/hypos valami volt, s olyan is lett amilyen :(

az E3-as videoknál is ez tünt nekem érdekesnek, s még most is :K

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#11) Zalaymate válasza cor (#10) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Na nehogy már a Prototype-ot húzd le ehhez képest... :N

(= Zala =)

(#12) Nunder válasza Zalaymate (#11) üzenetére


Nunder
őstag

Miért? Mivel rosszabb ez mint a Prototype? Ezzel az erővel azt is lehetne vágni, hogy az Assassins Creed, meg a Mirrors Edge bőven megvalósította a mászkálós, parkeur-ös stílust, mégsem teszi senki mert van benne más is. :) Jó lesz ez szerintem, majdnem olyan jó mint a Bioshock. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) cor válasza Zalaymate (#11) üzenetére


cor
őstag

mert miért ne?
azért fura h az off kérdést nem vetted észre ...
de akkor irom igy: a PTnek tul nagy volt a füstje a lángjához képest, söt az én szememben lángja se volt :(
szoval remélem tényleg az lesz mint ami az #1-ben volt az utalás rá, h még jobb lesz a játék mint ahogy most áll... :))

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#14) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.