Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof01


Prof01
veterán

Az utolsó bejön, csak az ára nem. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

az utolsón akár egy alma is lehetne...

Üdv, Balázs

(#3) madgie válasza Antibazsi (#2) üzenetére


madgie
titán

Lehetne, de pont azért szép, mert nincs úgy megcsinálva, hogy az elejére egy húszcentis alma is elférjen :)

(#4) DV


DV
senior tag

Vegre elszakadnak a hagyomanyos kinezettol (ertem ezalatt a hagyomanyos szogletes nagy hazat+monitor+egyebek.) nagy tetelben, nem mintha eddig sem lett volna 1-2, de szerintem ez igy jo. Nem mindenkinek kell negy teljesitmenyu gep egyedi konfiggal, raadasul ez igy kisebb helyet is foglal a monitort leszamitva.

(#5) siti válasza Prof01 (#1) üzenetére


siti
senior tag

alapból 133e, persze majd megfejelik itthon vámmal áfával meg mindennel és lesz 180-200. az induló 700dollár nem is sok érte. pláne ha szintén a dizájnra építő iMac árával (1100$) hasonlítod össze, de inkább ne tegyük mert az almások jól megdobálnak hogy az sokkal jobb, meg proci meg minden más.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Atomhoz választható a HD4530 de a C2D-hez meg nem?! Izé... :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) nuke7


nuke7
veterán

az utolso nagyon apple-ös :U
"A megfelelő multimédiás élményről a kétszer két wattos hangszórópár és a webkamera felel, "
inkább élményért, nem? :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#8) eclipse006 válasza Stiky (#6) üzenetére


eclipse006
őstag

nekem is ez szúrt szemet,az utolsóhoz mért nem azt társították,azért sztem jobb mint a gma4500hd vagy mi. amúgy az utolsó tényleg nagyon szép :K

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#9) Solten


Solten
addikt

IdeaCentre C310: bejovos... :)

Saor Alba

(#10) Duree válasza Solten (#9) üzenetére


Duree
veterán

Hát nem panaszkodhatunk a formájára.A formatervezök igazán jó munkát végeztek,a belseje is megállja a helyét föleg a 300-as,nagyobb full Hd monitor Tv tuner
Igazi szórakoztató center.És nem is olyan drága

duree54

(#11) #06658560


#06658560
törölt tag

Szerintem senki nem almázna, ha nem OSX like kép lenne a kijelzőn éppen. Nekem az sszimetria nem tetszik benne, a fényes panel sem, s hogy fokozzam, az a pink/magenta/rózsaszín dekoráció a talp és a kijelző közötti részen sem.

A középső megoldás tetszik, végre valami új szín, az leső meg tényleg változatos e téren. De nem lehetne ilyenekbe valami erősebb cuccot tenni, akár noti vonalról, ami többet tud az atomnál?

(#12) bigz válasza #06658560 (#11) üzenetére


bigz
tag

En azert a fekete keret miatt almaznek, tiszta MacBook koppincs. Az OSX like hatter nem veletlen. A tobbi pedig eleg iMac-es. Nincs is itt semmi gond, szepek azok is, meg ez sem ronda.

A fenyes panel nem annyira rossz, amennyiben a kijelzore gondolsz. En kifejezetten tartottam tole az alman, de nem zavaro, sot.

A Lenovo design viszont tenyleg utos. Nekem a Fallout jutott rola eszembe.

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

(#13) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

jajj az utolso gyonyoru :Y
kell egy ilyen :O

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#14) #06658560 válasza bigz (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

nekem idegesítő a tükröződő keret, kijelző. Hányingerem van tőle. Szerintem ha más lenne a kép, nem gondolnánk almának, a koncepció miatt. Itt a talp hangsúlyosabb, ott meg a nyak látványos.

(#15) Gergő_


Gergő_
őstag

Az IdeaCentre A300 kinézetre eléggé a Sonytól és az Appletől lenyúlt öszvérmegoldásnak látszik.

(#16) Antibazsi válasza #06658560 (#11) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

nekem konkrétan a kijelző egy az egyben egy bazinagy iphone/ipod touch...persze az osx-re hajazó kép is rádob.

Üdv, Balázs

(#17) b4ndee


b4ndee
csendes tag

csak az X4500HD-ért kutyafülit annak aki belerakta egy ilyen csecse gépbe, mint a IdeaCentre. :W
játékra csak egy kicsivel alkalmasabb VGA-val be is ruháznék egyre menten, de így.

ájnye-ájnye

(#18) mine01 válasza b4ndee (#17) üzenetére


mine01
csendes tag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy mikor lesz elérhető? Csakmert januárban megjelent róla egy csomó cikk, melyekben februárról írnak, de egyelőre semmi új hír, a gyártó honlapján pedig mintha nem is létezne még csak tervben sem.

U.I.: ja igen, az A300-ra gondolok. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.