Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem kifejezettel élvezetes könyv. Pont mint a World War Z. Ott is fordított sorrendben van a visszaemlékezéssel és az is telitalálat.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) TM.


TM.
kezdő

Ha szeretsz ilyen AI témájú könyveket olvasni, ez is olyasmi, sajnos szintén egy-két szerintem meredek ötlettel. Eléggé tagolt, nem igazán lineáris a szerkesztés, inkább valami olvasmányos gondolatkísérlet féleség :))

(#3) Victoryus válasza TM. (#2) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

köszi, megnézem! Szeretem a sci-fit. A terminator sorozat ennél fényévekkel jobb. Asimov műveit is el akarom olvasni, csak nem nagyon érek rá.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) TM. válasza Victoryus (#3) üzenetére


TM.
kezdő

Az Alapítvány sorozatot én is olvastam Asimovtól, kb. 13-14 éves koromban. Akkor nagyon tetszett, de amikor újraolvastam néhány évvel később, már nem kötött le annyira. Jó, nyilván részben azért, mert még emlékeztem rá, de jobbára inkább amiatt, hogy az eltelt években sokkal jártasabb lettem ebben az irodalmi szeletben. Az a probléma a klasszikusokkal, hogy régiek, azon belül is, hogy már kismillió szekunder mű merített belőlük, tehát a forradalmi ötletek már mind ki vannak lúgozva, mire elolvasnád :( Meg persze az írás idején más volt az összehasonlítási alap a technikai színvonalat illetően, de ezen általában túl lehet lendülni :)
Én általában hangoskönyv formájában fogyasztok ilyen ponyvákat, lehet neked is segítene az időhiányon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.