Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hege8888


hege8888
aktív tag

Grat, szép!

Asszem nekem is van egy a cipősdobozban valahol egy 7110 és pár db 3310 társaságában...
Alis linket ideraknád?

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#2) Samus


Samus
addikt

Van egy Nokia N82-m, ami szintén megérdemelne egy burkolatcserét, és jack foglalat cserét. A tapitelefon korszak előtt sokat nyüstöltem, jól szolgált mindig. Csak nem merek nekiállni, mert bonyolultabbnak tűnik egy PC összerakásánál, és eszközeim sincsenek hozzá...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Victoryus válasza hege8888 (#1) üzenetére


Victoryus
addikt

Itt vettem: [link]
#Samus: N82-őt nem tudom, az E51 szerencsére egyben van, csak le kell venni a tetejét, majd az alját.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5) zolikaDB válasza Victoryus (#4) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szia!
Szép lett ;)
Én is újítottam fel egyet, nagyon szép lett, DE: az előlap műanyag, a gombok meg szétestek... Úgyhogy ha csinálom, rendesen csinálnám, ezért köszi az alis linket!!!
Akksi honnan lesz?

(#6) 8th válasza #40993792 (#3) üzenetére


8th
addikt

A napokban akadtam rá a csatornára ahol régi telefonokat újít fel a srác. youtube

Victoryus: Jó lett. A 6170-em után az E51 volt a kedvenc nokiám. :K

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#7) Victoryus válasza zolikaDB (#5) üzenetére


Victoryus
addikt

Aksi is Aliról lesz most. Ami most benne van, az aun.hu-ról rendeltem. Az elején jó is volt, valami után gyártott cucc. 1300mah van ráírva, meg kicsit nagyobb is, mint az eredeti aksi, alig lehet a helyére tenni. Az első évben jól bírta, aztán szépen csökkent a rendelkezésre állási idő. Már csak 2 nap körül van, és nem is lehet teljesen feltölteni akármeddig is lóg a töltőn. Félek is, hogy esetleg elkezd púposodni vagy hasonló.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8) zolikaDB válasza Victoryus (#7) üzenetére


zolikaDB
veterán

Linkeled, honnan rendeled az akkut?

(#9) Victoryus válasza zolikaDB (#8) üzenetére


Victoryus
addikt

Aliról rendeltem, első töltés után pár órával ki is kapcsolt vele a telefon, azóta azt az aksit nem lehet tölteni, csak a led világít. Megkaptam a refoundot.
Most rendeltem egy másikat a notebook alkatrész bolttól, meglátom milyen lesz...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.