Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dsass válasza Victoryus (#50) üzenetére


dsass
újonc

Ezen agyaltam én is.. sok plussz fölös kattintás és dög lassú. Tényleg mire kéne fizetni?

(#52) Marija1962 válasza nullpoint (#7) üzenetére


Marija1962
friss újonc

Működik a amit leírtál még nekem is bár nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de a leírásod alapján sikerült,a leveleim kimentése . 135 db-ig jutott , utána megállt, ekkor kaptam ezt az üzenetet : ,,Az üzenet, melynek tárgya “"Fwd:"” és feladója Index (dir-et-coordi.chantier@sodiat.mg), vírust, vagy kétes mellékletet tartalmaz. Így ez az üzenet nem került letöltésre a(z) marika88@indamail.hu fiókjából és a szerveren maradt.,, Az emailt megtaláltam az indamail levelezőmben, töröltem. Hiába próbálom újra elindítani az importálást, nem megy . Üzenet: Hiba
Ez a fiók jelenleg nem importálható. Kérjük, később próbálkozzon újra.
Mit tudok csinálni hogy újra elkezdjen importálni?

(#53) velho


velho
csendes tag

Ez egy elképesztően primitív felület. Hosszasan leveleztem a support - al, hogy miként lehetséges egy fizetős szolgáltatásban ilyen lebutított programot nyújtani. Nincsenek aliasok (állítólag ügyfélszolgálat intézi ha kéred) nincs továbbítás, nincs másolat küldése, nincs átirányítás. A grafika borzalmas. Tulajdonképpen semmilyen beállítási lehetőség nincs. (Pl. Pop3 vagy IMAP) Elkeserítően rossz. Akár a freemail is profi ehhez képest.
Én is hozzáfogtam a költözéshez, habár 2006 óta freestartos címem van, de már nem tudom hol regisztráltam és mivel évek óta át volt irányítva gmail - re ki sem tudom nyomozni. Ki kellett perkálnom a díjat amíg kiderítem honnan jönnek levelek még erre a címre. Három tulajdonosváltást is túléltem a freestarttal, de ezt már nem lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.