Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

húúúú, ránézésre elkapott a hányinger :((( . Biztos finom, viszont most vacsorázta, és ilyenkor bármilyen kajától rosszul leszek:DDD.

(#2) albert8 válasza Nordic (#1) üzenetére


albert8
addikt

NA persze ;] :P

Vic Grat :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3) xdx@


xdx@
aktív tag

Nagyon jól néz ki, gratulálok! :R
Nekem is kéne már pogácsát sütnöm. :)

(#4) Vic87


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

albert8: Köszi. :)
xdx@: Neked is köszi. :)

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

(#5) danih


danih
addikt

Gratula a saját szerzeményhez. Én nagyon nehezem bírom ez a kaját - finoman szólva :)

(#6) koshmar


koshmar
őstag

Mint amikor elkészült az első rántottám.

Felséges érzés. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#7) VIPowER


VIPowER
senior tag

Így 4 sör után már kézzel is be tudnám vágni.
A fiatalkoromra emlékeztet. Buli után (nem nagyon láttunk) akármit megettünk ami elénk került.

A kevés hús jó ötlet.

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Ugyes vagy! Szeretem en is a rakott kelt, bar en nem tudok (es nem is akarok :DDD ) kesziteni. :)

(#9) Vic87


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

Kevés húsra térve, anyám sokkal csinálta, úgy meg nem nagyon bírtam a kelt (csak kikapartam mindig belöle), ezért szeretem így, mert nem hús dominál benne.

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

rántotta? rakott kel?

aszaltgyümölccsel töltött csirke/pulykamell sajttal, meggyborban, na az az isteni :D [link] diétázóknak ellenjavalt a kép megtekintése ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) danih


danih
addikt

Telenyomod ketchuppal/majonézzel, mikor megeszed?

(#12) rt06


rt06
veterán

de jol nez ki
joetvagyat hozza, mar ahhoz, ami maradt belole

danih: hogy lehet ilyet csinalni? kesz merenylet

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13) Mr.Csizmás válasza danih (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

istentagadó

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Avicularia


Avicularia
veterán

Jól néz ki,nagyon szeretem a rakott kelt.
Sajnos nem tudok enni,mert az itt kapható alapanyagokból megcsinálva valami förtelmes íze van,ehetetlen.

(#15) VIPowER


VIPowER
senior tag

A kolléga sikerélményén felbuzdulva én is összeütöttem valamit, aztán le is öblítettem.
Kitalálja valaki mi volt az?

(#16) maláj válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


maláj
őstag

mondhatom a címet ??? ;]
a rakott kel is jöhet végülis :DDD

(#17) danih válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


danih
addikt

:DDD

(#18) Mr.Csizmás válasza maláj (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, ha adsz alapanyagot és egy kevés honoráriumot, szívesen főzök-sütök ;]

yoland.2k kell a recept?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) Воланд válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


Воланд
titán

Azt a mocskos, de jól néz ki. :Y

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Mr.Csizmás válasza Воланд (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pm kérés :)

kb. 1,5-2 kiló csirkemellfilé, 1-1 zacskó aszalt barack, és szilva (dézsmálás miatt kell plusz)

a csirkemelleket lemossuk, beforgatjuk egy keverékbe, ami só, bors, ízlés szerint őrölt szerecsendióból áll, ezután a barackot minőségellenőrzés mellett (ham-ham hhmm finom) beadagoljuk, egy csirkemellbe a nagyságától függően egy barack vagy szilva, és áttűzzük hústűvel, hogy ne jöjjön szét. a tepsiben szépen egymás mellé rakjuk szorosan, lehetőleg úgy hogy kitöltse a tepsit, muszáj hogy formára süljön, az se baj, ha összenyomódnak, legalább lesz alakja, ahogy sül, nem esik szét. szóval berámolva a tepsibe, a tetejére egy 10-15 deka fűszeresebb (fél)keménysajtot, pl. cheddart, jobbféle füstölt trappistát, gaudát, usw. felkockázunk, és a húsok tetejére tesszük. ezután az egészet felöntjük egy jóó adag meggyborral (lehet más édesebb bor, ne sima édes vörös/félédes legyen, az cukrozott), btw. a meggybort háztól vettem, megérte. lefedjük fóliával, és betoljuk a sütőbe, érzésre kb. 20-30 perc az 5-7 fokozaton, néha a fólia alá kell kukkantani. amikor már szépen pirulnak a sajtok, és a husikák kifehérednek, akkor vegyük le a fóliát, és 4-6-10 percig ízlés szerint erősebb lángra állítva süssünk rá. :) köretnek sütőben süthető fagyasztott hasábburgonyát javaslok, mert az szinte zsírmentes a sütött mivolta miatt.

mod: nincs véletlenül recept, séf, vagy konyhai topic? felhúzom azt a topicot

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) madstunt válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére


madstunt
addikt

(#22) Воланд válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére


Воланд
titán

Zsír, köszi!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) danih válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére


danih
addikt

(dézsmálás miatt kell plusz)
Nem rühelled, amikor rákészülsz valaminek az elkészítésére, beszerzed a cuccokat, aztán főzés közben valaki jön (asszony/haver/bárki) és elkezd csipegetni az összetevőkből, vagy a félig elkészített komponensekből?
Szabályosan agyfaszt tudok ettől kapni.
(Vagy amikor belemászik valaki a tányéromba, bakker kérjél, adok, de FUCK OFF a tányéromtól!!!)

(#24) Mr.Csizmás válasza danih (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hát nálam max a mutter csipeget, de akkoris csak morzsányi csokit, vagy 1-2 szem aszaltgyümölcsöt, a többit az állandó Quality Assurance & Control miatt én fogyasztom el :DDD de a sörben sült husival is így szoktam, 2-3 üveggel készülök rá, abból kb. 3/4 üveg a tepsinek, a többit minőségbiztosítási okokból bevedelem :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) Mr.Csizmás válasza danih (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de ha érdekel, gyere át a főzős topicba, ne itt trollkodjuk szét szegény Vic87 blogját :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.