Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Így is túlárazott a mobilhoz képest. Nemsokára megint státusszimbólum lesz a vezetékes telefon.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) bambano válasza nap (#1) üzenetére


bambano
titán

nem státuszszimbólum lesz, hanem történelem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Killing válasza nap (#1) üzenetére


Killing
addikt

Egyáltalán nem túlárazott, sőt!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) weiss válasza Killing (#3) üzenetére


weiss
addikt

Egy okot nem tudok, miért kellene nekem vezetékes telefon, ha hirtelen saját házba költöznék.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5) bozont válasza nap (#1) üzenetére


bozont
veterán

Nálunk az IP telefon pont hogy olcsóbb percdíjakkal rendelkezik mint a mobil saját halózaton belül és itt minden hálózatra ugyanakkora a percdíj (ami persze még így is sok szerintem, 29Ft/perc) és a vonalas hívás is elég olcsó. Szolgáltatón belül pedig korlátlanul ingyenes a beszélgetés.

(#6) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

"Ennek értelmében a szolgáltató nem köthet olyan hűségszerződést, amit az előfizető csak aránytalan és nem indokolható költségek megfizetésével lenne képes módosítani vagy felmondani."

Ez lenne az alap.

PS4

(#7) nagysandor88


nagysandor88
tag

Velem a T-Home iratott alá hűséget a telefonra, amire nekem nincs is szükségem. A kérdés jogos lenne, hogy akkor miért kötöttem meg? Azért mert a telefon és a net együtt olcsóbb volt mint a net egymaga. De jön a csavar. Bementem módosítani a csomagon nagyobb sávszél miatt, erre olcsóbban kaptam jobb netet telefon nélkül, de a telefonszolgáltatást nem mondhattam le, mert arra még fél év hűség van.
A kérdés az, hogy rájuk esetemben alkalmazható lenne a ez az előnytelen hűségidős dolog, ami az utolsó bekezdésben van?

[ Szerkesztve ]

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#8) anulu válasza nagysandor88 (#7) üzenetére


anulu
félisten

tippre visszamenolegesen nem alkalmazhato.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Hina


Hina
aktív tag

Álltalában időseknek, meg ADSL neteseknek van vezetékes telefonjuk. Ja meg cégeknek, de ez itt őket nem érinti.
Mindenesetre ez szinte már csak történelem.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#10) arnyekxxx válasza nap (#1) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Így is túlárazott a mobilhoz képest. Nemsokára megint státusszimbólum lesz a vezetékes telefon.

Tudja fene, nálunk a net+tv mellé ingyen jár a telefon, hálózaton belül inyenes, drótosra vagy 8ft a percdij. Nem az a kimondott Ferrari életértés.

(#4) weiss
2013-01-18 14:39:59

Egy okot nem tudok, miért kellene nekem vezetékes telefon, ha hirtelen saját házba költöznék.

Akkor neked nem kell. Sokaknak meg jól jön.

[ Szerkesztve ]

(#11) bambano válasza arnyekxxx (#10) üzenetére


bambano
titán

a digi voip-os telefont ad a net meg a tv mellé, az nem ugyanaz a szolgáltatási szint, mint az eredeti drótos telefon.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) nbg válasza bambano (#11) üzenetére


nbg
senior tag

Milyen rossz tapasztalatod van vele? Csak azert erdekel, mert meg nem hasznaltam "vonalas" voip-t.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#13) bambano válasza nbg (#12) üzenetére


bambano
titán

a voipos telefonok rendelkezésre állásáért nem garantál senki semmit. a drótosra meg igen. ezért is van, hogy drótosnál lehet segélykérő hívásra számítani, voiposon meg nem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) nbg válasza bambano (#13) üzenetére


nbg
senior tag

Megfontolando aspektus, ahogy Mr. Murphy-t ismerem... :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) aram01 válasza weiss (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

hát én sem,régen a net miatt kellett,ma már nem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Itt T-s vonalas telefon van, net+tv mellé. Minden belföldi vezetékes szám és T-s mobil ingyenesen hívható. A voip-vel ellentétben még a fax is működik rajta, ez meglepően sokszor jött jól.

Mondjuk a használhatatlan voip után vért izzadva lehetett csak visszaszerezni az analóg változatot, de megérte. Így még áramszünet alatt is lehet telefonálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) #16820480


#16820480
törölt tag

nekünk is ADSL miatt van itthon. mondjuk néha jól jön. például amikor ügyfélszolgálatot kell hívogatni (mondjuk káeltévé vagy internet), mert mire ügyintézőhöz jut az ember, az van vagy 5-10 perc, és akkor még a problémát is esetleg meg kell oldani. ez mobilról nem kicsit drága.

(#18) demyen


demyen
tag

elnéztem..volt.

[ Szerkesztve ]

(#19) Fecogame válasza Spectrum (#16) üzenetére


Fecogame
veterán

+1, nekünk is az a csomag van ( azt hiszem Hoppá a neve ), és nagyon sokszor jól jön, hogy nem a drága mobil árakkal kell hívnom :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) djculture


djculture
félisten

Forognak folyamatosan az események, egy felmérés szerint a hazai mobil netes forgalom is csökken.

Spectrum Ja nekem is mindig ezzel jönnek digitális telefont adnának az analóg helyett, én meg mondom hogy akkor megszüntetem az egész telefont nekem az analóg telefon alap mert bármi van akkor is működik.

[ Szerkesztve ]

(#21) nap válasza Killing (#3) üzenetére


nap
addikt

Oké, alátámasztod valamivel?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#22) Killing válasza nap (#21) üzenetére


Killing
addikt

A Dig és a T-home is sokkal jobb árakat kínál vezetékesről mint akármelyik szolgáltató, mellesleg nem kevesen használják még ma is a vonalas telefont. Havi 200 Ft-ért megéri, ugyanis mobilról sokkal drágább a vezetékes. Nem mellesleg még tán olcsóbban is adják a netet telefon mellé.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos bizny az "Árak" emelkedtek mert bár Matolcsy Fö Polgártárs igérte nem háritanak vissza a szolgáltatok..De igen Emelték a beszélgetési-SMS.Internet.TV dijakat/Ebben nem csak a 27%-os ÁFA/ a bünös! Közmü adó méterenként,vezeték adó,hát nem kell csodálkozni ha ezt velünk felhasználokkal vissza fizetteik!A Magyari polgár szereti a Mesét,regét hiszbenne,aztán avalóság kiábránditja!Se baj az EU legdrágább országa cimet megkapjuk!

föolvaso

(#24) nap válasza Killing (#22) üzenetére


nap
addikt

Áramszünet esetén is működik?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#25) Killing válasza nap (#24) üzenetére


Killing
addikt

Miért ne működne áramszünet esetén? A telefonkábelről kapja az áramot ugyanúgy mint a hagyományos (sőt a kábele is ugyanaz) csak a digi szolgáltat rajta VoIP technológiával.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.