Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ez most az olcsositott Bose SoundSport Free? Azt csak 2 oraig kell tolteni es 5 ora zenet bir, amihez kepest ez eleg gyenge, meg az arkulonbseget figyelembe veve is.

En a Bose-t hasznalom edzeshez, es nagyon meg vagyok vele elegedve. Vegre nem lotyog egy zsinor a nyakamon, es a hangminoseg a fules jelleget tekintve megfelelo.

(#2) vicze válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


vicze
félisten

Az egy teljesen más márka nem tudom hogy jön ide?

(#3) persil


persil
nagyúr

"Magák a fülhallgatók..."

Ezt könyörgöm sürgősen javítsa ki valaki, mert szó szerint rontja a szemet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4) Tetsuo válasza vicze (#2) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Talán úgy, hogy a cikkben ajánlottal szemben inkább a Bose-t érdemes megvenni.

(#5) toth_janika válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


toth_janika
őstag

Most tényleg egy 70k-s fülhallgatót hasonlítunk egy 30k-shoz? :O

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#6) [CsuCsu] válasza toth_janika (#5) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ez $100, a Bose $170. Es ha olvasod a kommentem, pont azt mondom, hogy az arkulonbseg ellenere is kulonosen rossznak tunik. Ekkora kulonbseg nem kene legyen. 7 ora toltes 2,5 ora zeneert? Ez vicc.

[ Szerkesztve ]

(#7) kakuk.tamas válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

What? A fülest+bölcsőt tart 7 óráig feltölteni. A bölcsővel egy jópárszor feltöltöd a fülest utána. Szóval 7 óra töltésért kapsz ha úgy nézed, több mint 10 órát...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) vicze válasza Tetsuo (#4) üzenetére


vicze
félisten

A Bose jelnleg az egyik legrosszabb ár érték arányú TWS még igy is, azt meg tegyük hozzá, hogy 250$-en nyitott nem 170, ahogy ezt a magyar 70e-s ára is tükrözi.Jelenleg akciósan 170$/€ ez ok, itthon nem annyi. Még értelmes IP védelmet se kapot "sport" létére.
Lassan frissíteniük kéne a modelt, mert már akkor se volt tul modern mikor kijött.

Onnantol kezdve hogy ez a 1More külön kell bekapcsolni nem ajánlott és értelmetlen az árát nézni, mert szemétdombra való.

(#9) kispx


kispx
addikt

A 7 órás feltöltési idő honnan jön?

A linken lévő oldal szerint:
Headphone Charging Time: 70 minutes
Case Charging Time: 70 minutes

(#10) Tetsuo válasza vicze (#8) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Hogy jön az ide, hogy mennyibe került valaha? Jelenleg 160 angol font Ángliában, csakúgy mint a Sony WF-SP700N és a Jabra Elite Active 65t. Magyarországon nem ismerem az árakat - sajnos -, viszont ma már mindent vásárolhatsz globálisan, határok nélkül.
Ha középkategóriás vezetéknélküli fejhallgató kell 2018 végén, akkor ezek hárman jöhetnek számításba ( a Bose-zal), az összes többi felejtős.

A Bose izzadásállónak hirdeti termékét, mint a többi gyártó. A Sonynak külön van úszásra, de annak gyengébb a hangminősége, mint a csupán izzadásálló darabnak.

Frissítenie kéne a terméket... Oké, és ezt miért nekem írod? Írd a cégnek, biztos nem jutott eszükbe a remek ötlet! :D
"...Ez a 1More külön kell bekapcsolni nem ajánlott..."
Ezt nem értettem. Talán a Google fordította így?

Sajnos a PH-n nincsenek összehasonlító tesztek, csak ilyen elfekvő/polcról leeső/fizetett termékleírások. Tudom, szegény a PH, bezzeg egy sittes reppör a maga módján tud tesztet csinálni.

(#11) vicze válasza Tetsuo (#10) üzenetére


vicze
félisten

Mondjuk úgy, hogy kicsit jobban képben vagyok a TWS körképpel.(Tudom 2 hónappal lemaradtam már.)

"A Bose izzadásállónak hirdeti termékét, mint a többi gyártó."
Egy kicsit el vagy tévedve, elég sok gyártó kínál IP67/X7-et, az nem izzadás védelem. Az Bose IPX4-e semmire nem jó, főleg hogy nem sós vízre van kitalálva az IP besorolás, a cseppvédelem semmit se ér.

"Ez a 1More külön kell bekapcsolni nem ajánlott"
TWS két kategóriába sorolható jelenleg, azok amiket minden alakommal be kell kapcsolni, mind a két fülest és BT-n kapcsolódnak egymáshoz (ez a szemét kategória) és vannak egymással NFMI-n kommunikáló fülesek, amiknél többnyire a jobb füles a master, és az kapcsolódik a telóhoz, ezek amik értelmesen működnek, tudnak automatikusan be és kikapcsolódni a tokkal.

Kösz a fizetett Youtuberek nem érdekelnek. :)
Igen ő tud "tesztelni" merta gyártók jól kitömik. Inkább JimsReview-t nézd, az még hihető és még teszt is.

(#12) Tetsuo válasza vicze (#11) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Nem értelek. A 1More a "futottak még" kategóriában sem fér bele a táblázatban szereplők mellett (beleértve a Bose-t is). Ez utóbbira pedig nem mondtam, hogy tökéletes, mert ez a kategória eleve kompromisszum.
Azt tudni kell, a teljes vízállóság a hangminőség rovására megy.

Nekem szimpatikusabb a beépített memóriával/lejátszóval rendelkező fejhallgatók konstrukciója, viszont ebből alig van termék. A Sonynak volt/van, ami nem igazán jó minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#13) #95462144


#95462144
törölt tag

Azért 7 óra töltés 2,5 óra hallgatásért nem semmi. Van egy JBL everest fülesem futáshoz. 1,5 óra kell neki feltölteni és cirka 7-8 órát bír. Árban is hasonló, viszont azt tuti nem hagyom el, mint ezt. De cserében ótvar hangja van, bár mihez képest, de ezekben a BT cuccokban ilyen áron nem sok van. A kényelmen kívül nem sok pluszt tud nyújtani.

[ Szerkesztve ]

(#14) latger


latger
tag

Dikkkk egy more!

(#15) henrik1 válasza #95462144 (#13) üzenetére


henrik1
tag

tényleg nem tudsz olvasni?

(#16) #95462144 válasza henrik1 (#15) üzenetére


#95462144
törölt tag

Világosíts fel kérlek. Mi nem stimmel a 2,5 vs. 7 óra, vagy a töltési ideje a pakknak? Vagy a pakk nélkül a fülecskéd is tölti? Vagy mit nem sikerül értelmezned?

[ Szerkesztve ]

(#17) vicze válasza #95462144 (#16) üzenetére


vicze
félisten

A cikkírónak sikerült valahogy 7órát megadnia a hivatalos oldalon szereplő 70perc helyett.

(#18) SidCorky válasza vicze (#17) üzenetére


SidCorky
senior tag

Elnézést, valóban 70 perc lesz az a 7 óra. Nem is értem, honnan jött, biztos sok volt a mákos bejgli. :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#19) Duree


Duree
veterán

Szívesen meghallgatnám, mert ilyet keresek. Vettem egy kínait 40 dollárért de az egy rakás sz... pontosabban a hangja az valami elborzasztó.

duree54

(#20) monve


monve
újonc

Sziasztok. A vezeték nélküli fülhallgatók mennyire merítik a telefon akkumulátorát? Vezetékessel nekem óránként 4-5%-ot merül.

(#21) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok,

1more comfobuds pro-ja van-e valakinek? És ha igen, honnan rendelte? :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#22) Csongor Oszt válasza Saskakas18 (#21) üzenetére


Csongor Oszt
csendes tag

Szia,
2 napja jött meg, a www.goboo.com-ról rendeltem, 59,99 €, ingyenes szállítás. Nagyon korrekt webshop, 3 munkanap alatt (+2 nap hétvége) kaptam meg (Madrid mellől jött). Az Aurora Blue-t választottam, a +5 DB ANC és a 22 sound preset miatt, igenis van létjogosultságuk (a fehér és fekete ANC-ja "csak" 35 DB és nincsenek az előre beállított hangsémák). 320 kbps mp3-ak vannak a telefonomon, olyan részleteket is hallottam, amiket más fülhallgatóval nem! Telt, erős hangzás, torzítás nélkül, elég hangos (emiatt nem mertem Redmi Buds 3 pro-t rendelni, mert arról azt olvastam, hogy csak 92 DB a hangereje) és telefonbeszélgetésekkor headset-ként használva kimagasló hangminőség, a beszélgetőpartner nem veszi észre, hogy fülessel beszélek. Akksija nagyon jól bírja, strong ANC-nel kb. 70%-os hangerőn 10%-ot fogyaszt/óra. A hozzá tartozó alkalmazás (Playből: 1 more music, egyszerű, könnyen használható, a füleseken be lehet custom állítani, mi történjen különböző koppintásokra.
Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.

(#23) Saskakas18 válasza Csongor Oszt (#22) üzenetére


Saskakas18
tag

Akkor lényegében megérte megvenni? Airpods pro és e között vacilalok. A zajszurese milyen? Basszus mennyire elég benne?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#24) Csongor Oszt válasza Saskakas18 (#23) üzenetére


Csongor Oszt
csendes tag

Szerintem megérte. Nálam az Apple nem opció. Ajánlom ezeket az összehasonlításokat: https://www.scarbir.com/tws/1more-comfobuds-pro-review
https://www.thebestearbuds.com/1more-comfobuds-pro-vs-airpods-pro/ https://www.soundguys.com/1more-comfobuds-pro-review-54328/

Zajszűrés: max. 40 DB (ANC: off, strong, mild, pass-through, wind-reduction, én a strong-ot használom, szinte minden zajt elnyom, kivéve a nagyon közeli magas hangokat). A 40 DB-t csak a kék tudja - Aurora Blue, Luca Bignardi Edition (a fehér és fekete 35), és csak a kékben van EQ, 22, ebből 6 basszus-kiemelő: bass-booster, deep, loud, stb. Van még vocal-booster, acoustic, classical, podcast, electronic, pop, hip-hop, stb. érzékelhető hangzás-különbségekkel).
60 €-ért olyat kaptam, amivel öröm zenét hallgatni és pihentetően kiszűri a környezeti zajokat, van olyan hangos, hogy elég kb. 70% hangerőn hallgatni és telefonálás közben a beszélgetőpartner kiváló hangminőségről számol be, nem veszik észre, hogy fülesen beszélek (2x3 mikrofonja van). Amit nem tud, de ennek tudatában voltam vásárláskor: BT multipoint connection. Viselése nagyon kényelmes, órákig hallgattam ma is, nagyon könnyű, alig érezni, hogy a fülben van.
Én elégedett vagyok, örülök, hogy ennyi pénzért ilyen jó minőségű tws-t vehettem.

(#25) Saskakas18 válasza Csongor Oszt (#24) üzenetére


Saskakas18
tag

Nekem is nagyon fáj a fogam rá. Honnan rendelted? Képet tudsz róla mutatni, hogy milyen fülben? Illetve milyen nagy? Garanciat adtak rá? Ha baj van van kihez fordulni?

[kép] - ahogy látom a kék füles az, ami tudja az eq-t. De azt írja, hogy mind a 3 40db.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#26) Csongor Oszt válasza Saskakas18 (#25) üzenetére


Csongor Oszt
csendes tag

pont a www.goboo.com oldalról. ott valóban azt írja, hogy mindhárom 40, de több oldalon 35-ről írnak. https://www.soundguys.com/1more-comfobuds-pro-review-54328/#noisecancelling
Állítólag a 40 DB és a 22 EQ csak a kékhez jár, a feketéhez adnak egy szilikon tokot a bölcsőhöz, a fehér a legsoványabb ajánlat :-) ahhoz nem adnak semmi pluszt.
Nekem is kb. a fülcimpám aljáig ér, mint a lenti képen. De hát ahány fül, annyi méret... Még szoknom kell a "steam"-et, eddig "babszem"-agybadugós volt, azt szerettem, jól be tudtam "tekerni az agyamig", ezért volt sokáig favorit a Redmi Buds 3 pro https://versus.com/en/1more-comfobuds-pro-vs-xiaomi-redmi-buds-3-pro
Nehezen mondtam le arról, de egy felhasználó megerősítette, hogy nem annyira hangos (egy thai oldal szerint 92 DB) és headsetként nem optimális, én meg a lehető legkevesebb kompromisszumot akartam kötni. Így lemondtam a babszemségről, a BT multipoint connectionről és a vezetékmentes töltés lehetőségéről. 4 gumiharangpárt adnak hozzá, kicsit oválisabb formája van. Egyszer kell jól betenni és utána nem szükséges örökké igazgatni, jól megáll/megül a fülben. Ennek örülök, mert aggasztott a stabilitása. A hangerőről még annyit, hogy előzetesen a Comfobudsról azt találtam, hogy 110 DB, ami azért nagy különbség a 92-höz. Tegnap meg éppen azt olvastam valahol, hogy 97 DB. Szóval ennyire lehet elmenni a technikai adatok alapján. Kipróbálni ezeket meg nem csak higiéniai okokból, hanem áruházi elérhetetlenség miatt sem lehet (MM-ban elég sok no-name in-ear tws-t lehet vásárolni, de persze kipróbálni nem), sok "teszt" csak felsorolja a technikai adatlapot. Vásárlás előtt írtam 4 szakportálnak, sajnos nem kaptam választ a kérdésekre, így eldöntöttem, hogy a Comfobuds-ot veszem meg.
A Goboo 14 nap elállást és 2 év garanciát biztosít (azt hiszem, még 4 napig él ez a kedvezményes ár). Bízom benne, nem lesz rá szükség. Évekkel ezelőtt volt egy vezetékes 1more headset-em, az is hamarabb szakadt el (én hibámból), mintsem valami baja lett volna.
Ha emellett döntesz, bízom benne, Neked is tetszeni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.