Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Hűha. Ez az az írás amit a múltkori mesével jelentettél be, ugye? Jónak ígérkezik, várom a többi részt :C

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Idáig jó. :K

Nem ártana a végére kitenni a "Folyt. köv." jelzést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Hilarya válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Hilarya
csendes tag

Rendben, legközelebb ott lesz a folyt. köv.

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

(#4) Vakegérke válasza Hilarya (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Utólag is szerkeszthető az írás. Felül megtalálod az [Írás karbantartása] "gombot", kattintás után "Címlapos írás szerkesztése". Miután korrigáltad, alul OK, és kész is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Hilarya válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Hilarya
csendes tag

Igen, tudom, csak... Igazából ide még nem raknám, mert ez a rész amolyan bevezető.

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

(#6) TheDragon007 válasza Hilarya (#5) üzenetére


TheDragon007
senior tag

akkor is hozzáírhatod hogy ez minek a bevezetője - hogy tudják a népek mi következik :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#7) Hilarya válasza TheDragon007 (#6) üzenetére


Hilarya
csendes tag

Értem, mit szeretnétek mondani, és egyet is értek vele. A történet szempontjából lényeges, hogy ne teljesen lehessen kitalálni, mi következik. Úgy oldottam meg a szerkezeti felépítést, hogy itt még sok mindent homály fedjen, amikre csak később lehet választ kapni.

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.