Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gergosz2 válasza dogab93 (#49) üzenetére


Gergosz2
veterán

csak telefonálásra ez minek?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#52) MK VII válasza Gergosz2 (#51) üzenetére


MK VII
veterán

Ez egy jó kérdés... :))

(#53) dogab93 válasza Gergosz2 (#51) üzenetére


dogab93
tag

Olyan munkám van ahol nem vehetek elő egy nokia 3310-es telefont.Nekem egy ilyen teló ,ha nem szarik be akkor évekig társam lehet.

[ Szerkesztve ]

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#54) MK VII válasza dogab93 (#53) üzenetére


MK VII
veterán

"Olyan munkám van ahol nem vehetek elő egy nokia 3310-es telefont."
Ne légy titokzatos.. Bökd ki a munkád, mert én nem tudok elképzelni olyan munkát ahol egy 3310-es telefont nem vehetsz elő, de egy 5,5"-os tapitelefont igen..
De ez az én korlátoltságomat jelzi csak, hogy nem tudom elképzelni milyen munkád lehet..

(#55) dogab93 válasza MK VII (#54) üzenetére


dogab93
tag

Azt hiszem nem tartozik senkire de annyit elárulok,hogy amikor több tíz milliós dologról tárgyalsz mert szeretnéd példának okáért értékesíteni akkor elég gázul jönne ki ,hogy előkapsz egy ősrégi bunkófont a zsebedből.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#56) MK VII válasza dogab93 (#55) üzenetére


MK VII
veterán

Igazad van.. Nem tartozik senkire..

Azért ezt most elképzeltem, hogy miközben egy 10 milliós nagyságrendű üzleti tárgyaláson előhúzod a gagyifonodat, miközben Iphone 7-ek meg S8-cak vesznek körül az asztalnál. ;] :))
Persze még mindig jobb mint a 3310-es, bár részemről akkor már inkább semmi...

(#57) dogab93 válasza MK VII (#56) üzenetére


dogab93
tag

Lényeg,hogy mai nagy buktafon legyen ,meg nem mondják róla 50 vagy 300 ezres telefonom van.Porszem vagyok csak a gépezetben :)

[ Szerkesztve ]

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#58) Gergosz2 válasza dogab93 (#57) üzenetére


Gergosz2
veterán

De. Hidd el megmondja mi van a kezedben, rögtön megtippeli mibe kerül.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#59) dogab93 válasza Gergosz2 (#58) üzenetére


dogab93
tag

Nem baj.Sajnos nem keresek annyira jól,hogy 200-300 ezerért vegyek telefont csak azért mert jól mutatna a kezemben.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#60) bloggiold válasza Gergosz2 (#58) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nem tartom valószínűnek. Az emberek nagyon kevés hányada olvas mobiltelefonokról szóló teszteket, fórumokat, így nincsenek tisztába a valós árakkal. Bemennek a szolgáltatóhoz és ha sok pénzük van vesznek szifont vagy samu s8, ha nincs elég della akkor részretle, vagy tizenpárezer forinos havidíj és rablánc mellett. Persze van jobb alternatíva is mint pl ez a telefon is.

https://fontecone.blog.hu/

(#61) Diokhan válasza dogab93 (#55) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor az én 6310i-m is gáz? Pedig én is járok tárgyalásokra... Sőt, a főnököm, aki a cégtulaj, egy agyon ragasztózott E52-essel tolja...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.