Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Verdun teszt

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A Survariumnál csak jobb lehet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) ribizly válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


ribizly
veterán

+1 :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) snecy20


snecy20
veterán

És pont ebből nincs egyjátékos sztori. :(((

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Only Steam? Akkor felejtős.
Pedig érdekelne a téma.

(#5) djgeg válasza mentoloshypo (#4) üzenetére


djgeg
őstag

Only Steam? Akkor felejtős.

:U :F

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#6) deakpeti válasza djgeg (#5) üzenetére


deakpeti
tag

Es se vagyok joba a steammel!:( pedig jo jatek lehet!!

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#7) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Azt hogyan lehet eldönteni, hogy autentikus ? Időgéppel ?

(#8) snecy20 válasza VinoRosso (#7) üzenetére


snecy20
veterán

Üknagyfater beszámolói alapján!

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) ult1mate


ult1mate
tag

Mi a bajotok a steammel? :)

(#10) djgeg válasza deakpeti (#6) üzenetére


djgeg
őstag

Azért ne az legyen már az akadály, hogy "nem komálom a steamet"... Hagyjuk már ezeket a baromságokat...
Steam a legnagyobb játék "platform"( már már platformként tekintenek rá... Sok helyen már nem PC hanem STEAM van mint verzió stb...) Egy játék amit elkészít XY nem nagy csapat és nem az EA nek vagy az UBI-nak dolgozik esélytelenül indul, ha nem nyomja fel steamre a játékot....
Akik ezt nem fogják fel azokat tudom sajnálni, de akkor ne rinyáljunk már, hogy mi ez máááá hogy onlíííí steam? Pfej inkább nem játszok vele...

És még mielőtt steam fanboy lennék... Rühellem a steamet, pl azért mert nem képes normális használt szoftver értékesítésére vonatkozó törvényeket betartani... Bekorlátol és csak pénzhajhász érdekek mozgatják ma már... Ettől függetlenül a legrégebbi és legnagyobb játék vásárlós és közösség "platform"... Ami oriásira nőtte ki magát... Ez van... Vagy megszokjuk vagy húzzunk költözzünk egy jégtáblára és reménykedjünk, hogy nem olvad el.
:DDD

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#11) deakpeti válasza djgeg (#10) üzenetére


deakpeti
tag

Utolso bekezdesed mond valamit pl ezert nem szeretem!tudom hogy a jatekgyarto cegek egybol oda felrakjak de akkor se szimpi a steam

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#12) djgeg válasza deakpeti (#11) üzenetére


djgeg
őstag

A benzin és a kocsi alkatrészének arát és rendszerét sem kell szeretni ahhoz, hogy fizessek érte, hogy a kocsi menjen ami kell vagy szeretek.
Szeretem a játékokat és a barátokkal játszani... Ehhez ma a legösszetettebb és normálisabb rendszer a steam.... Ez van

Ott van pl a GOG galaxy kezdeményezés... támogatom... csak nem sok minden lesz belőle...
Mint mondottam.... Ez van...

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#13) MichaelSD válasza djgeg (#12) üzenetére


MichaelSD
őstag

Felraktam a GOG Galaxyt, csak hogy támogassam őket... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#14) Csapoati válasza mentoloshypo (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A nap kommentje. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Gainka


Gainka
őstag

Én elég régota játszok sokmindennel, de fogalmam sincs mi az a steam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) Csapoati válasza Gainka (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor a legális játékok világába kell betekintened először. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Gainka válasza Csapoati (#16) üzenetére


Gainka
őstag

A tesco es a cd galaxis csodakra képes :DD

(#18) BlackPriest válasza djgeg (#10) üzenetére


BlackPriest
őstag

a steam-es játékaim felét nem a steam-en vettem. bomlasztom a rendszert :D

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#19) Csapoati válasza Gainka (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lassan már a dobozos játékok is mind Steamre/uPlayre/originre aktiválhatóak csak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) ribizly válasza Csapoati (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Bizony. Akkor valószínűleg az elmúlt kb. 5 évből nem nagyobb van játékod, mert ami van valamelyik platformon ahhoz kell is a platform... Ez van. Egyébként nem tudom mit nem lehet szeretni ezeken a rendszereken. Ott van a profilod és benne a játékaid és a haverjaid. Ha kell valamelyik játék letölti Neked, menti az állásidat, szerezhetsz rajta pénzt (ok. kártyák kereskedésével), amit utána játékok vásárlására fordíthatsz, stb. Szóval inkább örülni kellene, hogy van ilyen és nem megragadni a múltban... Én nem azt mondom, hogy ez a legjobb dolog a világon, meg lehetne csak egy darab, de inkább ez, mint a CD/DVD-s szórakozás!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) BoB válasza ult1mate (#9) üzenetére


BoB
veterán

Az a bajuk a steam-el, hogy problémásabbak a crackelt játékok. Ami ugye a steam hibája.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#22) Gainka válasza Csapoati (#19) üzenetére


Gainka
őstag

Uplay origin van. :)

(#23) snecy20 válasza BoB (#21) üzenetére


snecy20
veterán

Pont erre gondoltam, lassabban érkezik a törés mint anno. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#24) djgeg válasza BoB (#21) üzenetére


djgeg
őstag

A Probléma a steammel az, hogy leszarja a szoftverkereskeldelmi törvényeket... Nem is beszélve a használt szoftver kereskedéshez való joghoz... Csak pénz és pénz... Költs pénzt azért, hogy egyáltalán felvehess majd barátokat... stb...
Nem képes kiadni normálisan játékokat... hátradőltek és számolják a pénzt. Pofátlanul kihasználják a szinte monopol helyzetet, csak mert ők a steam... (nem tetszik a pofád mert beszoltál ki vagy tíltva steamből [fejlesztő] stb stb stb....)
Sorolhatnám napestig mit nem szeretünk a régi steamre ma már egyáltalán nem hajazó pénzéhes nyomorult bandát....

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#25) SityiSXT válasza djgeg (#24) üzenetére


SityiSXT
őstag

"Nem képes kiadni normálisan játékokat" - Ha abban a hitben vagy, hogy a Valve adja ki a Steamen megjelent játékokat, akkor szólok, hogy óriási tévedésben vagy. Mindegyik játéknak megvan a maga kiadója, a Steam csak piactér, áruház (hadd ne mondjam: pláza) ilyen szempontból.

"hátradőltek és számolják a pénzt" - Ja, csak épp ezt a világot behálózó infrastruktúrát azért fenn is kell tartani; törölni róla dolgokat nem nagyon lehet, újabb dolgok viszont jönnek; meg aztán a mai játékok helyigénye is kissé megnőtt mondjuk az 5-6 évvel ezelőtti átlaghoz képest is. Szóval ja, tényleg nem csinálnak semmit, csak időközben kitaláltak egy rendszert, amivel némi aprót is kereshetsz; megoszthatod a játékaidat pár emberrel; streamelheted a játékodat akár ki a netre, akár a lakáson belül egy másik Steam-kompatibilis eszközre.

"Pofátlanul kihasználják a szinte monopol helyzetet, csak mert ők a steam..." - Azért van egy Origin mellette, amelyik például rendszeresen kedveskedik ingyen játékkal, meg mondjuk bevezette a Game Time intézményét. Ott a Uplay, ami... izé, szóval van. Ja, mondjuk a The Crewnál elég volt egy részét letölteni a játéknak, és elkezdhettél játszani, a maradékot meg menet közben szedte le. Meg ott a GOG Galaxy, amiből még meglátjuk mi lesz. Szóval ennyit a monopóliumról, van konkurencia, tudnak olyan dolgokat, amiket a Steam nem - de az tény, hogy abszolút piacvezető a Steam (hibái, hiányosságai ellenére is).

Utálni lehet - de manapság megkerülni már nem nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#26) djgeg válasza SityiSXT (#25) üzenetére


djgeg
őstag

"Kiadni" és "fejleszteni" az nem ugyan az... Ezért is írtam kiadást.... Ott a Counter Strike a Dota stb stb gamek... Ők kiadók... más kérdés ki fejlesztette...

Kedves Steam halálra keresi magát ahhoz képest amibe kerül neki a fenntartás...

Szerintem nézz körbe és gondolkozz, hogy a Steamhez képest az összes többi mekkora részesedéssel rendelkezhet... Rohadtul nincs kiegyensúlyozva... és olyan területeken mint az alacsony költségvetésű játékok a steam szinte egyeduralkodó...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#27) SityiSXT válasza djgeg (#26) üzenetére


SityiSXT
őstag

Persze, hogy nem ugyanaz kiadni és fejleszteni, sosem állítottam ezt. Viszont csupán ennek az 50 tételnek a kiadója a Valve - a 11527-ből (ez összesített adat, benne vannak a játékok, szoftverek, trailerek, demók, stb). Szerintem a szó, amit kerestél, a disztribútor - ami nagyon nem ugyanaz, mint a kiadó. ;)

Az meg miért zavar téged, hogy a Valve, és ezzel az alkalmazottai jól keresnek? Megdolgoztak érte, nem? Azért ezt ki kellett építeni valahogy, és a globális elterjedtséget sem puszira adják...

Tökéletesen tisztában vagyok azzal, mekkora a Steam piaci részesedése. De ez messze nem monopolhelyzet, mint ahogy beállítod.

Az indie fejlesztők körében meg pont a piaci részesedése és az egyszerű kínálatba kerülés miatt népszerű.

(#28) djgeg válasza SityiSXT (#27) üzenetére


djgeg
őstag

Csupán annak az 50 tételnek a 1/3 10 éven túli... több mint 2/3 4-7 éven túli ja és tele van nem játékokkal...

Szerintem ne okoskodj már itt a fogalmakkal...
"Disztribútor" az forgalmaz max viszont elad... Ez azokra a játékokra lehet igaz amit steam árusít de semmi köze hozzá....(de kvázi a "sajátjaival" is mert eladja...)
"Kiadó" Az aki a fejlesztővel vagy a tartalom készítőjével közvetlen kapcsolatban van és a Kiadón keresztül történik az értékesítés (de nem ő adja el közvetlenül csak az ő nevén keresztül az ő kapcsolataival van eladva)(Ez a STEAM a "saját" játékaival...)
"Fejlesztő"... az a ki lefejleszti...

Az állításom az volt, hogy nem képes egy normális gamet kiadni... Mert nem is... elfoglalja őket a pénz számolás... Meg a "Dota2 ingyenes mikrótranzakciókkal tele fosott szarokban látjuk a jövőt" kkkhmm a Pénzt..

Szerintem elösször legyen fogalmad, hogy hogy is épűl fel a steam és hogy vajon mennyit keresnek a maréknyi "alkalmazottjai". Pár emberből és egy "királyból" csak az a cég... Amivel nincs semmi baj...
Az üzlet az üzlet... semmi bajom azzal, hogy ha valaki jól csinálja és keres vel... Azzal van bajom, ha a "játékos közösségért" tesszük a szöveg amikor ez már !+"!%!+"% nincs így... Ennyi

A Steamnek bizonyos területeken monopol helyzete van... Ennyi ha ezt nem fogod fel akkor k ra nincs értelme erről vakerálni.

"indie fejlesztők" kb lehúzhatják magukat ha nem steamen nyomulnak (PC platformon).... Több is volt akit kitiltottak aztán mehetett nézegetni az üres bankszámlát mert máshol esélye sincsen.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#29) Csapoati válasza djgeg (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

330 emberből áll a Valve, csak szólok. Az indie-knek meg ott a gog.com, lehet ott is próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) djgeg válasza Csapoati (#29) üzenetére


djgeg
őstag

:W Már ne haragudj de szerinted az sok??? Az egy Közepes vállalkozás.... Gondolkozzatok már mielőtt baromságokat irtogatok...
Steam mestere annak, hogy mindent outsource-ol.... amit csak lehet.. Főleg a legnagyobb részét a community-nak.
Egy RIOT nál 1000+ ember dolgozik pár nyomorult játékon és annak üzemeltetésén! A Valve az egészet 330 emberrel műveli... Az egész céget szőröstül bőröstül .Akik kvázi csak a "vezetők" (boss-less munka de azért van vezető) pár fejlesztő pár kutató , sales, marketing, adminisztráció és csókolom....

300 ember lószar mennyiség... az egy közepes vállalkozás...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#31) Csapoati válasza djgeg (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne haragudj, de én leírtam egy valós számot. Azon mi lehetne baromság? Picit felhúztad magad, szerintem igyál egy kakaót és tolj be valami filmet/játékot. :B Valamint továbbra sem értem, hogy miért baj az, hogy kínának (ennyien) egy piacteret rengeteg hasznos funkcióval. Néha valami technikai gikszer van, oké. De hol nem? Az Origin meg a uPlay is hajlamos betojni olykor, pedig tizedannyi feature-jük sincs. A törvényi szabályzás meg formálódik. De a refund is egy érdekes kérdés. Mennyi ideig járjon? Mert egyes játékokhoz elég 10 perc is, de másnál meg órák kellenek. Amennyi idő alatt meg egyes játékok single-jét végig is lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) djgeg válasza Csapoati (#31) üzenetére


djgeg
őstag

Ahhh... Tényleg felhúztam magam :DDD
Baromságnak nem baromság... Annyian dolgoznak megközelítőleg a Valve-nál... Az más kérdés, hogy gyakorlatilag az egy kis és közepes vállalkozás. Vonzó rendszerrel és értelmes fizetéssel... de a haszonból ők kb semmit nem látnak... A belső tulajdoni kőr nem nyílvános (legalább is, hogy kik is állnak mögötte mert pár offsohre cég is ott van mint befektető... ami elméletben belülről ment mert arra büszkék, hogy mindig saját és alapítók tőkéjéből ment) Ezekkel sincs semmi baj... csupán egy olyan rendszer ami ma már látható, hogy semmi másra nem lett kihegyezve mint a pénz pénz pénz.... A cég bevételéhez képest lószart nem forgatnak vissza az üzemeltetésbe/fejlesztésbe.... Kb... Gabe ül és számolgatja a pénzt... Ennyi

Személy szerint a fentieket is leszarom... Működik? Igen! Pénzt keres vele az a kevés ember? Igen... Engem nem érdekel.
Az már annál jobban, hogy törvényeket nem betartva elfogadtattják velem, hogy lemondok a használt szoftver kereskedelmi jogaimról... és még rengeteg másról is... A visszavásárlási garanciáról már ne is beszéljünk amit említettél...

Mind 1... Megyek nyomok a kakót megy egy filmet :DDD

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#33) SityiSXT válasza djgeg (#32) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az első bekezdésben írtak igencsak érdekesen hangzanak. Alá is tudod támasztani, vagy csak szimpla konteó? Csak kíváncsi vagyok.

(A kiadással kapcsolatos dolgot meg én értettem félre - azt hittem, azt próbáltad meg bizonygatni, hogy az összes Steames játékot a Valve adja ki, pedig nagyon nem.)

[ Szerkesztve ]

(#34) djgeg válasza SityiSXT (#33) üzenetére


djgeg
őstag

Inkább küldtem egy PÜ-t

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#35) UserX


UserX
őstag

Szerintetek egy:

P4 (3 GHz)
3 GB DDR1 RAM (DC)
HD 4670 (AGP)

konfigon low-on elfutna laggmentesen a játék (vagyis érdemes megvenni)???

A minimumban C2D-t ír, de a DX9 miatt meg nem annyira veszélyes...

Előre is kösz! :R

Üdv:

UserX

(#36) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

:D

Nekem speciel nincs bajom ha meg kell venni egy eredeti játékot viszont az nagyon unszimpatikus hogy mindenáron ráerőltetik az emberre a steamet.Minek? vagyis tudom miért,de ezt pofátlanságnak tartom.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#37) BoB válasza johnyblaze (#36) üzenetére


BoB
veterán

Én meg örülök neki, végre nincs hatmillió féle védelmi rendszer, cd kulcsozás, miegymás.

Steam-en megvesz, rákkattint az install gombra, a többit meg intézi a rendszer. Ráadásul ha bármilyen frissítés érkezik, automatikusan telepíti.

Nem is nagyon szoktam már olyan játékot venni ami nincs steam-re, és ezzel nem vagyok egyedül, valamint tartom hogy csak annak van baja ezzel aki tört játékokkal játszik.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#38) johnyblaze válasza BoB (#37) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Az rendben is van,nekem is származik játékom a steamről (shadow of mordor)
Nem a rendszerrel van a bajom hanem ahogy működik és kezelik.Néhány játék(sőt elég sok) olcsóbb dobozosan mint a steamen.Azért ez mégiscsak röhej.Sokszor 5 ezer forintal is akár.
Ez ,és hasonló dolgok miatt nekem speciel ellenszenves.
Inkább GOG
Mégegyszer mondom nem azzal van gondom hogy a játékért pénzt kell fizetni hiszen ami mestermunka az megéri a pénzt,nem sajnálja rá az ember. :R
Lásd :witcher 3,dying light,mordor

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#39) djgeg válasza BoB (#37) üzenetére


djgeg
őstag

Persze... csak annak lehet baja... aki kalózkodik...
[ Itt a fő Profilom...]
Én személy szerint akár ki is próbálom a játékokat... még mielőtt megvenném őket.
Ettől függetlenül elköltöttem már elég szép nagy összeget a steamen.... Nem csak akciókból meg bundelekből. 9 éve van meg az acc... és csak gyűlik és gyűlik.
Ettől még ki lehet a tököm a steamből... :U
Ezen kívül ott van a többi... azon is ott figyel még jó adag játék. Nem a pénz költésével van a baj, hanem az, hogy cserébe még én vagyok bekorlátozva és igen mint említették... Boltból olcsóbb vásárolnom mint steamen??? WTF....

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#40) BoB válasza djgeg (#39) üzenetére


BoB
veterán

Hogy vagy bekorlátozva?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#41) djgeg válasza BoB (#40) üzenetére


djgeg
őstag

Használt szoftver kereskedelem? Vissza vásárlási garanci/ visszatérítés idő?Költsél minél többet hozzáállás(kényszerből, hogy egyáltalán hozzá nyúlhass a markethez,) régió kódos szarakodás (yep újra elkezdték) Kedves valutaváltás amivel drágább mint a boltban... Szerintem egyre több és több a korlátozó dolog és irritál.... de igaz legjobban az első pont zavar.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#42) bager13 válasza djgeg (#41) üzenetére


bager13
aktív tag

Hát már jó ideje nem tudsz kereskedni a legtöbb játékkal. Hiányoznak a megfelelő törvények. Ez miért a steam hibája? Ők kihasználják ezt. Mondjuk én nem kérek a régi cd kulcsos kereskedésből, 10 embernek eladott banolt kulcsok. Köszi nem. Nyugaton a lemezes játékok pont annyiba kerülnek mint a steam-en. Mondjuk akkor is steam-en kell regelni. Szerintem meg jó , hogy van steam. Kényelmes, a beépített piac és cserélgetés miatt 2 éve ingyen vannak játékaim. Utálom is ezért a steam-et. :D elhiheted :D

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#43) djgeg válasza bager13 (#42) üzenetére


djgeg
őstag

"Hiányoznak a megfelelő törvények." Látszik fogalmad sincs... Törvények vannak... csak a Steam szépen elfogadtatja veled, hogy lemondasz erről a jogodról! Ha steam akarná a steam marketen egy az egyben el lehetne adni a játékokat is... de nem akarja az neki nem jó üzlet...

"Nyugaton a lemezes játékok pont annyiba kerülnek mint a steam-en." Szerinted mi a fészkes francról beszéltem? A valuta váltásról amitől a boltban olcsóbb... nyugaton.... pfff az egész EU zónában szinte olcsóbb a játék mint a steamen...

Ahhoz, hogy a frissebb játékokat megvehessed k sokat kell cserélgetned és foglalkozni vele... adni venni stb... Eddig is meglehetett oldani.... Többet keresek a melómmal annyi idő alatt mint amennyit elcsesznék rá...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#44) BoB válasza djgeg (#43) üzenetére


BoB
veterán

Melyik másik ilyen "játék áruház platform" -on lehet eladni a játékokat? GOG? Uplay? Google play store?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#45) bager13 válasza djgeg (#43) üzenetére


bager13
aktív tag

Lemezes játékszofvert eddig sem vihettél vissza boltba, ha már kibontottad. Drm mentes játékról beszélek. Egyébként meg nemrég született ezzel kapcsolatban pár törvény. Régen még ennyi jogod sem volt. De én fogalnatlan vagyok, tudom. Milyen jó is volt régen vettél használtan egy játékot, csak a multi nem ment, mert a cd kulcs el lett adva még 10 embernek. De jó is volt... az a napi 10 perc amit a cserével foglalkozom ,tényleg nagy idő. Főleg az 1 éve megvett itemekkel kell sokat foglalkozni... ja nem, csak 10-szeres áron eladni. Számomra a steam kényelmes + ingyen van minden. Ha nem lenne steam , akkor biztos nem lenne ennyi játékom. A tököm sem szarakona azokkal az isteverte lemezekkel.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#46) djgeg válasza BoB (#44) üzenetére


djgeg
őstag

Nem is tudom, hogy mi kavart anno nagy balhét konzolos platformon? Jah, hogy pedzegették, hogy majd nem adhatod el vagy kölcsön a gamet.

Elég nagy probléma, hogy az említett kisebbek is leszarják, de amíg a legnagyobb barom ezt csinálja addig ne várj el semmit.

(#45) bager13

Ha lenne fogalmad róla akkor tudnád, hogy k régóta vannak erre törvények... Világ EU és Magyar szinten is...

Attól, hogy te voltál olyan okos vagy ismersz olyat, aki vett egy játékot, majd a multija már aktiválva volt... az még nem azt jelenti, hogy ne lenne létjogosultásga a használt szoftverek kereskedelmének, csak steam félti a seggét, mert ha marketen meg tudodnád venni olcsóbban használtan más által árulva (tök hivatalosan egyszerűen csak átkerülne hozzád a játék a steam en belül) mint a store-ban akkor az nem jó üzlet a játék kiadóinak és neki sem.... de nyugodtan példálózzál még itt a baromságokkal meg a 10 évvel ezelőtti rossz tapasztalatodról... meg a többi baromság a CD-ékről stb... Nagyon hasznos és releváns... fel se fogod miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#47) bager13 válasza djgeg (#46) üzenetére


bager13
aktív tag

Magyarországon nem vesznek és soha nem vettek vissza bontott lemezes játékszoftvert. De biztos én vagyok a tudatlan. A digitális termékekre vonatkozó pénzvisszafizetést meg csak kb. fél éve élő dolog(Uniós nyomásra).

És mit gondolsz mi lenne a vége, ha mindenki csak használt játékokat venne és a store forgalma lecsökkenne? A steam szépen lehúzhatná a rolót és akkor nem lenne már hol használt digitális játékot venned(az említett formában). És persze elveszne a steam többi kényelmi funkciója is. PC játékipar megszűnne létezni vagy nagyon kevés valóban jó cím jönne ki rá. Ha neked ez kell az a te bajod.
Én elvagyok így is ,hogy örökre az enyém marad a "megvásárolt" játék. Valódi pénzt sem kell érte adom, bármikor letörölhetem/telepíthetem, mindig naprakész + barátokkal való kapcsolattartás/játék megoldva, a piacról cseréről és egyéb dolgokról nem is beszélve. Nagyon ki lett velem szúrva, nagyon meg lettek kurtítva a jogaim.

Szemét steam, csak a pénzem kell nekik és cserébe nem kapok semmit...MONDJON LE!
:C :DDD

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#48) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Játszik még ezzel valaki? Most vettem meg 5 euróért. Annyit simán megér. Ha van olvasó írom a tapasztalatokat :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49) dargelot


dargelot
senior tag

Tegnap megvettem a játékot, s azt tudom mondani azoknak akik meg akarják venni, hogy ne. Bugos, unfair, unbalanced játék. Ha early access lenne ingyen akkor sem ajálanám.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Verdun teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.