Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nihill


nihill
őstag

Tegyük fel megvan a cím, Moszkva-külső, Lenin u. 26/C
Következő lépés?

(#2) copass válasza nihill (#1) üzenetére


copass
veterán

meg fogják oldani! :D arra is fogadni mernék hogy orosz fogja felnyomni őket! :D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3) Darmol


Darmol
senior tag

150 milláért 15 milla?
egy ilyen kispályás társaságra ekkora vérdíj? :U

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#4) Pötyi


Pötyi
őstag

Ja, és Costa Ricában nincs egybegyúrva az adó- és vámhivatal.

Ott színtisztán "Servicio Nacional de Aduanas"

QNX is cool!

(#5) Dißnäëß válasza nihill (#1) üzenetére


Dißnäëß
veterán

"Kiesett az ablakon", "elötütte egy autó" és társai szerintem nem kézenfekvő, minek tagadni, amit most kifejezetten nem akar senki sem tagadni: "megdöglesz patkány, ha nem hagyod abba. "

És mivel a Lenin utcában "dúl" a demokrácia, úgysem kérdez itt senki semmit, szerintem simán golyó aztán annyi, next please. Így végigmennek Moszkva-külsőn és viszont látásra, szerintem 10-15 eset után visszavennének a hackerek, gyorsabban hackelni úgysem tudnak, cserébe elég nagy pszichológiai nyomás nehezedhet rájuk, ha rájuk engednek egy félőrült "Becstelen brigantyk"-ot aztán "kapcsoljuk ki a rekordert".

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#6) ughhh válasza nihill (#1) üzenetére


ughhh
senior tag

Két nagydarab turista egy bőrönddel kopogtat, két pofon, delikvens elcsomagol aztán dobbantanak az országból és átadják élve az illetékes szerveknek.

(#7) fatpingvin


fatpingvin
őstag

szerintem a "vérdíj" kifejezés ebben a kontextusban nem igazán indokolt, azt nem egészen erre szokták használni :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) Lenry válasza nihill (#1) üzenetére


Lenry
félisten

nos igen...
semmi sem fog történni.
az orosz hatóságot nem érdekli, plusz elég esélyes, hogy az ő megbízásukból dolgoznak.
más meg nem jut el az ulica Leninszkajáig

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) k-adi válasza fatpingvin (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

miért is nem indokolt?

vérdíj - főnév
A büntető hatóság elől rejtőzködő személy(ek) kézrekerítője v. nyomravezetője részére kitűzött jutalomdíj.

személyek: Conti tagjai
jutalomdíj: 5-10 millió

(#10) nihill válasza Dißnäëß (#5) üzenetére


nihill
őstag

És mégis ki fog végigmenni a Lenin utcában? Az FBI? Még ha nem vesszük figyelembe a jelenlegi világpolitikai helyzetet, kb. még akkor sem. Ez most nem Pakisztán, hogy majd berepülnek bin Ládenért. Ha bárki is végigmegy ott orosz részről, az maximum kitüntetéseket fog osztogatni.

#8 Lenry
:K

(#11) Pötyi válasza Darmol (#3) üzenetére


Pötyi
őstag

Ja, télleg! Mi van akkor, ha a Conti csoport akkora spíler, hogy belemegy a játékba és megduplázza a "vérdíjjat"? Mondjuk Ned Price fejéért? Már csak poénból is. Végül is a 150 millából bőven fussa!

:U

QNX is cool!

(#12) borg25 válasza Lenry (#8) üzenetére


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Ivánnak macerás lesz élőben nézni az NFL mérkőzéseket. Vagy ha gyorsan le akar lépni, akkor gondolom a nagykövetségről nem küldik el.

(#13) Dißnäëß válasza nihill (#10) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Ja mert Oroszországban akkora nagy egység és jólét van, hogy mindenki csak a csúnya nyugatot támadja kifele és az összes hacker a kormányé vagy valami alternatív IT-s erőszakszervezeté. Nem tudtam, bocsánat. :B Már indulok is..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#14) nihill válasza Dißnäëß (#13) üzenetére


nihill
őstag

Nem ezt írtam de lefordítom magyarra ha szükséges:
Szerinted a jelenlegi helyzetben az Orosz rendőrség, titkosszolgálat, bárki, bármit is megtesz majd Amerika kérésére? Az FBI egy kiderített orosz névvel, címmel mit fog tudni kezdeni, kihez tud fordulni vele? És ennek semmi köze ahhoz hogy állami vagy nem állami hacker.

(#15) hx4u válasza nihill (#14) üzenetére


hx4u
csendes tag

A "jelenlegi helyzet" előtt se nagyon csináltak semmit a kiberbűnözőkkel.
Szerintem paktum van. Helyi csapat nem támad helyi célpontot, cserében nincs hatósági piszkálódás.
Megkeresésre se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.