Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Vérdíj

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

És ez biztos megtörtént? Csak azért, mert ha csak a Blikk írt róla (a cikkei 90%-a hazugság), korántsem biztos.

***

(#2) Eastman válasza ollie (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Katt ide: --> [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) BloodRay válasza ollie (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Ilyen források alapján én sem adnék túl nagy hitelt a dolognak... :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Uh ez nagyon durva :S
Nem szeretek olvasni ilyenekről. Eléggé bele tudom élni magam az ilyen dolgokba.
Nem értem, hogy tehet ember ilyet... Annak a szerencsétlen állatnak is ugyan úgy fáj, mintha a saját anyjának csinálta volna az az elmebeteg. Mocskos görény az ilyen. Aki ilyet tesz, annál komoly személyiségi gondok lehetnek. Sz.tem nem szabadna utcára engedni ilyen embert. Ezekben megvan a szadista hajlam, mint a Fűrész c. filmben, csak mivel állatot egyszerűbb kínozni talán, mint embert, ezért csinálják azokon. Sz.tem. A lényeg, hogy beküldeném egy sötét pincébe 5-8 évre. Azt kész. Megérdemli. Az ilyen nem való a társadalomba.
Az tényleg fura h vérdíj is van, de inkább csak ösztönző hatású. Plusz ösztönzés. Talán. Vagy talán másképp nem kelrült volna címoldalra.
Hja, az Index hitelességét tényleg érdemes megkérdőjelezni. Most örülnék neki ha csak kamustory lenne, bár nemhiszem...

(#5) Romeo23


Romeo23
tag

Villamosszékbe a kínzóval

Project Torque nickem: PeArp80

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Kicsit rágugliztam (mielőtt telefonáltam volna). Katt ide: --> [link]

A kérdés továbbra sem az, hogy bűnhődjön-e a tettes...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) DArchAngel


DArchAngel
tag

A hír igaz, valamelyik ker. tévében is láttam. A kutyát is.
Embertelen cselekedet, komoly bűntetést érdemelne az illető, és egy kis pszichiátriai kényszerkezelést, mert biztos nem százas :(((

Az még kikívánkozik belőlem, hogy 200.000 Forinton sok ételt lehetne adni rászoruló honfitársainknak.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#8) BloodRay válasza DArchAngel (#7) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem is az a 200k szúrja a szemem... :F

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) Eastman válasza BloodRay (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Ami most már 654k.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Én is láttam a kutyust. A híradóban is mutatták, bár ott a nyúzott állapota miatt nem lehetett róla megmondani, hogy malamut...:(
Vérdíj ide vagy oda, nálunk is kellene egy állatrendőrség. (Like in Miami...)

Harrrr!!!!

(#11) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Én is megkaptam vagy 10 különböző helyről, a válaszom a következő volt:

"Gyerekek, miért olyan nehéz megérteni, hogy ahogyan az ellopott telefonok, elveszett iratok/kulcsok, vagy a "ritka vércsoportú" emberek SEM lesznek megtalálva az iwiw üzifala által (...mert ez a világ NEM így működik...) úgy a kutyakínzók SEM??? Gondolkozzatok már el ezen, legalább fél percre..."

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#12) BloodRay válasza Eastman (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Na ez egyrészt :Y , másrészt meg :F .
Kész...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) Kareszovics


Kareszovics
addikt

"Tudom, hogy nem könnyű téma, de higgadt hozzászólásokat várok."

Nem lehet, ezért bővebben nem is teszem. :(((

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) Dashes


Dashes
őstag

:F :( :(( :((( Hasonlókat kívánok az elkövető(k)nek .
A nyomra vezetési díj nem értem minek van, ha valaki ismeri az elkövetőt, de nem tesz semmit, vagy csak a díj miatt, azt nagyon sajnálom. A pénz jó kezekben lenne az alapítványnál, vagy egyéb másiknál.

[ Szerkesztve ]

(#15) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Hihetetlen, milyen "emberek" vannak a világon..........

Samsung Galaxy A54

(#16) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ühüm... Szemét dolog volt, az elkövetővel is ezt kéne tenni.
Viszont... A jó magyar polgár jobban kiáll a kutyák és egyéb hobbiállatkák jogaiért, mint embertársaiért... Érdekes.

(#17) Dare2Live válasza Dashes (#14) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem igen is használhat a "vérdíj". Mert igen van olyan is MOon aki alapbol nem jelenti fel a szomszédját egy ilyen eset után de pénzért már igen.

Az "erre pénzt" hszeseknek meg annyit, hogy vki 3havonta cserélgeti mobilját, vki megveszi mindig a legujabb VGAt, vki 3procit vesz és csak a legjobbat tarja meg a többit eladja olcsobban mint ahogy vette és akkor ezen fent vagytok akadva? :C
nonszensz.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Vérdíj
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.