Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Ezt már évek óta láttuk a Roccattől, és egyáltalán nem az az élmény, amit erről olvasva vársz. Az megint más, hogy az a 20-20000 még annyi se volt, inkább 40-50 volt az alja, ami gamer fejeseken normális. Dobozhangú az összes, csak az ASUS tudott kezdeni a hangzással valamit.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha már egy fejhallgató jól szól, felesleges a plusz rezgés hozzá.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Muhahahaha ;]

Borzasztó :((( mekkora atomvillanás kell a mai parasztnak :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Van egy mély orientált Sennheiser fejesem. Azon a mély akkora, hogy alapból rezeg a fülem alatta.

Ezt a megoldást nagy parasztvakitásnak tartom.

(#5) johnny500


johnny500
tag

Tizenéves gamereknek jó lesz ez higyétek el. Nincs nagy tapasztalatom ezen a téren egy pár perc erejéig egy Steel Seeries V3 volt a fejemen. Na az is már túl sok volt. Rezgett az egész fejem. :)) Superlux hd681 evo bőven elég a basszus nekem.

[ Szerkesztve ]

(#6) Muki94


Muki94
aktív tag

Hallgattam valamilyen skullcandyt, ezzel a rezgős hülyeséggel...
Kábé két percig élveztem, hogy basszus, milyen vicces, utána pedig le kellett vennem, annyira zavart. Persze hitványul is szólt, természetesen.
Az egész Skullcandy márka bóvli... :DDD

(#7) bwoay


bwoay
nagyúr

ez nem egy gamer fejhallgató, hanem egy sima audio példány, ami nyilván nem high-end kategóriában indul. egy potméterrel lehet szabályozni a mélyek intenzitását, és mindenki belőheti annyira, amennyit el tud viselni. vagy akár kis is kapcsolhatja.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8) Carlas válasza Muki94 (#6) üzenetére


Carlas
senior tag

Igy van akkora gagyi volt. Az egész márka gagyi. Színes, csilivili, de gagyi műanyag, sokszor kényelmetlen de a legfontosabb, hogy ótvarul szól és drága és ezt most ki is próbálhatták hogy mennyire szar a hangja.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#9) #15419392 válasza Carlas (#8) üzenetére


#15419392
törölt tag

pont mint egy jbl

(#10) Carlas válasza #15419392 (#9) üzenetére


Carlas
senior tag

Igen nekik nem kellene ilyet gyártani. Aki normális minőségi fejest akar akkor: Jabra (pl.: Move, Revo, vagy a brutális Bose QC25 riválisa a Vega ami sztem jobb is), Plantronics (itt főleg gamer pl 500, vagy hd500 stb), Shure, Akg pl. K550 elfogadható árban, Sennheiser (itt 30 alatt semmit), Bose QC25, Beyerdynamic, Grado, Audio-technica, Néhány 30e+-os Sony stb stb ez csak pár példa

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#11) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Skullcandy az a divat gagyi netovábbja nálam.Ennyi pénzért lehet venni jó fejhallgatókat bóvli funkció nélkül.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#12) Carlas válasza *Mukeey* (#11) üzenetére


Carlas
senior tag

Igy van. Se a hang, se az anyagminőség nem jó. Mondjuk nekem külsőre is kínai, pedig lehetnének jók. Erre már csak az jön rá hogy irreálisan drága. Pl ez a ratyi Crusher fejes szétszedve egy szánalom. Annyira gagyi, látni belül az ótvart. De hát az ecsethajaknak jó lesz.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.