Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Ghoosty válasza BandiHUN (#2) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Valahogy azért Nyugaton természetesebb,hogy egy nő a családnak áldozza magát,stb."

Te jártál már nyugaton? Az összes nyugati országban dolgozó kollégám szülés után néhány hónap múlva már vissza is jött és teljes munkaidőben dolgozott. Nem véletlenül van rengeteg babysitter arrafelé.

"....és ez NEM alárendelt szerep."

Mesélj, miből fogsz megélni, ha feláldoztad magad a családodért és a férjed meg elhagy? Mit tudsz csinálni, ha nyíltan megcsal vagy ver?
Pénzed nincs ügyvédre, a férjednek van. A végeredmény tuti, hogy neked nem lesz pozitív. Ezért alárendelt a szerep, nem erkölcsi értelemben. Megértem, hogy ezt nem szívesen vállalja be valaki. Én sem vállalnám be, annak ellenére, ha úgy hozná a sors, bármikor mennék én GYES-re.

Valószínűleg azért nem találsz megfelelő 30-as csajt, mert azok már pár éve megtalálták a megfelelő pasit. Így a maradék jut neked, akik közül normális értelmiségi elfog hajtani ilyen mentalitással. Szóval sok sikert. Azért remélem fogsz találni párt magadnak, nem vagyok én olyan szemét, hogy azt kívánjam maradj egyedül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.