Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#133) makkmarce válasza Busterftw (#130) üzenetére


makkmarce
őstag

könyörgöm, nézd már meg, az aktuálishoz képest forecast, de már az induló fix is 37% volt, a jövő volt prognosztizálva.
A világ legnagyobb online cége = mari néni kisboltja..
felesleges vitázni veled.
Sose állítottam, hogy nagyobb, mint az intel, azt állítottam, hogy száguld felfele, szerinted meg kinlódnak.
"Te meg ennek tapsolsz." igen, ennek tapsolok, de lentebb is írtam, server a leglomhább, ami átáll. (ezért is szeretnének idén 10%-ot, de ezt már többször írtam)
és igen a DIY szektorban 2x annyi AMD fogy, azt is írtam, hogy míg az OEM-ek le vannak fizetve/él még az inteles szerződés/pörög ki a felhalmozott raktárkészlet, addig ezen a fronton lassabb lesz a változás. Sohase állítottam, hogy 2x annyi servert vagy 2x annyi AMD-s oem-et adnak el, mint intelt, azt állítottam, hogy egyre nagyobbat hasít ki a piacból, és ezt az intel is megérzi. Mikor legutóbb az AMD 2004-5 körül elérte az 50%-os részesedést, volt egy rendes terméke, és most megint van, amivel ez ismét simán sikerülhet neki.

Ez a lóvézás meg szánalmas. Lehet, hogy az AMD 2x annyiért gyártat a TSMC-nél, mint az intel házon belül és olcsóbban adja, mint az intel, ettől még csak és kizárólag a végfelhasználió ár/teljesítmény(esetleg marketing és intel féle lefizetés) dönt, hogy melyiket veszik. Semmi köze ahhoz, hogy a cégnek mennyi a bevétele, vagy te úgy választasz terméket, hogy megnézed az adott gyártó éves könyvelését?

okoskodom, tehát vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.