Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) MC Pite válasza balazs_pro (#21) üzenetére


MC Pite
veterán

Canikon meg pentax hírek... Pentaxról-mást is olvasok- egy betűt nem hallottam. 1-1 váz , 1 vaku, egy kompakt... nagyjából ennyi volt a tükrös puskapor.
Gyártónként 2-4 dolog volt, le lett írva, tükrösgyártó 2,5 van, tükörnélküliek többen. Matek megy? :F

Tükrös tesztekkel úgy vagyok mint androidos telefon tesztekkel, ránézek arra a konklúzióban hogy miben különbözik az elődtől, kész is vagyok. Nézz meg egy fix obis X100T-t például. A különbségeket se tudodo fejben tartani, nemhogy egyben a jellemzőit!
De ha X100hoz képest felsorolod a különbségek 95%át szóban, rekesz sört/pezsgőt kapsz tőlem. Ez a lista hosszabb lesz mint a belépőtől a csúcs szintig az összes canikon váz fejlődése ugyenezen idő alatt.
Ha te ennek ellenére mégis töbebt tudnál írni dslr-ekről akkor írj a ph lapcsaládnak, szerintem örömmel vesznek mindent ami olvasottságot hoz, és a hagyományos cuccok iránt jobabn érdeklődők is kapnának több cikket. :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.