Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Hát a kinézete még mindig erősen az ezredfordulót idézi... amikor még minden műanyag volt. :U

(#2) haxiboy válasza F_Balazs (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

Most is minden műanyag :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) fatal`


fatal`
titán

T300 áron :D

(#4) Sunnam


Sunnam
tag

És akkor így lett a 70.000.- forintos kormányból 140.000.-

Gratula a gyártónak. Remélem jön a T300-as felújított változata hasonló áremelkedéssel.

(#5) F_Balazs válasza Sunnam (#4) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Lassan úgy áll a helyzet, hogy egy alap Fanatec-re sokkal inkább van értelme pénzt gyűjtögetni, mint a 2x túlárazott 'belépő' kategóriára.

(#6) D.Va válasza F_Balazs (#1) üzenetére


D.Va
senior tag

Szerintem pont úgy néz ki mint a mai autók többségében a kormány. Ezzel nem azt akarom mondani hogy szép és jó, de ma is minden igazi autóban lévő kormány (legalábbis a nagy többség) a vacak gagyi 2000-es gagyi hulladék kinézetet követi sajnos. Nekem sem tettszik, de ez van. Logitech G27-et se cserélem le még egy darabig, az újak ott sem tettszenek mert azok is tele vannak hajigálva xbox vagy ps kontrollerekkel amire semmi szükségem..., plusz nem sok újítás törtent a Logitechnél sem a G27 óta, de legalább már nem kap az ember alapból H váltót, cserébe legalább a Logitech is kétszer drágább lett.

[ Szerkesztve ]

(#7) 3L1T3 válasza D.Va (#6) üzenetére


3L1T3
addikt

Logitech MOMO óta nem fejlesztett semmit a G szérián. G27-G29 nevetséges kormányok.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8) D.Va válasza 3L1T3 (#7) üzenetére


D.Va
senior tag

75-ért vettem újonnan a G27-et, nem mondanám annyiért nevetségesnek, tudtál volna bármi mást annyi pénzért jobbat venni?

(#9) D.Va válasza 3L1T3 (#7) üzenetére


D.Va
senior tag

Ahhoz képest hogy szerinted nevetségesek, mégis vannak akik Logitech kormánnyal nyernek meg komoly szimulátoros bajnokságokat, megalázva a fél-egy milliós felszereléssel bohóckodókat. Tehetség és az autó setupolás többet számít mint a technika. Egy Logitech már egész használható élményt ad, ha nem is tökéletes. (nyilván egy 15 ezres tescos kormány más tészta)
*Momo-nak nem volt se kuplungja sem H váltója, szóval a Momo után fejlődött még a Logitech (G25) Plusz már dupla motort kapott, és reszeltek a kormány belsőn is azóta, pl az átvitel, "fogaskerék" mechanizmuson.

[ Szerkesztve ]

(#10) fatal` válasza D.Va (#9) üzenetére


fatal`
titán

Ebben van igazság, a Momo óta azért még volt fejlődés bőven. De a G25 óta szinte semmi. Ugyanazt a fogaskerekes technológiát reszelgetik már 15 éve, még mindig nincs load cell pedál se.

De belépőszintűnek nem rossz, én is nemrég cseréltem le a G29-et T300-ra és T-LCM-re.

(#11) haxiboy válasza D.Va (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Hát azokhoz a fogaskerekekhez nekem is volt szerencsém, a G25-ben fél évente kellett cserélnem őket :D A g27 már kicsit jobb volt, de aztóta valóban nem történt előrelépés.
Jóideje egy T300RS-t használok, bár most közel 1 éve pihen, várom a GT7-et :D
Láttam már bajnokságot nyerni valakit 10 ezer forintos kormánnyal is, illetve kontrollerrel is, abszolút egyet értek. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) 3L1T3 válasza haxiboy (#11) üzenetére


3L1T3
addikt

Az, hogy valaki nyer vagy nem nyer teljesen mind1. Itt a termékről van szó, ami 2021-ben elfogadhatatlan. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.