Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) b. válasza Shing (#11) üzenetére


b.
félisten

mert ez egy egészen egyedülálló műfaj volt, objektív alapú FPS shooter game,. Elég egyedi játék volt, kasztokkal és remek extra tulajdonságokkal , még jobb fegyverekkel.
nem túlzás azt mondanom, hogy a bétától kezdve imádtam. 2700 órát toltam bele, nem véletlenül, mert baromi jó volt az eső 1-2 évben.
Az egész tulajdonképpen az Enemy Territory( Későbbi Brink) alapjaira épül, ami szerintem mai napig az ingyenes FPS játékok királya.
medic , enginer,stb kasztok voltak benne, minden pálya több szintből állt, és küldetéseket kellett benne végrehajtani.
2700 órám van benne. Egy időben baromi jól ment , kupákat szerveztek, visszatért egy csomó állat arc, akik régen pro-k voltak, pl Butchji, mAus, de aztán megint az volt hogy valami értelmetlen hülye fejlesztő a csúcson kitalálta, hogy lőjék le a Ranked szervereket pár hétre aztán majd tele rakják jó ötletekkel hogy balance legyen. na ebből az lett , hogy 1.5 hónapig nem volt ranked,competitive mód, mikor visszatért akkor is elcseszett volt az egész. Utána elkezdett leépülni az egész játék.
Nagyon sajnálom. Ilyen az mikor megint a fejlesztésen és a készítők hülyeségén bukik el egy játék.
remélem nekiállnak az Enemy Territorynak mert 8 év aktív játék után azóta se találtam még egy olyan játékot mint az. DB volt sokáig az egyetlen, ami legalább alapjaiban hasonlított rá.

R.I.P.
Élmény volt. Egy kis Frag movie a végére :) [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.