Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ezek szerint volt egy ilyen nevű játék.

(#2) oriic válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Steam egyik legjobb F2P játéka volt.

Live-Die-Respawn

(#3) Dr. Akula válasza oriic (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem járok oda, máshonnan meg nem jött velem szembe. Mondjuk az F2P-ket inkább kerülöm is ha meglátom, az tipikusan a lehúzós kategória, telefonra kb. már csak ilyenek vannak, az eleje beetetés, aztán fizess mindenért 10x áron. Nem szoktam. :)

(#4) Feverke válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


Feverke
tag

Az a baj hogy ez tenyleg egy jo jatek volt, ugye a Splash Damage csinalta(Enemy Territory, Quake wars).
De ahogy altalad is kiderult eleg sikertelenul reklamoztak:( szomoru vagyok.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#5) SwaZy1337 válasza Feverke (#4) üzenetére


SwaZy1337
tag

Én sem hallottam még róla, pedig a szabadidőm (mikor játszok) 60-70%-át a steames játékokkal töltöm.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#6) Padree


Padree
senior tag

Majd most meglesz a reklám - lehet nyereségbe fordul. Mindenkép dícséretes a refund. EA és társaitól eddig csak "így jártál" hozzáállást láttam.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#7) Puma K válasza oriic (#2) üzenetére


Puma K
veterán

Ez...? :Y

Mondhatni naponta vagyok belépve Steam-re 2005-től kezdve, de életemben nem hallottam-láttam ezt a játékot egészen mostanáig.

Pedig szoktam szűrni a F2P játékokat, hogy ráakadjak újabb számomra ismeretlen címekre.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#8) Narxis válasza Puma K (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#9) Polllen válasza Puma K (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig biztosan volt címlapon is.

Amúgy tényleg nagyon jó játék (volt).

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) #78687232 válasza Puma K (#7) üzenetére


#78687232
törölt tag

Elég rosszul csinálhattad akkor ;] sokszor láttam, évekkel ezelőtt játszottam is vele és tényleg jól összedobták.

(#11) Shing


Shing
őstag

Tipikus gém, ami csak PC-re jelent meg és hír sincs róla sehol. Itt is 5 éves az uccsó...
Egyébként átlagos multi shooternek néz ki, marketingbe ilyenkor tolni kéne a pénzt, mert nagy a konkurencia.

Azt nem értem miért nem csinálnak MMOFPS-t. Egyetlen van a piacon, Planetside 2... és 6 év utána is aktív, sőt most jön még a java ha megjelenik az új kontinens+motor frissítés.

(#12) b. válasza Shing (#11) üzenetére


b.
félisten

mert ez egy egészen egyedülálló műfaj volt, objektív alapú FPS shooter game,. Elég egyedi játék volt, kasztokkal és remek extra tulajdonságokkal , még jobb fegyverekkel.
nem túlzás azt mondanom, hogy a bétától kezdve imádtam. 2700 órát toltam bele, nem véletlenül, mert baromi jó volt az eső 1-2 évben.
Az egész tulajdonképpen az Enemy Territory( Későbbi Brink) alapjaira épül, ami szerintem mai napig az ingyenes FPS játékok királya.
medic , enginer,stb kasztok voltak benne, minden pálya több szintből állt, és küldetéseket kellett benne végrehajtani.
2700 órám van benne. Egy időben baromi jól ment , kupákat szerveztek, visszatért egy csomó állat arc, akik régen pro-k voltak, pl Butchji, mAus, de aztán megint az volt hogy valami értelmetlen hülye fejlesztő a csúcson kitalálta, hogy lőjék le a Ranked szervereket pár hétre aztán majd tele rakják jó ötletekkel hogy balance legyen. na ebből az lett , hogy 1.5 hónapig nem volt ranked,competitive mód, mikor visszatért akkor is elcseszett volt az egész. Utána elkezdett leépülni az egész játék.
Nagyon sajnálom. Ilyen az mikor megint a fejlesztésen és a készítők hülyeségén bukik el egy játék.
remélem nekiállnak az Enemy Territorynak mert 8 év aktív játék után azóta se találtam még egy olyan játékot mint az. DB volt sokáig az egyetlen, ami legalább alapjaiban hasonlított rá.

R.I.P.
Élmény volt. Egy kis Frag movie a végére :) [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Polllen válasza b. (#12) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem ez a játék csak az ET árnyéka volt. Sajnos.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) twollah1976


twollah1976
őstag

Meglatom, hogy F2P es mar el is felejtettem, hogy letezik a jatek, koszonhetoen annak, hogy sok fejleszto a F2P helyett a pay to win-t alkalmazza.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én három éve pont ezért írtam meg logoutra ezt a cikket: [link] Mert már akkor is baromi jó játéknak tituláltam, de tudtam, hogy sokan még csak nem is hallottak róla.
Pörgős, jó kis játék volt, és elég jó közössége is volt, nem volt olyan toxic mint mondjuk az Overwatch.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Hat sajnalattal hallom, viszont ahogy itt fentebb is irtak nem kellet hazhoz menni a ... Amugy ez most ilyen trend ,hogy jatekok/fejlesztok szunnek meg rossz menedzseles miatt? (Telltale pl.)

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#17) saelin válasza Xelloss (#16) üzenetére


saelin
veterán

Nem új keletű dolog. Telített a piac mindenféle játékkal. Én is tudnék egy csomó multis tps/fps játékkal játszani, de egyszerűen nincs rá időm. Warframe, Overwatch, Destiny 2, Battlefield 1, Spacelords, és a lista csak folytatódik mindenféle címmel. A játékosok úgyis azt választják amit többen játszanak (kisebb que time), jobb a többitől a reward rendszere, gameplaye stb.
Ide már nem elég ha valami jól néz ki és fun maga a játékmenet. Nagy a verseny és sajnos sok cím megbukik mindenféle ok miatt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Dr. Akula válasza saelin (#17) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Versenynek nem nevezném, inkább klónból van sok. Ez a Ditry Bomb pl. a lejjebb belinkelt videó alapján akár egy áttextúrázott CS is lehetne. Gondolom szóló küldetések nuku, tehát AI-t nem kellett beleprogramozni, csak a pályát, fegyvereket, aztán majd csak ellesznek egymással a pléjerek... Csakhogy ilyet már 1000-et láttunk, ezért unalmas, és már fel se tűnik hogy megint kiadtak vagy 10 ugyanilyet. Miről is lehetne megjegyezni ezeket?

(#19) b. válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


b.
félisten

lol CS? Nem láttál ilyet tucatszor. Nem tudom mit néztél, köze sincs hozzá. Feljebb leírtam, hogy az ET és Brink alapjaira épül, mindegyik tucatjátéktól eltérő.Videók alapján sem ez jön le játszva meg aztán közel sem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) Dr. Akula válasza b. (#19) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az általad linkelt videót. Szerinted ez miben más mint a CS? Azon kívül hogy más a textúra. Tök ugyanaz a mész és lősz mindenkire aki szembejön stílus. Még a lerakott bomba hatástalanítását is onnan lopták.

(#21) Polllen válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézd, ennek a játéknak annyi köze van a CS-hez, h FPS.
Ebben a pályák részekre vannak osztva és egy-egy részen a támadók úgy tudnak tovább haladni, h elvégeznek egy feladatot. Elkísérnek egy járművet, felrobbantanak valamit, stb-stb...

Return to Castle Wolfenstein-ben láttam először ezt a játékmenetet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22) b. válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


b.
félisten

Ez [link] egy az egyben ahogy pollen is írta a RTCW, későbbi Enemy Territory majd Brink játékmenetéből van.
Hidd el nekem nincs köze CS hez. Ennyi erővel minden online FPS lövölde CS . :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) Dr. Akula válasza b. (#22) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Ennyi erővel minden online FPS lövölde CS"

99%-a kb. tökugyanaz. Lehet hogy költenek hozzá egy háttértörténetet, de amit a játékban kell csinálni az nagyjából annyi hogy mész és lövöd aki szembejön. Ennél nagyon egyiket se bonyolítják túl. Mert ahogy a filmiparban, itt is inkább a rókabőrökre mennek rá, mint a kockázatos újításokra, nekik a lényeg hogy az elfogadható minimálszintet feccöljék a munkába, amiért még pénzt adsz ki, nem a csoda megalkodása.

[ Szerkesztve ]

(#24) b. válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


b.
félisten

Jó most akkor mit mondjak neked, hogy ha te megnéztél egy YT videót és vitatkozol velem, aki meg lejátszott több ezer óra DB-t és 800 óra CS-t? Filmek sem egyformák, gondolom nem minden Horror, Fantasy, Krimi film egyforma. Nincs köze CS hez azon kívül, hogy FPS és ennyi a vége. Pont.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) #78687232 válasza b. (#24) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hagyd rá, látszik hogy csak trollkodik. Azt is elég gyengén

(#26) Dr. Akula válasza b. (#24) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Jó, neked lehet hogy hatalmas különbség az hogy máshogy hívják, de amiből kiindult a vita, maga a cikk témája, azaz hogy nem volt érdeklődés iránta, az pont azt jelzi hogy elég sok embernek nem esett le hogy ennyitől most mást kéne látnia mint az előző x+1 ugyanilyen játékban. Te most úgy fogod fel ezt mint egy kereszteshadjáratot, ahol meg kell védened a kedvenc játékodat, pedig senki se támadta, csak megpróbáltam neked elmagyarázni hogy miért fulladt érdektelenségbe, aminek egyenes következménye volt a fejlesztés leállítása.

(#27) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Steamspy szerint 5-10 millió között van a játékosok száma akik kipróbálták.. nem volt ez annyira ismeretlen.

Túl hardcore játék volt, olyan fajta amiben nincs sikerélményed az első meccsen, nem csillogvillog a képernyő csak azért mert sikerült az ellenfeled közelébe sétálni és esetleg ránézni mint az OW félékben. Sajnos ilyen régi vágású játékból a CS mellett nincs soknak hely.

/s

(#28) b. válasza Dr. Akula (#26) üzenetére


b.
félisten

szó sincs keresztes hadjáratról megvédeni se akarok semmit, egyszerűen hülyeséget beszéltél és korrigáltalak ennyi a sztori.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.