Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FecoGee


FecoGee
őstag

Kár érte....

(#2) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Idióták. Istenem. :(

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#3) MaTTeS válasza Snowy_owl (#2) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Jaja, ilyen no comment kategória ;]

(#4) chubii válasza Snowy_owl (#2) üzenetére


chubii
senior tag

Pontosan.... :(

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#5) dedike


dedike
addikt

Eddig is rohadt jól megvoltam nélkülük, nem hinném, hogy ez ezután változna... :N

Jó szerencsét!

(#6) wolruf


wolruf
őstag

Én azért örülnék végre egy teljes szolgáltatást nyújtó Androidos Skype kliensnek. Így most nem tudok Skypeoutozni :( Pedig mennyivel olcsóbb volt... Marad újra a PC.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7) Rickazoid válasza wolruf (#6) üzenetére


Rickazoid
addikt

Még mindig ott a Nimbuzz.. meg a régebbi Fring verziókból nem tudják törölni a támogatást, max. blokkolhatják a kapcsolatot, de még mindig ott az egyetlen és utolsó Nimbuzz, ami ez után talán nagyobb teret nyer magának, sőt, PC-s kliense is van, barátnőmet már rábeszéltem a váltásra.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) plus44


plus44
veterán

Ez jó nagy epic fail. :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) tildy válasza Rickazoid (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyetlen???? NEkem simán meg y a skype kliens a dézimen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) wolruf válasza tildy (#9) üzenetére


wolruf
őstag

Melyik? A béta? Vagy van már végleges? Vagy a dézi az most nem Desire? :) Őőőő. Kezdek belebonyolódni az Androidos kliensekbe :D Vagy mi...

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

pont mostanában fogy majd el a voipbuster-es egyenlegem. gondolkodtam rajta, hogy azt töltsem fel, vagy a skype-ot, dehát egy ilyen hír után vajon melyiket fogom...? :(

(#12) #02683648 válasza #16820480 (#11) üzenetére


#02683648
törölt tag

Attól függ h kit hívsz vele. Magyar mobil hívására orbitálisan drága a Skype (0.20 € bruttó - LOL) és havi előfizetéssel se sokkal olcsóbb.
Én a smartvoipet szoktam használni (ugyanaz a cég mint a voipbuster, van vagy 20 féle márkanév amin nyomják, eltérő árakkal), az Mo mobilra pl. 0.06 € bruttó, a külföldi mobilokra se sokkal drágább amit szoktam hívni.
Fringgel nekem teljesen jól megy, van saját kliensprogramja a voipbustert is üzemeltető finarea/betamax csoportnak symbianra és ios-ra (utóbbinál nagyon vicces módon az _ingyenes_ program nincs benne a magyar storeban :D), a honlapjukon azt írják, h androidra is "coming soon" a dedikált program.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.