Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gybazsi


gybazsi
senior tag

Köszönjük a munkátokat, a videókkal tényleg elég sokat melózhattatok. :R Ja és nem mellesleg, jó utat hazafele!

[ Szerkesztve ]

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#2) Valzor


Valzor
aktív tag

Köszönjük a munkát, minden év elején ezt a pár napot várom :) Jó utat!

Egy dolgot hiányoltam, nem láttam hírt a Canonical-os srácok megoldásáról, az Ubuntu for Android-ról. Ha tévednék, akkor én kérek elnézést :R

Szerk.: "Kettőt látok, annyira nem aludtam, még Bochából is, ami azért kissé ijesztő." - ezen szakadtam :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#3) fateless


fateless
veterán

Jó volt olvasni - remélhetőleg nektek pedig ott lenni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) tonerz


tonerz
aktív tag

Remek munkát végeztettek, sok olvasni és nézni valóval :R

(#5) bok92


bok92
addikt

Köszi a híreket :R Ügyesek voltatok! :C

(#6) belabatyam


belabatyam
csendes tag

Köszi scrácok a sok munkát, most pedig a jól megérdemelt KAS-t toljátok magatokba. :))

[ Szerkesztve ]

(#7) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Köszi srácok mindent! Embertelen volt.. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8) saiyajin


saiyajin
senior tag

Köszönjük a rengeteg munkát! Én nagyon élveztem az elmúlt napok kánaánját, és a videók tényleg frankók lettek!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#9) gzbotii


gzbotii
veterán

Elvagytok kenodve, faradtak vagytok de azert gondolom, ha jovo heten mehetenetek egy hasonlo dologra benne lennetek. Tenyleg irgalmas mennyisegu anyag jott ki, jok voltak a videok is. Koszonjuk.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Köszönünk mindent! A végszó barcelonáról még várhat, de az xperia S teszt már nagyon érdekel.. Hét elejére ígérted így is :P

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#11) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszönjük a sok cikket, videót, mindet :R Nekem még elolvasni/megnézni sem volt időm mindet, akkor képzelem elkészíteni milyen volt :)

Egyedül a hétfő MS estről van hiányérzetem. Nem ecseteltek valamitket a WP kapcsán, vagy más egyéb? Vagy csak sima party volt? :)

Everybody lies.

(#12) r-chee


r-chee
őstag

Jól nyomtátok a héten. Respect :R.

"És mindezek után még mindig itt van a zsebemben az Xperia S, amiről illene már egy cikket kirakni." >> Ez lesz a hét fénypontja :). Várjuk :U.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13) Segal


Segal
veterán

Elösször én is a köszönetet a cikkekért. Igen látszott hogy az idei más nekem annyira nem is jöttek be az idei bejelentések.
Azt sajnálom a leginkább hogy idén kevesebb volt a háttércikk pl utifilmetek, szállásotok (tudom gond volt a nettel).
Mostmár jöhet az sgs3 bejelentés remélhetőleg az a HTC és LG megoldásánál többet fog tudni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) gzbotii válasza Segal (#13) üzenetére


gzbotii
veterán

HTC One X mire nem eleg egy atlagembernek? Annal brutalabb gep mar csak az e-penisznek jo

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) Psytech


Psytech
senior tag

Köszönünk mindent a hétről, tényleg nagyon durva mennyiségű cikk jött ki, és mind olyan, a mi tényleg hír értékű. Most az egy hét alatt volt, hogy csak fél óránként néztem ide, akkor már le voltam maradva :D Köszönjük :R

(#16) Segal válasza gzbotii (#14) üzenetére


Segal
veterán

Számomra 2 okból felejtős nem lehet kiszedni az akksiját és nem bővíthető a memóriája. Jelenleg az sgs2-ömön kb 40 gigán lakom és a legnagyobb problémám hogy nem lehet bele 32 gigásnál nagyobb memóriakártyát venni mert piszok mód jól jönne még a hely a HTC-n meg huszonsok gigán el kell majd férni mert a 32 ből még az oprendszer is fog kérni. Kb ez a bajom a HTC megoldásával az LG-nél meg a support.
Ezért remélem hogy az sgs3 32 és 64 gigás variánsba jelenik meg és támogatja a legújabb micro sd-ket is amiből 64 gigásat is kapni. 96 giga meg mégis jobban hangzik mint a 32. Kb ennyi a bajom a HTC megoldásával meg annyira nem barátkozom a Sense-vel szerintem (pár hasznos újításon kívül) egyre több szemét (is) kerül bele.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) Demens


Demens
tag

Nagyon várom a tesztet az Xperia S-ről, mert kiszemeltem magamnak és jó lenne tudni, hogy milyen tapasztalatai vannak Bognak vele. Jó sokáig volt nála. :)

(#18) g3d


g3d
tag

Akkor ide is beírom, mert megérdemlitek :)
Lehet, hogy nem ez volt a legjobb MWC (már ami a nagy durranásokat illeti), de szerintem erről sikerült a legprofibban tudósítani! Tényleg színvonalas anyagokat raktatok le az asztalra és tök érdekes interjúk jöttek össze.

Köszi srácok és jó pihenést a hétvégére!

(#19) rankesz válasza Segal (#16) üzenetére


rankesz
veterán

SGS2 kezeli a Sandisk 64 gigás SDXC-jét...

(#20) joey04 válasza Segal (#16) üzenetére


joey04
titán

Abban együtt érzek és egyetértek veled, hogy tárhelyből soha nem elég, ezt vallom én is. Viszont az a verzió amit felvázoltál, marha költséges. Mondhatni brutális felárat kérnek el a maximum tárhelyért, és másik brutálisat a maximum kártyáért aztán. Főleg ha abból sem noname gagyit vennél. Igaz, ez máshol is így van, de ettől függetlenül én inkább szelektálnék, és beférnék 32GB-ba.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) r-chee válasza joey04 (#20) üzenetére


r-chee
őstag

Hát ja, az ember inkább szelektáljon, hogy mi kerüljön rá a telefonra. Én tuti nem fogom az épp felmásolt zenéimet örökké hallgatni, szal lesz körforgás, képeket időközönként lementem, s nyilván nem másolok a telóra 12GB-os .mkv-s filmeket :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22) rankesz válasza r-chee (#21) üzenetére


rankesz
veterán

fat32-re kicsit problémás is lenne :D

(#23) r-chee válasza rankesz (#22) üzenetére


r-chee
őstag

Jólvanna :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24) mutecopy


mutecopy
csendes tag

Embertelen mennyiségű hír ment ki, kihagytatok egy szót a mondatból..érdektelen..na ezt hagytátok ki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.