Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Touch-ko válasza Klaus Duran (#37) üzenetére


Touch-ko
őstag

""Cuccok
Nem sorolom fel, de nyithantek egy Apple muzeumot..."
Csak simán elvakult. "

-jah, hogy meg ezek utan en lennek az elvakult. LOL. Maradjunk a tenyeknel: a Samsungnak rengeteg termekenek designja megegyezik az Apple termekek designjaval. Itt nalunk anno az Apple bolt karacsonyi kirakata utan marciusban a Samsung kirakatanak diszktese volt megegyezo. Az app ikonos levegoben logo kirakati diszites. Gondolom ez is veletlen, hiszen tobb mint 1 tucat veletlen par even belul, meg belefer. Elotte az eletbe nem tortent meg ennyi veletlen a ket ceg kozotti hasonlosagoknal maradva, de most itt minden megtortenhet. Meg az is, hogy a Samsung ugyvedje a targyalason a birosag keresere nem tudta megkulonboztetni a iPad es a Galaxy Tabe-et. Aztan tovabbra is a tenyeknel maradva mef mindig nem sikerult normalis ervet felhoznod se neked, se a masik sracnak...

Azert mert van valamibol eleg sok cuccom, mar egybol azt jelenti, hogy elvakult lennek? Attol mert en szeretek valamit, meg nem vagyok elvakult. Tudod az indokat, amiert szeretem az Apple termekeit? Gondolom NEM.

"De az jól példázza az Apple felhasználók intelligenciáját hogy volt 6 idióta is aki egy kis piros pontért meg egy "gazdag vagyok" feliratért kifizetett 1000 dollárt."

Igen ez valoban fent volt 1 napig. Am iideznek valamit a cikkbol:
"a horribilis árcédula ellenére nyolcan megvették az alkalmazást. "
8 azaz NYOLC ember vette meg. A 8 felhasznalo szerinted hany szazaleka az iOS usereknek?

A felhasznalok intelligenciaja:
Az orvosok a korhazban nalunk ezt hasznaljak, a pilotak, a tomegkozlekedesnel iPad-et hasznalnak, sok ismerosom van aki penzugyi teren dolgozik. Erts ugy, hogy az egyik legnagyobb bank egyik manageret ismerem es O es csaladja is Apple termekeket hasznalnak. Olyan ostoba nem lehet, mert eleg nagy hazuk van aminek a havi torlesztoreszlete a te ( kb 800.000 HUF)

Aztan van olyan is aki videok konferencia rendszereket epit ki, (nem skype, vagy facetime, hanem multi cegeknek nemzetkozi konferenciara es meetingekre). A ceg tulajdonosat nem ismerem, de az egyik alkalmazott szerint McLaren-nel jarkal hetvegenkent. Tehat annyira nem lehet ostoba. Nalunk, a legal advisor-ok valamint a barristerek mint iPad-et hasznalnak, nem is megy olyan rosszul a ceg.. Aztan vannak olyan sulik, egyetemek (a vilag legjobb egyetemei) ahol iPad-et is hasznalnak az oktatasra.

Ezek itt mind sikeres emberek akiket felsoroltam. Ok iPad-et hasznalnak, illetve Apple termekeket. Nem hinnem, hogy lenne tondjuk az intelligenciaval. Szoval gondold ujra, amit irtal....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.