Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Touch-ko válasza macskea (#24) üzenetére


Touch-ko
őstag

Lehet, hogy primitiv szabadalmak, de mondok egy peldat:
Te kitalalsz valamit amibe rengeteg penzt olsz. A fejlesztesek, a stressz, a munka stb eveken at golyik. Egy olyan termeket keszitesz ami meg fogja valtoztatni az egesz iparagat. Olyat csinalsz amit elotted meg senki sem tett ilyen szinten.
Majd eljutsz evek kemeny munkajaval es rengeteg penz elkoltesevel arra a pontra amikor mar bemutathato a keszulek. Bemutatod, van akinek tetszeni fog, valakinek nem. Valaki bukasnak allitja be. Kesobb kideul majd, hogy megerte, mert az egyik legsikeresebb es legfelkapottabb termek. Majd ekkor jovok en, es csinalok egy baromi hasonlot par honap alatt. Nekem nem kell uj dolgokat kitalalnom, mert TE azt mar megtetted helyettem, viszont el tudom hitetni az emberekkel, hogy a Te altalad bemutatott ujdonsagok az en telefonomon is futnak, sot meg jobb telefont adok mint TE. En nem koltottem fele annyit sem, sem munkaoraban, se penzben, egyszeruen csak lemasolom a TE termeked legfontosabb jellemzo tulajdonsagait.

Ekkor te vajon mit tennel? Latvan, hogy karba ment tobb eves kemeny munkad, es rengeteg penzed.

Aztan kiadsz egy masik termeket amivel masik iparagat valtoztatsz meg majd, am en heteklel a megjelenese utan azt is lemasolom. Majd miutan mar a kiegesztitoktol kezdve a fobb termekeidet mar mint lemasoltam (es probalom elhitetni, hogy ugyanazt az erzest, vagy meg jobbat kapjak az en termekeimtol -azokkal a vevokkel akiknek nincs penzuk a Te termekeidet megvenni)

2 megoldasod van: vagy csinalsz egy jobbat mint en, am akkor en azt megint csak lemasolom, es megint ugy adom el, hogy az enyem jobb mint a tied..
Aztan a masik megoldas, hogy probalod meggatolni, hogy lemasoljam a sikeres termekeid..
Itt ez a helyzet? Mit tennel? Hagynad, hogy a vegen megtobbet adjak el azokbol a termekekbol amikbe te anno eveket es milliardokat beleoltel?

Kivancsian varom azok valaszat akik ugy gondoljak, hogy az Apple a perelkedessel baromsagot csinal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.