Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Soha nem is használtam, szóval megleszek nélküle :P

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Kár, kedvenc billentyűzetem évek óta. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) aelod


aelod
veterán

Na b+ :Y
Az az első, hogy ezt felteszem egy új telefonnál...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A frankó, eredeti pöckölős Blackberry billentyűzet mindent visz.
Ez a kavirnyázás nekem nem jött be. Anno symbianon próbáltam... Repülős karakterek ott jobbak voltak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) PowerBuldog válasza Polarstar (#4) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Symbianon? Grat hát az se most volt

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) aelod válasza Polarstar (#4) üzenetére


aelod
veterán

:) hehe
Pedig a swypolással lehet a már jól betanított szavakkal a leggyorsabban írni szerintem telefonon.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) Somatom


Somatom
veterán

Íme a példa arra, hogy a mesterséges intelligenciának vannak hátulütői. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Itt a videó a lényegéről. https://youtu.be/NK0LddWJ6oY

Mi ezt használjuk természetesen. :R :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Nekem valahogy nem jött be, pedig többször is megpróbálkoztam vele, volt, hogy hosszabb időre is. Ennek ellenére mindig lassabban ÉS sokkal több hibával írtam, mint pötyögve.

De tudom / látom, hogy másoknál meg verhetetlen jó megoldás.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Sose használtam.
Swiftkey mellett miért kellett volna?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) aelod válasza Somatom (#7) üzenetére


aelod
veterán

Ez a mesterséges intelligencia dolog egy hangzatos marketing. Annak nevezni azt ami nem az, eléggé félrevezető...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12) MikeWazowski válasza aelod (#11) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
Végre valaki...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13) Csapoati válasza Polarstar (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Látom hiába a névváltás, csak pörög tovább a BB gerillamarketing. ;]

Én SwiftKey-t használok évek óta, mondjuk kb 3 szó az, amit huzigáltam rajta, inkább a kiegészítést és a javítást kedvelem ezekben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Shyciii válasza Polarstar (#4) üzenetére


Shyciii
veterán

Jah, mindent visz...Míg a főnököm egy mondatot leír a Blackberry-jével, addigra én beswipe-oltam egy komplett levelet.
Symbianos mondatodra miszerint azon próbáltad a swype-ot inkább nem reagálnék, mert max hangosan tudnék röhögni.

(#15) MaCS_70 válasza aelod (#11) üzenetére


MaCS_70
félisten

A Nuanc AI-fejlesztésével mi a gond?

Ők azért elég rendesen odatették magukat nem éppen konvencionális területeken, mint pl. beszédfelismerés, OCR.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

A Gboard nem tudja ugyanezt? (húzással gépelés)

(#17) aelod válasza zeorsdfd (#16) üzenetére


aelod
veterán

Gboard nehézkes és nem annyira tanítható mint a swype. Borzalmas vele írni, tiltom/törlöm mindenhonnan azonnal. Nem mellesleg nincs benne ékezetes karakterkiosztás ha pötyögve akarnál írni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

RIP. kb 4 éve vásároltam meg, akkor nagyon fasza volt, minden ragozást ismert. Aztán jött egy törés, jól szétb@szták, egyfolytában idiótaságokat ajánlott fel, nem is volt többet használható. Kár érte, jó ügynök volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) aelod válasza Plazmacucci (#18) üzenetére


aelod
veterán

Pont ezért nem frissítettem azóta sem :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#20) Polarstar válasza Shyciii (#14) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem gond, ha nem nevetsz, hidd el én sem kezdek sírni a megjegyzéseden.

Főnököd pedig piszkálhatna kicsit a beállításokban, mert vannak ott még tanulást segítő izgalmas, ügyes opciók - amit ezek szerint nem használ. (jó hír, hogy mégsem fogyatékos a főnököd sem... )
Ez elmagyarázom neki nagyon szívesen. Telefonon elér, és a szokott BBM-en is. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) psziroot


psziroot
csendes tag

Valaki tud linkelni olyan billentyűzetet swype helyett, ahol van húzással írás és ékezetes billenyűk is? A mesterséges intelligencia nem bír el a magyarral, amíg nem tudja kitalálni, hogy "szeles", "széles", vagy "szelés". Ezért kellene a magyar kiosztás is, amit a swype tud.

"Catus repentinus repentinum capillum habet." - D-S.R.

(#22) Somatom válasza aelod (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Nekik mégis jobban megéri inkább arra koncentrálni. Ha jobban belegondolsz, ebben van igazságuk. Az ember megveszi az új telót, de újra nem fizet a régi telójához megvásárolt alkalmazásokért. Tehát, egy idő után a fejlesztők bevételei csökkenni fognak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#23) aelod válasza Somatom (#22) üzenetére


aelod
veterán

Jó én értem.
Az ember megveszi az új telót, de újra nem fizet a régi telójához megvásárolt alkalmazásokért.
Hát még kész szerencse.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24) csako válasza aelod (#17) üzenetére


csako
veterán

Én pont arra álltam át sok év Swype után :P a 3.x.x frissítések nagyon nem jöttek be, a régi verzió pedig ugyan működött, de utóbb már úgy éreztem túl ritkán találta ki mit akarok... Gboard pedig ebben egyelőre sokkal jobban működik számomra.
Ami rosszabb: a gesztusok hiányoznak (másolás, beillesztés, betűméret váltás stb.) + a másodlagos karaktereket tartalmazó szavakat sem lehet egyből behúzni (pl. Forma1, vagy a hangulatjelek ": )", ": D" )

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#25) Somatom válasza aelod (#23) üzenetére


Somatom
veterán

Mi abban a szerencse, hogy a fejlesztők nincsenek motiválva? Ez nekünk sem jó.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) safizoo


safizoo
tag

Ezzel diktálok évek óta. Jobb mint bármelyik. De sztem támogatás nélkül is jó ez még.

(#27) #16820480 válasza aelod (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem pont a swype esetén volt sok olyan, hogy magyar nyelvben nem létező szót erőltetett, és nem lehetett tiltani vagy tanítani ilyesmit benne.
Már egy jó éve Gboardot használok helyette, és sokkal jobban bejön.

(#28) aelod válasza Somatom (#25) üzenetére


aelod
veterán

Hát ha teszem azt megveszek egy appot a playen és eladom a telefont, veszek újat akkor a már kifizetett appot vegyem meg újra?
Így értettem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#29) Fred23


Fred23
nagyúr

Párszor kipróbáltam, de maradtam inkább a hagyományos mellett, szóval nekem nem fog hiányozni. Ettől függetlenül kár érte, mindig jó, ha gazdag a választék!

(#30) Divinity


Divinity
őstag

Régen ezzel indult minden telóm, örültem mikor bekerült iOS-re is, onnantól ott is ez ment.
Aztán jött a GBoard és lesöpörte, számomra azóta az az alap bár azért kár érte.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#31) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A kevés billentyűzet egyike, amit talán sosem próbáltam :)
Régen mindig a TouchPal telepítése volt az első, új telefonba költözéskor. De azt megölték az egyre több és egyre erőszakosabb reklámmal, olyan szinten hogy elviselhetetlenné vált. Akkor kipróbáltam egy csomót, és a SwiftKeynél horgonyoztam le. Ez most tökéletes az én felhasználói szokásaimhoz.

(#32) batai15


batai15
félisten

Igazából gboard és swiftkey melett nem sok alternatíva van. Ezek annyira jók és fejlettek már hogy szerintem nem is sokan használnak mást.

(#33) ClioRS


ClioRS
őstag

Kár érte, kiváló ügynök volt.... :DDD

Mindig is imádtam, kár, hogy nem folytatják. Legalább adnák el valakinek, aki viszi tovább....

(#34) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Szerintem a leghasználhatóbb billentyűzet. Kár érte.
A gépekben egyre több az intelligencia az emberekben meg egyre kevesebb. Szép jövőnek nézünk elébe. :DDD

(#35) Plazmacucci válasza psziroot (#21) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Huawei Swype :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36) Somatom válasza batai15 (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Azért vagyunk még páran, akik a "hagyományos" módszert preferáljuk. AnySoft, ékezetes karakterekkel, nuku szótár, meg javítás. Csak nettó, amit bepötyögök. Cirka 25 ezer hsz. -em már megszületett így.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#37) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Faca...
Az egyetlen, ami teljes értékű diktálásra is alkalmas, mert ismeri az írásjeleket is (vessző, pont, új sor, stb.)
Bár jó ideje korábbi verziót használok, mert sok hiba lett a frissítések után, de ennél jobbat eddig senki nem tudott csinálni, valahol az összes többi elvérzik nálam.

#?*@&!

(#38) aelod válasza zeon.hu (#37) üzenetére


aelod
veterán

+1 :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#39) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Huzgálós írás is jó volt benne én mégis az ékezetes betűk miatt használom ezt. Kár érte :((

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#40) S e t h válasza aelod (#17) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is ezt hittem, aztán kis odafigyelés után rájöttem, hogy ő az igazi trónkövetelő, jelenleg már szinte különbséget sem tudok tenni közte és a swype között.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41) aelod válasza S e t h (#40) üzenetére


aelod
veterán

Majd lehet akkor ráfanyalodok mivel vannak faja emojik benne amik nincsenek a swype-ban alapból. Vagy legalább is az általam használt verzióban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#42) S e t h válasza aelod (#41) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amióta rájöttem, hogy tudok txt fileból beolvasatni szavakat, azóta pillanatok alatt ott lett tudásban a swype mellett, ezt nem hittem volna korábban.
Engem egy dolog zavar csak.A swypeban beépített hangfelismerő szoftver volt, a gboardban viszont külön kell letölteni google appot a működéshez, ami éhes az aksira.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#43) kissati66 válasza aelod (#19) üzenetére


kissati66
tag

Melyik verzió van fent neked?

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#44) aelod válasza S e t h (#42) üzenetére


aelod
veterán

TXT ből szavakat? Hogy kell azt elképzelni?

Egyszer próbáltam a hang alapú "tollba mondást" de láttam magam kívülről és hülyén éreztem magam tőle xD
Nem nagyon volt helyzet ahol kellett volna használnom, talán max kocsiban tudom elképzelni vezetés közben de én általában ha nem muszáj nem nyomkodok semmit a telefonon ilyenkor.

(#43) kissati66

1.5.6.16934

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#45) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Van még SlideIt magyar billentyűzettel is. Régebben használtam, nem volt rossz

(#46) S e t h válasza zeorsdfd (#45) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lassan 5 éve nem fejlesztik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47) S e t h válasza aelod (#44) üzenetére


S e t h
nagyúr

User Disctionary Plus alkalmazás bármilyen txt fileból beolvassa a szöveget, amit szinkronizál a gboarddal, és azonnal többszörösére duzzasztja a szavak bázisát. Én beolvasattam vele a whatsapp üzeneteimet, azóta nem nagyon téveszt még úgy sem, hogy nincs benne ékezetes betű.
Az egyesével történő szótárbővítés valóban körülményes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48) nordo válasza psziroot (#21) üzenetére


nordo
tag

SwiftKey

(#49) kovacs65 válasza zeorsdfd (#45) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ez volt életem első fizetős app-ja.
Régóta nem használom a Swype miatt.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#50) thebear007


thebear007
aktív tag

A jó èdes....ment is fel a Gboard helyette

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.