Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

Morge: Nem a root-tól van, a cm bugos, szerintem rakj fel egy gyári rendszert

Nagyk781: Play Store-ból letöltöd az Uninstaller for root-ot és azzal le tudod szedni

Amúgy ajánlom a fórumot,ott egyből válaszolnak

(#52) morge válasza vbalazs1234 (#51) üzenetére


morge
tag

OK, köszi.

(#53) iron1966


iron1966
tag

Sziasztok.Nekem nem megy.Próbáltam Gingerbreakkal megcsináltam mindent a leírás szerint,de még fél óra alatt sem készült el.Természetes ez?Vagy én csináltam valamit rosszul.Előre is köszi a segítséget.

(#54) bakapeter98


bakapeter98
újonc

Nekem is ugyanez ja és 2.3.3-as az androidom és próbáltam z4roottal is azzal is ugyanez. :W

[ Szerkesztve ]

(#55) szuperlétra


szuperlétra
újonc

Hali!
nálam az lánne a gond hogy letöltöttem a superoneclick et és az adb mappában nincsen menne a cmdxp és 7 se! gondoltam csak azon az oldalon nincs benne de mikor már 4. sem volt benne mindig másik oldalról akkor már nemértetem mivan.lécci segitsen valaki!!!!!!!! :R :R :R :R :R :R :R :R

(#56) szuperlétra


szuperlétra
újonc

!nekem is ilyen teló van 2.3.3 rendszerrel.Nem is ezzel lenne a probléma,de letöltöm a superonclick et de nincs benne az adb mappába a cmd7 és cmdxp se!!!!! letöltöttem egy másik weblapról és ott se volt benne aztán mire a 4. helyről töltöttem le és nem volt benne akkor már nagyon nem értettem.
köszi a segitséget előre is

(#57) Pancs.


Pancs.
csendes tag

nekem sincsen ott az ADB mappában se a cmd7,se a cmdXP :( mi lehet a baj? köszi! :F

(#58) Jaay


Jaay
csendes tag

Sziasztok!

Lassan 2 éves lesz a P500-am és borzasztóan belassúlt. Tényleg érdemes feltenni a 4.0-t vagy ássak neki egy gödröt? :)

(#59) sunaherceg


sunaherceg
csendes tag

Az eléggé érdekes, hogy az adb mappában csak adb, adblinux,adbmac, adbwinapi.dll és adbwinusbapi.dll van... se cmd7 meg semmi ilyesmi.. a Superoneclick.exe-t elindítottam, az exploit menüben nincs az általad leírt lehetőség...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.