Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Ennyi a rootolás?

Amúgy köszi,hogy segítesz nekünk.

(#2) vbalazs1234 válasza dokee78 (#1) üzenetére


vbalazs1234
tag

Elvileg ennyi, én nem ezzel a módszerrel csináltam meg hanem egy olyannal mint a másik bejegyzésben levő recovery menü, de ez sokkal egyszerűbb
és a hülye is megérti :DDD

(#3) dokee78 válasza vbalazs1234 (#2) üzenetére


dokee78
félisten

De ezzel is működik?

(#4) vbalazs1234 válasza dokee78 (#3) üzenetére


vbalazs1234
tag

Nyílván működik ezzel is különben miért raktam fel :DDD hülyeséget nem rakok fel, tegnap silvergod kollegának ezzel sikerült

(#5) SsPL711


SsPL711
őstag

Nálam a vírusirtómnak (Dr. Web) nem tetszik az apk.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6) vbalazs1234 válasza SsPL711 (#5) üzenetére


vbalazs1234
tag

Bocs hogy most írok, mint minden hasonló programnál itt is hamis riasztást tesz a vírusírtó
Hidd el sok ezer/tízezer LG O1 tulaj használja ezeket és sosem volt belőle probléma

(#7) picur220


picur220
veterán

Lett már egyáltalán akár 1 teloból is tégla ilyen folyamat során? Amúgy ha nekem nem indul, a szervizesnek se fog:DDD

(#8) SlayR007


SlayR007
csendes tag

2.3as androiddal is müködik?

(#9) maka1234


maka1234
csendes tag

NEKEM z4rootnál azvan ho re-root meg un-root mint a képen de ti leírásban nemirjátok ho melyikre kell ez lenne a kérdésem meikre kell rámenni? :F
Jah és a gépen bedugva kell hagyni?

[ Szerkesztve ]

Lg optimus one

(#10) danih válasza maka1234 (#9) üzenetére


danih
addikt

Na, ennek akkor most fuss neki mégegyszer.
És üdv a fórumon.

(#11) Mr X válasza maka1234 (#9) üzenetére


Mr X
veterán

Ha re-root van, akkor már rootolt a telefonod. A képen is látod, hogy ott írja alatta, hogy "already rooted".

[ Szerkesztve ]

(#12) maka1234


maka1234
csendes tag

Kösz !
demég mindig nemértem xd

Lg optimus one

(#13) Mr X válasza maka1234 (#12) üzenetére


Mr X
veterán

Nem bonyolult. Ha nem "root", hanem "re-root" gombod van, akkor már nem kell rootolnod, mert már rootolt a telefonod.

Ha GingerBreak-kel már rootoltál, akkor minek akarsz z4root-tal is? Csak az egyikkel kell. Nem kell mindkettőt megcsinálni egymás után.

[ Szerkesztve ]

(#14) maka1234


maka1234
csendes tag

Hát igen eddig ott járok ho megcsináltam a gingerbread -eset és most a z4root ba vok

Lg optimus one

(#15) maka1234


maka1234
csendes tag

de akk most mitkell csinálni ho 2.3 as legyen?

Lg optimus one

(#16) danih válasza maka1234 (#15) üzenetére


danih
addikt

gyere írj te is blogot!

(#17) maka1234


maka1234
csendes tag

Egy uj bejegyzést?

Lg optimus one

(#18) Mr X válasza maka1234 (#17) üzenetére


Mr X
veterán

Kár, hogy nem ZTE Blade-ed van, imádnának a topicjában. :D

(#19) maka1234


maka1234
csendes tag

ok . xD demég mindig nemtudtam megcsinálni ho a játékonkál ne akadozzon

Lg optimus one

(#20) Mr X válasza maka1234 (#19) üzenetére


Mr X
veterán

Itt az Optimus One topic. Itt tudnak segíteni.

(#21) birodani3 válasza Mr X (#20) üzenetére


birodani3
csendes tag

nekem mikor kiírja a superoneclick a dolgokat, egyszerűen megáll, és nem csinál semmit... ha felnyitok a gépen valami mást, aztán vissza a superone-re akkor le is fagy.. :S

(#22) vbalazs1234 válasza birodani3 (#21) üzenetére


vbalazs1234
tag

és egy idő után sem indul be? kitömöritetted a rar-t? rendszergazdai módban inditottad el?
ha igy sem menne akkor majd küldök egy linket

(#23) KrAt


KrAt
veterán

Csak egy tanács: írd bele vhova, hogy milyen telefonnal működik, nehogy vki félreértse :)

(#24) birodani3 válasza vbalazs1234 (#22) üzenetére


birodani3
csendes tag

Mindent próbáltam, de sehogy se jó, de megoldottam, máshol olvastam ott adb is kellett és így sikerült :)

(#25) vbalazs1234 válasza KrAt (#23) üzenetére


vbalazs1234
tag

javitva, köszi

(#26) Mike1985


Mike1985
csendes tag

Hello!
Megprobaltam rootolni a 2.3.3asomat, A superoneclick megallt a gingerbreaker-nel, vartam 20 percet, de semmi se tortent. Azota a telefonom memoriaja folyamatosan fullon van. Uzenetet ad, hogy nincs hely. Mit lehetne ezzel csinalni?

[ Szerkesztve ]

(#27) vbalazs1234 válasza Mike1985 (#26) üzenetére


vbalazs1234
tag

Ha jól gondolom akkor a belső tárhely a kevés, próbálj meg helyet felszabaditani aztán újrapróbálni
Amúgy melyik rendszer van nálad fent?

(#28) talmam


talmam
tag

Sziasztok !
Most kezdtem csak bele ebbe az android őrületbe sikerült frissitenem 2.3 ra de nekem is hasonló a problémám hiába inditottam el a SuperOneClick et nem történt semmi odáig szépen eljut hogy szépen elkezdi olvasgatnia dolgokat op rendszer stb.. és ott megáll hogy
Running Gingerbreak ennek kb 20 perce

mit csináljak hogy működésre bírjam ?

[ Szerkesztve ]

(#29) vbalazs1234 válasza talmam (#28) üzenetére


vbalazs1234
tag

Szia! Múltkor ajánlottak egy megoldást a problémádra ,estére megpróbálom felrakni
Azért elküldöm a linket http://androidflip.com/how-to-root-lg-optimus-one-p500-android-2-3-3-gingerbread/

(#30) talmam válasza vbalazs1234 (#29) üzenetére


talmam
tag

köszönöm megpróbálom így remélem sikerülni fog :P
van még 1 kérdésem feltaktam a 2.3.3 at a leírásod alapján remekül működik minden, de azt vettem észre hogy állandóan mutatja az usb csatlakozást akkor is ha lecsatlakoztatom gépről
usb adattár leállítása és hardverbiztonságos leválasztás esetén is eről esetleg tudsz valamit?
vagy valakinek volt hasonló ?

(#31) birodani3 válasza talmam (#30) üzenetére


birodani3
csendes tag

Nekem is mutatta... de miután kikapcsoltam a telót meg vissza elmúlt :)

(#32) talmam


talmam
tag

sziasztok !
köszi tényleg elmúlt :D
a rootolást meg hagyom egyik ismerősömnek aki már tapasztaltabb ebben nem szeretném elrontani a telefont :N
köszönöm a linket is :P

(#33) talmam


talmam
tag

sziasztok
Mégis nekiálltam újra a Superoneclickel a leírt módon de nekem nem # re változik a jel hanem ilyen dollár jelre hasonlító s betűre ez mit jelent? így is folytathatom vagy így ne ?
win7 64 bites rendszerem van

(#34) vbalazs1234 válasza talmam (#33) üzenetére


vbalazs1234
tag

mennie kell úgy is,teljesen mind1 h # vagy $ van

(#35) zso73


zso73
veterán

Van már 2.11-es SuperOneClick is. Ott az a buktató, hogy a #6-nál megáll. Olyankor ki kell kapcsolni a Hibakeresést. Elndul...szüttyög, majd vissza kell kapcsolni, és a Busyboxra rákérdez, és annyi. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#36) maka1234


maka1234
csendes tag

Én 2.3 at rootoltam amikor végzett a superoneclick akkor kihuztam és ugy inditottam ujra ment meg minden de nemhiszem ho rootolva lett mert superuser semmit se észlel és a setcpu se :( nem kellet volna kihuzva ujrainditani ? :S
:F :F

Lg optimus one

(#37) vbalazs1234 válasza maka1234 (#36) üzenetére


vbalazs1234
tag

próbáld meg újra, egyébként lefutott rendesen? mert osztálytársam telefonján véletlen nem kapcsoltam be a hibakeresést és lefagyott a program...

(#38) TommyGun


TommyGun
őstag

Nemekm végigfut ahogy leírtad azomban a superuser nem kérdz tőlem semmit és tök üres az egész ha megnyitom...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#39) maka1234


maka1234
csendes tag

Mindent ugyanugy csináltam éscsak 4 -edszerre lett jó :D :DD

Lg optimus one

(#40) vbalazs1234 válasza TommyGun (#38) üzenetére


vbalazs1234
tag

Marketből frissítsd a Superusert

(#41) Jonye


Jonye
csendes tag

2.3.3 as om van... nem müködik a Superoneclick progi... Elindul és el kezd ki írkálni be nem jut el a Busybox ig egyszerüen leáll és nem csinál semmit.. :(

[ Szerkesztve ]

Le is van egy út, meg fel is van egy út!

(#42) Jonye válasza Jonye (#41) üzenetére


Jonye
csendes tag

Végül is sokadik próbálkozásra sikerült minden :) Viszónt azóta nem tudok a készülékkel netezni :D

Le is van egy út, meg fel is van egy út!

(#43) sammiedavis


sammiedavis
tag

Nálam úgy lett jó, hogy a Superoneclick lefagyottnak tűnt ahogy páran is írták, kiléptem a parancssorból, majd a telón kikapcsoltam az USB-s hibakeresést és vissza, addig folytatva amíg tovább nem lépett a progi.

Me of us one?

(#44) Jonye válasza sammiedavis (#43) üzenetére


Jonye
csendes tag

Már más a problemám...
Akár hogy is próbálom a Recovery menüt nem tudom felrakni a telóta... a le hangerő + Home + Bekapcsra előjön egy androidos logó egy dobozzal és újra rakja a rendszert mint egy gyári beálítás.... ha ROM managerezem.. és succes full után kérem az ujra inditást ugyan ez van..... ujra rakja a telót.... mi lehet a gond?

Le is van egy út, meg fel is van egy út!

(#45) #00945408


#00945408
törölt tag

Olyankor mit csináljak mikor a superoneklick lefagy a running gingerbreaknél? :((( :W

(#46) #00945408


#00945408
törölt tag

Meg ugyan azt csinálom amit írnak és nem "#"-re vált hanem "$"

(#47) Jonye válasza #00945408 (#45) üzenetére


Jonye
csendes tag

A Super Usert telepícsd előbb a Marketből! :)

Le is van egy út, meg fel is van egy út!

(#48) Torice


Torice
újonc

Sziasztok! Segítsetek lécci...
LG Optimusom van, kicsomagoltam a Superoneclicket, de az adb mappában nincs semmilyen cmd alkalmazás csak adb.exe. Ha ezt elindítom, akkor lefut a parancssori képernyő aztán el is tűnik. Ilyenkor mit lehet csinálni? Köszi

(#49) nagyk781


nagyk781
újonc

Sziasztok! Nagyon szepen koszonom az eligazitast, sikerult rootolnom a T-Mobile moveomat. A kovetkezo lenne a kerdesem: Mindezek utan hogyan tudnam peldaul eltuntetni a keszuleken talalhato EMAIL vagy GTALK programokat? Bocsanat amiert ilyen ertetlen vagyok

[ Szerkesztve ]

(#50) morge


morge
tag

Sziasztok!
Nekem nagyon sűrűn lefagy, nem reagál bejövő híváskor, egyik reggel az ébresztésnél is ez volt a gond, ki kellett hogy vegyem az akksit, aztán minden jó megint. Most vettem a készüléket , rootolva van, cyanogenmod 7 van rajta, android verzió 2.3.7. A videókamera képe is elég sötét, nem tudom miért, nem lehet hogy a rootolástól van mindez? Hogy lehet leszedni róla, tudnátok segíteni? Köszönöm előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.