Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

azta. De felháborító is:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kell :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nem rossz csak árban megegyeznek-e...

FRENK1988: össze dölt a világ 0,2milliméterrel nagyobb... :DDD

(#4) Thome


Thome
addikt

Micsoda eget rengető hír! :D

De már most kérem az elején, hogy mellőzzük a flamekeltést!

Nem vagyok moderátor, de tartsuk már tiszteletben a PH-t, hogy nem b*sszuk teli szeméttel a(z apple-vel kapcsolatos) topikokat.

[ Szerkesztve ]

(#5) Freddycom válasza RandomGosu (#3) üzenetére


Freddycom
őstag

Utolsó mondatban van, h igen.

(#6) rankesz válasza Thome (#4) üzenetére


rankesz
veterán

Tényleg elég vicces az a 0.2 mm, de nyilvánerről is kell hír, különben megint jön az átvertétek a népet, rohadékok hozzáállás.

Amúgy nem csak az apple topikokban megy a flame, nézd meg mennyi az értelmes hozzászólás a Galaxy S 2 topikban, 5%, és elég sok almás floodolt ott kérés nélkül...

(#7) Ricardo válasza Thome (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben nem is az igazán a hír hogy vastagabb lett, mert a kutyát sem érdekli, csak előtte ment az osztás hogy a home gomb ugyanolyan árnyalatú kell legyen, mert ha nem lesz akkor világvége és oda a jó hír és még ennyi sem térhet el.

(#8) FRENK1988 válasza RandomGosu (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hát igen. Mióta lesz vastagabb egy fehér S8 mint egy fekete:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Nem a vásárlókat érinti ez a probléma első sorban, hanem a tokokat gyártó cégeket mivel korábban más oldalakon azt olvastam, hogy ez gondot okozott már nem 1 esetben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Érdekes:D

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#11) stevve


stevve
nagyúr

Borzalom...

De amúgy miért tartott ennyi ideig a fehér színű verzió?

(#12) jjc


jjc
aktív tag

döbbenet

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#13) DemonDani


DemonDani
addikt

a sok vicceskedőnek:
érdemes lenne belegondolni mi lesz a sok kiegészítővel ami pont rá lett szabva a feketére és te mész megveszed aztán kiderül h hiába volt überkirály a 20k-s telefontok nem megy bele :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) Prof01 válasza stevve (#11) üzenetére


Prof01
veterán

Sok rétegben kellett felvinni a festéket. Azért lett ilyen vastag. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15) Morden24


Morden24
nagyúr

Phil Schiller szerint nem vastagabb. És mint tudjuk, az Apple nem hazudik. Soha :))

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Ricardo válasza Prof01 (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Ugyanolyan vastagok. Ez csak optikai csalódás. A fekete karcsúsít. :DDD

Ez lehetne a hivatalos indoklás is.

Szerk: Látom lekéstem. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) Tim82


Tim82
nagyúr

Bocs, de erről az a jelenet jut eszembe a Valami Amerikából, amikor Pindroch Csaba kiveszi a kondomot a csomagolásból...

"Fekete... slankít..."

;]

ui.: b+, hát nem lelövik 2 másodperccel előttem a poént? :O

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18) Lotusomega válasza DemonDani (#13) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Igen, csak ha már egyszer megvetted a tokot a FEKETE ájfónodhoz, akkor minek akarnád átrakni egy másikra, mikor fekete van, vagy aki csak a színe miatt cseréli le a feketét, az meg is érdemli, vegyen hozzá másik tokot, majd gyártanak a gyártók fehér ájfón tokokat és le van tudva :C

(#19) Zirowe válasza Morden24 (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na, ez a hozzáállás a részükről már megint gáz. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20) Lotusomega válasza stevve (#11) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Amúgy meg jogos a kérdés, tényleg miért is? :U

(#21) Zirowe válasza Lotusomega (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja, csak gondolom ez a teny nem volt koztudott megjelenes elott.
Gyerek megveszi a "for iphone4" tokot, oszt csodalkozik, h az i4 nem megy bele..

Gondolom kell par het atfutasi ido, mig legyartjak az uj tokokat es jelzik, h ez a feherre valo.
De a regieken tovabbra is ott lesz a "for iphone4" jelzes, es ugyebar tudjuk milyenek az emberek..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22) korpicschess válasza stevve (#11) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem tudtak elég vékony fehér réteget csinálni, hogy normálisan nézzen ki, illetve fotózásnál ha a vaku villant elfehéredett a kép.. legalábbis ezt olvastam.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23) Prof01 válasza Ricardo (#16) üzenetére


Prof01
veterán

Ja, valóban. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#24) Ricardo válasza Zirowe (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Oda kell figyelni vásárlásnál. Még jó hogy nem lesz több színben. Hiába ilyen kicsi az eltérés, hiba hogy színenként változik a vastagsága. Főleg egy ilyen precíz cégnél , amelyik kényesen ügyel a részletekre. Ezért is írtam, hogy az árnyalatbeli eltérés nem fér bele, a méretbeli meg igen :F

(#25) crue


crue
őstag

Ezek csak lehasznált fekete iphone-ok, amik a gittelés és fehérre fújás miatt vastagabbak egy kicsit. Van ez így, na. :)

(#26) Saccco


Saccco
nagyúr

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27) gybazsi válasza crue (#25) üzenetére


gybazsi
senior tag

Ez beteg. :C

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#28) Gengi


Gengi
senior tag

Nem az a kérdés ,hogy miért késett ,hanem ,ha azért késett amit mondanak, hogyan oldották meg :D... Először egy megoldhatatlan problémáról írnak, majd megoldják....

Egyébként meg :

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#29) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez a hír már elég unalmas na meg csak arra való hogy a sok troll aktiválhassa magát. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szerintem akkor ez már inkább helyénvalóbb.. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31) stevve válasza GALARDO (#29) üzenetére


stevve
nagyúr

Mire gondolsz? Nem unalmas, mert most lett fehér.

(#32) Solten válasza stevve (#11) üzenetére


Solten
addikt

Mert az ehhez szukseges urtechnologia csak nemreg lett feltalalva.

Saor Alba

(#33) Lotusomega válasza stevve (#31) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Jaja, és az sem teljesen igaz h egy árban kapható a feketével, ahogy néztem gsm boltokban igencsak egy jó 60-70kval drágább a fehér..nekem biztos nem érne meg annyit a színe :U

(#34) Zirowe válasza Solten (#32) üzenetére


Zirowe
nagyúr

És arról még nem is volt szó, hogy ez most hány százalékkal fehérebb, mint az eddigi fehérek.. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35) Morden24 válasza Lotusomega (#33) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na mondjuk az kb. annyira releváns, mint a megjelenéskori 400K-s árak. Aki annyival többet fizet, az meg is érdemli, hogy lerántják róla azt a 60-70 lepedőt.

Sectumsempra - For Enemies

(#36) Gubro válasza Morden24 (#35) üzenetére


Gubro
senior tag

Az Apple shop es a szolgaltatoi arak ugyanazok mindket szinre, csak a gsm boltok huzzak le a vevoket.

(#37) joey04 válasza Lotusomega (#33) üzenetére


joey04
titán

Ehhez nem sok köze van az Applenek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Morden24 válasza Gubro (#36) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pont ezt mondom, hogy kb. annyira relevánsak ezek az árak, mint anno a 400K-s lehúzások, amikor még nem volt nálunk hivatalosan elérhető a készülék.

Sectumsempra - For Enemies

(#39) Gubro válasza Morden24 (#38) üzenetére


Gubro
senior tag

Jaja, megvolt elsore is, veletlenul rossz hsz-re valaszoltam...

(#40) stevve válasza Zirowe (#34) üzenetére


stevve
nagyúr

100%-kal, minimum. Leköröz minden fogkrémet :D

(#41) zsirfecske


zsirfecske
addikt

de mi ez az uv szűrős baromság? nemértem. a fekete szín magába szív, a fehér meg visszaver. hol itt a probléma?

(#42) Jadro válasza Solten (#32) üzenetére


Jadro
veterán

"Többréteg űrtechnnológia" ™

Ehhez nem kell cirka háromnegyed év. Megmondtam volna az első héten, hogy több réteg jobban takar. :)

Egyébként a hírt megint két oldalról lehet megközelíteni. Egyrészt tényleg kicsi az eltérés, felesleges túlrugózni, bár ha épp nem fér be a tokba a készülék az ciki. Másrészt viszont itt van újra ez a kommunikáció, ami miatt kimegy a hajam. Miért nem lehet ezt máshogy? Ezen az egészen komolyan csak röhögni lehet. Nem tudom eldönteni hogy direkt csinálják vagy nem? Lehet így több pénzt hoz az "újdonság", mintha a fennálló idő alatt eladtak volna egy rakás fehér készüléket. (Minimális színeltéréssel.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#43) merkucyo


merkucyo
aktív tag

ÚRISTEN :O :O :O
Nem fogok tudni aludni :(

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#44) rep3at


rep3at
őstag

Ez ám a nagy hír..

Forward thinking. كرر

(#45) shteer válasza merkucyo (#43) üzenetére


shteer
titán

te sem? ;] aki férfi, úgyis feketét vesz

..szerintem jónak tűnik

(#46) Kashim válasza shteer (#45) üzenetére


Kashim
őstag

Akkor az elméleted szerint én nő vagyok, mert én úgy gondolom [ezzel] a matricával (hátlap onli ofkórsz) bitangul nézne ki fehérben.

[ Szerkesztve ]

(#47) Ricardo válasza Kashim (#46) üzenetére


Ricardo
félisten

Csinos :DDD

Hello Kitty is van?

[ Szerkesztve ]

(#48) hemaka


hemaka
nagyúr

uramisten, most mi lesz? :Y

(#49) Gábor17


Gábor17
csendes tag

Egyértelmü hogy ez is csak hype -bol volt vissza tartva .
Minden negyed évben rekordokat dontoget a cég.
2Q ben is hozni kell a számokat a befektetőknek es a nyakamat rá teszem hogy be fog jönni a terv rengeteg fehér 4est el tudnak adni a generáció váltásig .

Lehet hogy nem a leg szimpatikusabb üzletpolitika de hatásos .

(#50) moonman válasza Gábor17 (#49) üzenetére


moonman
titán

"Egyértelmü hogy ez is csak hype -bol volt vissza tartva ."

kétlem... ez tavalyi kép:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.