Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A ping után ha beírod a domain címet, működnie kell.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) sztanozs válasza Bjørgersson (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

Első olvasatra én nem is az URL - Domainhez tartozó címet értettem a kérdésen, hanem a Domain Controller címét :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) Bjørgersson válasza sztanozs (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak remélem, hogy jót mondtam. Hálózat (?) órán tegnap kezdtük el nézni az ilyen cmd parancsokat. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) sztanozs válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


sztanozs
veterán

Ja, jó mondtad. Ping alkalmas erre ha a tűzfal átengedi a közvetlen dns kéréseket.
Ha nem engedi át, akkor az proxy-szervert címezve nslookup-pal lehet kideríteni (ha hajlandó neked válaszolni).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) Bjørgersson válasza sztanozs (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

PH-val próbáltam ki az előbb, vissza is dobta egyből az IP-címet, bár ki tudja mennyi van még ezen kívül.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Szia!

Az szép. S mindkettő döntéshozó, a szakmájához értő ember? Mármint kellene neki? :D

A bejegyzés láttán meg Deja Vu-m van, de erről már értesülhettél más forrásból. :DDD

Üdv. core2

(#7) varga.tamas válasza Neil Watts (#6) üzenetére


varga.tamas
tag

Igen, mindkét ember IT managger, sok országért felelősek :)

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.