Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) relixo


relixo
tag

Pár héttel ezelőtt írtam driver megjelenésekkel kapcsolatban,hogy itt már nem Game Ready Driver-nek kellene nevezni hanem Mining Ready driver-nek... :U még annyit hozzálehet majd rakni nvidianak,hogy First-day support for ETH. Szép irányt vettek.... :W

Ennyit arról is,hogy sokan lehurrogtak amikor írtam másik fórumrészen szintén több héttel ezelőtt,hogy a bányászatra ugyanúgy jó a 3060 (sajnos!!!) merthogy a "becses" Nvidia cég azon letiltotta a bányász véglényeknek a nyerészkedést...ahha persze. :C

Szerintem átlag felhasználók és játékosok is egyaránt elfelejthetik a kártyákat 2-3 évig minimum... itt senki nem kínál megoldást a helyzetre és nem is akar az a csúnya benne egyik cég se, mert nekik jó ez így! Csak mit a pöcsömet álszenteskednek meg paraszt vakítanak nem is értem...mondják meg ,hogy le kakálva mindenki és csak és kizárólag a bányászoknak gyártanak már ezentúl. Azt akkor jólvan lehiggadunk mert tudomásul vesszük. Jönnek itt a "gaming edition" meg "born to game" szlogenekkel . ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.