Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem

Hozzászólások

(#143) LamaCube válasza Vakegérke (#142) üzenetére


LamaCube
addikt

Brutális pénzbe került. Gondolom ezért is van ennyi reklám, engem annyira nem zavar addig elfoglalom magam mással. Kereskedelmi csatornáknak ebből kell megélni. Bár a Tv2-re ez pont nem igaz.
Viszont ezt indíthatták volna bármikor, így sem érdekfeszítő számomra. Ugyanaz a séma mindig. Futkároznak, lihegnek az irritáló hangú mesélő 5x elmondja a hülye meséit. Fix pálya láthatatlan módosításokkal a végén megint futnak, majd felhúznak egy ládát. PG meg folyamatosan ácsorog Nóri mellett és sopánkozik, hogyha hátráltatja a csapatot, akkor beáldozza magát, ami persze nem így lesz. Örülnek, hogy nem ők viszik a kígyót, majd kiderül, hogy az agyizomszakadásos miatt nem lehet meg az előnyük, így kb. tök mindegy, hogy nyertek kb. kitörölhetik vele. És még folyamatosan hősnek tekintik ezt az idiótát, aki kijelenti, hogy nincs baja bírta nagyon csak fizikálisan nem :F
Utána a kiszavazásnál meglepő fordulattal íjászattal döntik el, hogy ki essen ki.
Jó, hogy jött a Survivor. Bár online ezt is visszanézem, de magam se tudom miért :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.