Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Vakegérke válasza lorcsi (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már nagyon ráérek. :K

Azért azt ne mondd, hogy egy kicsit sem érdekel a téma.
A nőket a büdös életben nem fogjuk megérteni, legfeljebb le tudjuk leplezni a praktikáikat.

A gond ott kezdődik, hogy az esküvő után a nők zöme meg akarja változtatni élete párját. A nem elég óvatos férfiak bedőlnek a szelíd, de állhatatos agymosásnak. Egy idő múlva azon kapják magukat, hogy már nem a régi módon öltözködnek, nem a régi a frizurájuk, még a viselkedésük is megváltozik.
Aztán jön a döbbenet, amikor az asszonyka olyannal csalja meg őket, amilyenek ők voltak hajdanában, danában.
Pár házasság már ráment erre.

Ilyesmiről persze nem írtam, de tágítható a témakör az érdeklődésnek megfelelően.

Az anyósom szerint ócska, utolsó gazember voltam. No persze.
Sutymorgás ezerrel, és a feleségem igyekezett papucs alá törni. Nem jött be neki, és ha reklamált, emlékeztettem rá, hogy a házasságunk előtt mindent megbeszéltünk, csak szóljon, ha eltérek a megállapított szabályoktól. Ha nem, akkor hagyjon békén a követeléseivel, és utasítsa háttérbe az anyukáját, mert ahogy az enyém nem szól bele semmibe, ő se tegye.
Külön költözés után már rózsásabb volt a helyzet.

Általános tulajdonság, bár akadnak kivételek.
Ha délután négykor kell indulni valahova a házaspárnak, a nő háromnegyed négykor még szárítja a haját, közben azt kérdezgeti, hogy mit vegyen fel. Jó, ha fél ötkor útra kész.
Ezt velem nem lehetett eljátszani. Vagyis igen, kétszer, mint ahogy csak kétszer szóltam bármiért, ami zavart, vagy gondot okozott.
Első alkalommal útra készen vártam, és időnként az órámra pillantva mosolyogva bólintottam. Ahamm, megvan a fél óra késés, ja, már több is.
Második alkalommal eljött az indulás ideje, én pedig szóltam a feleségemnek, hogy a Trabantban várok tíz percet, aztán vagy gyalog jön, vagy itthon marad. Érdekes, le tudott érni a kocsihoz a megadott határidő előtt.
Már említettem, hogy csak kétszer szóltam bármiért. Harmadik alkalommal semmi mást nem tettem, csak megmutattam neki, hogy mennyi az idő. Hát nem érdekes? Kész lett, indulhattunk.

Egy nő csak annyira nyafka, zsémbes, akaratos, amennyire megengedi neki a férje.
Az a nő nem született a világra, amelyik engem papucs alá tudott volna törni, vagy packázhatott volna velem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.