Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Tyű, hát bőven a nagyapám lehetnél :). Boldog születésnapot!

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2) Vakegérke válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, de nem jókívánságokat akartam kicsikarni belőletek. :)

A kérdés adott... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) westcoastog válasza Vakegérke (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor is Isten éltessen. :))

[ Szerkesztve ]

(#4) Vakegérke válasza westcoastog (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyully, ki fogtok ezzel fárasztani... :D

Köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Motion_Blur válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Lyully" - ez így most konkrétan fizikai fájdalmat okozott nekem :O

Boldogat amúgy :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6) psyho85 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


psyho85
aktív tag

Azt hiszem ez kellemes fáradtság... :) Ezúton is kívánok boldog napot, ha már a szülinapról lemaradtam!

A kor meg... sok idősebb van nálad, aki lelkiekben aszott vénember, még ha a teste fiatalabb is. :) .

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#7) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Happy Bday!

Én a 29 évemmel meghúzódok a sarokban... :D

(#8) Lenry


Lenry
félisten

szerintem te

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) FatalEror


FatalEror
addikt

Boldog születésnapot,s még legalább ennyi eltöltött évet itt a logout-on.

HardCore is my LifeStyle

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm a jókívánságokat. :)

psyho85: Nem a születésibe írt dátum adja meg a valós életkort. :N

Lenry: Épp ennek szeretnék utánajárni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Régebben voltak itt öregebbek, ha jól emlékszem 70 felett is volt valaki. Elég nehezen szűrhető, főleg ha nem is aktív.

(#12) Ndruu válasza Recon666 (#11) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#13) Recon666 válasza Ndruu (#12) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igen ez az. :R

(#14) EczkE válasza Ndruu (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Topik zárható.

Asszem mindenféleképpen!

(#15) Vakegérke válasza Ndruu (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már nem aktív sajnos. :(
Pillanatnyilag én vagyok a PH! (aktív) véne. :K

EczkE: Azt ám, meg a kiskutyuska fülecskéjét nekednek. :P

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Иван válasza EczkE (#14) üzenetére


Иван
őstag

Kib@sztál vele :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) barnade95


barnade95
tag

Ha tetszik, ha nem, Isten éltessen! :)

(#18) Vakegérke válasza barnade95 (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tetszik, és köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) koshmar


koshmar
őstag

Azért is boldog születésnapot kívánok! :)

Egy szolid 42 év van köztünk.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#20) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Boldog születésnapot! Még egyszer ennyit! :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm nektek. :)

Nos, ahogy elnézem, én vagyok a PH! (aktív) véne. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) pro70


pro70
tag

Isten éltessen! ..Amúgy ez vagy te? [link] :R

(#23) malwy


malwy
senior tag

Boldogat PH! aktív véne :)

(#22) pro70:
Elvileg/remélem csak névrokona, bennem a hosszú hajas kép él, na meg az egér avatar.

[ Szerkesztve ]

(#24) Vakegérke válasza pro70 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, ahogy malwy-nak is. :)

Nem az vagyok. :N

Ez vagyok. A kép cirka öt éves, azóta csak szebb lettem. A hajam most is hasonló. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Bjørgersson válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyforma magasak vagyunk. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26) Raucher válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Raucher
tag

Isten éltessen!
Remélem még hosszú, és még annál is hosszabb ideig, lesz kedved és erőd velünk fórumozni.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#27) Vakegérke válasza Raucher (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Ahogy gondolom, legalább húsz évig nem szabadultok tőlem. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) V.Stryker válasza Vakegérke (#24) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát most mondjam azt,hogy nőj nagyot? :D Isten éltessen!

A hajadból ítélve: Öreg rocker, nem vén rocker. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#29) Vakegérke válasza V.Stryker (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó vagyok én picinek is, a jóból keveset adnak. Köszönöm. :)

Ha már Kiss... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) 7 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


7
addikt

Nem te vagy. :N
Még februárban üzleteltem valakivel aprón, akkor volt éppen 67 éves. Ma is aktív volt. Azt nem tudom, hogy van-e most nála idősebb aktív tag, de az biztos, hogy öt év előnye van. :D

Mindenesetre vidor 62-t :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Vakegérke válasza 7 (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól van ez így, köszönöm az információt. Legalább egy jövőbeni kérdésnél megkönnyebbülten legyinthetek, hogy á, nem, ahhoz én fiatal vagyok. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) Eastman


Eastman
őstag

Lehet, hogy nemsokára utolérlek ám... ;) ;) :) :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) Vakegérke válasza Eastman (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt semmi nem OFF, kedves fórumozó társaim, ahogy más topicjaimban sem. :N

Témára. Emlékeimben kutatva van még jópár (remélhetőleg) örömteli éved, mire annyi leszel, mint most én. De hiába igyekszel, az idő nem válogat, én is vénebb leszek.
Soha nem érsz utol, tudod? :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Eastman válasza Vakegérke (#33) üzenetére


Eastman
őstag

Biztos? A virtuális térben bármi megtörténhet ám... :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) moonlight115 válasza Vakegérke (#33) üzenetére


moonlight115
tag

Egérke, már megint elcsavarogtál? Mars vissza az :L topikba, rontombontom....! :)) :D :K :P

Még maradt a szülinapi tortádból, ki fogja megenni??? :U

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#36) Vakegérke válasza moonlight115 (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt is vagyok, ott is vagyok,
jaj, de nagyon boldog vagyok! :K

Szerintem már egy morzsa sincs a tortából. :N

Egy kicsit kasseroltatom magam. Már az is baj? :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) moonlight115 válasza Vakegérke (#36) üzenetére


moonlight115
tag

De de, van, és a csajod még mindig rajta ül ! :D
Nézd meg! Ja, bocs......ezt nem írtam le....! ;)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#38) Vakegérke válasza moonlight115 (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Láttam, meg is köszöntem, el is dugtam. Nem osztoztam rajta, úgy gondoltam, hogy ha más nem is, ez hadd legyen csak az enyém.
Önző voltam. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) moonlight115 válasza Vakegérke (#38) üzenetére


moonlight115
tag

Az egércsajt is eldugtad, vagy.....? :)) (rímelne, ha odaírnék még egy szót, de.....nem az :L-ben vagyunk.... ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#40) Vakegérke válasza moonlight115 (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miután megunta, hogy bátortalan vagyok, közölte, hogy ő nem a torta része, és elhagyott. :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) moonlight115 válasza Vakegérke (#40) üzenetére


moonlight115
tag

Ne sírjál, Egérke, jövőre kapsz másikat. Egy sokkal szebbet, aki még főzni is tud! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#42) Vakegérke válasza moonlight115 (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még jó, hogy elhagyott, legalább nem kellett csalódnom. Sajtfogytával derült volna ki, hogy semmi házias nincs benne... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) moonlight115 válasza Vakegérke (#42) üzenetére


moonlight115
tag

Lehet, hogy ő volt Miss Mouse, a go-go görl. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#44) MarcZ


MarcZ
senior tag

Lehet tényleg nem tetszik, de ennyi szórakoztató, olykor elgondolkoztató, illetve tanító jellegű bejegyzés után igenis, megérdemled a "Boldog születésnapot" jelzőt. Remélem, mire én 60 éves leszek (kerek 45 év múlva), akkor is itt leszel nekünk és írod igét! ;] :R

Szerk.: Ja, bocs, majdnem egy héttel elkéstem. :( Akkor utólag. ;)

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#45) Vakegérke válasza MarcZ (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Írnék én 45 év múlva is, de tartok tőle, hogy akkor már csak szeretteim emlékében élek majd.

Ha jól értem, ma van a szülinapod. Ha így van, akkor boldogat, és fogadd ezt a tortát szeretettel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) MarcZ válasza Vakegérke (#45) üzenetére


MarcZ
senior tag

Picit félre ment, már volt Június 16.-án, de úgy veszem, hogy ezt utólag küldöd, szóval én is köszönöm szépen! :B

A man's got to do what a man's got to do.

(#47) Vakegérke válasza MarcZ (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

"...mire én 60 éves leszek (kerek 45 év múlva)..."
Ez megtévesztett. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) MarcZ válasza Vakegérke (#47) üzenetére


MarcZ
senior tag

Oh, a kereket azt nem napszerűen gondoltam, hanem évszerűen, picit megtévesztő tényleg.

A man's got to do what a man's got to do.

(#49) Vakegérke válasza MarcZ (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végülis nyertem két hónapot, így talán a hatvanadik szülinapodon is fel tudlak köszönteni. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) MarcZ válasza Vakegérke (#49) üzenetére


MarcZ
senior tag

Úgy legyen! Csak akkor vigyázz magadra! :)

A man's got to do what a man's got to do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.