Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Nem semmi álmaid vannak ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Ilyet én is szoktam álmodni, amikor sörözés után fekszem le (persze előtte kimegyek, de éjszaka akkor is kell, hiszen dolgozik a folyadék). Ilyenkor mindig meztelen vagyok álmomban, és iskolában, utcán, vagy emberek között vagyok egy teremben. Egyfolytában azon jár az agyam, hogy hová pisáljak: egy szekrénybe, a sarokba, egy, bokorba, de van hogy akad egy klasszikus kerti vécé a városban. :) A gond ott van, hogy mivel meztelen vagyok, mindenki meglát, amikor elindulok valamerre. Van amikor eljutok a vizelésig, és van amikor nem. Mindenesetre a végén felébredek, és ki kell menni a vécére.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Vakegérke válasza greenity (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sőt, vadabbak is.
Lehettem vagy 30 éves, amikor olyant álmodtam, amit minden férfi szívesen álmodna. Két gyönyörű szőke nővel hemperegtem egy óriási franciaágyon. Meztelenek voltunk, és egyértelmű volt, hogy mire megy ki a játék.
Idáig rendben is van. Csakhogy rá kellett jönnöm, hogy bár a vágy megvan, a kezem is garázdálkodhat, többre nem vagyok képes.
Édes jó Istenem, impotens vagyok!
Zihálva ébredtem, az agyam zakatolt, aztán megnyugodtam. A félhomályban láttam feleségem domborodó idomait, és egyáltalán nem voltam impotens. Édesdeden aludt, nem akartam felriasztani, így csak gyengéden megsimogattam a domborulatokat, és a következő nap ígéretével aludtam el.
Még álmomban sem csaltam meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Vakegérke válasza petipetya (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Szép" álmok. :D
Nálam is előfordul, hogy álmomban hirtelen nincs rajtam ruha, de ez nem párosul könnyítési ingerrel. Ettől még kínos, hiszen ott állok az utcán, és azt latolgatom, hogy miként jutok minél hamarabb haza.

Eszembe jutott valami, elmesélem. Nem álom.
Anno nagy divat volt a patentos szoknya. Könnyű volt lehámozni a csajokról, pár pattogó hang, és kész is.
Utaztunk a buszon, amely tömött volt. Na, ide jöttem, leszálltam, indultam dolgomra. Mögöttem sikkantott valaki, hátranéztem, és egy lányka állt a megállóban, öltözéke egy póló, meg egy csini bugyi volt, a táskáját nem számítva. A patentos szoknyája a buszon maradt, valahova beakadt a tömegben, és cserben hagyta a lánykát. Valaki leadta neki, ő pedig rákvörös arccal pattintgatta magára a renitens ruhadarabot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) greenity


greenity
aktív tag

Még mindig tetszenek a történeteid :)

Bár nekem is volt régen patentos szoknyám kislány koromban, nem szeretném átélni ezeket a dolgokat :)

Én a cipzáros gombos darabokat kedvelem :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Elnézést, ha megzavartam valamit. :) Vicc volt.

"nincs rá lezsóidő"

(#7) greenity válasza petipetya (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

:)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) Vakegérke válasza greenity (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Láttam már cipzáras bugyit. Nem tudom mi a poén benne, inkább kínos lehet, amikor a cipzár töri ülés közben a khm... Szóval ott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) greenity válasza Vakegérke (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem érted mi a poén benne... De kétségkívül nem lehet az egyik legkényelmesebb alsónemű.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) Vakegérke válasza greenity (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem csak dísz, értelmes funkciója nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) greenity válasza Vakegérke (#10) üzenetére


greenity
aktív tag

Jó, hát én is csak láttam :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) pgyorgy59 válasza greenity (#11) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

.....látni és megszeretni !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#13) greenity válasza pgyorgy59 (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezt most hogy kell érteni?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) pgyorgy59 válasza greenity (#13) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Hát úgy gondoltam,hogy meglátok egy ilyet,és tetszik ami benne van,akkor megszeretem egy pillanat alatt.
És miért ne tetszene,ha már idáig eljutottam ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#15) greenity válasza pgyorgy59 (#14) üzenetére


greenity
aktív tag

:D Jó, hát ha van benne valaki az más, de az én ízlésvilágomnak nem felelne meg :) (mármint aki benne van, feltehetőleg), üresen meg nem igazán vonzz..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#16) pgyorgy59 válasza greenity (#15) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Teljesen érthető.Igazából az üres engem sem izgat fel !De ha van benne valami elfogadható,akkor lehet egy "jóképű" bundabugyi is,tisztán szerethető. Főleg télen...

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#17) moonlight115


moonlight115
tag

Nocsak...hát kiszökött a sziszegő kélgyó az :L topicból? :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) lapa


lapa
veterán

bocs, minden tisztelet mellett: kiemelt írás lett, hogy pisilned kellett éjszaka? ilyen mozzanatoknál szoktam eldönteni, hogy viszem innen mindenemet, megint. csak most épp nincs rá időm.

azért gratulálok a kiemeléshez, nyilván nem neked szól a kritika. lehet, hogy az én egyszerű műanyag-agyam nem érti az érteni valót a bejegyzés mögött, de ez még rosszabb, mint mikor bambano a klozetfedéllel harcolt. azt hittem azt nem lehet alulmúlni. nem a bejegyzés a baj, csak a kiemelést nem értem.

asszem mégis rászánom az időt és elpakolom az írásaimat.

[ Szerkesztve ]

(#19) Vakegérke válasza lapa (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Esküszöm, nem tehetek róla, hogy extra értékelést kaptam balga soraimra, senkinél nem pedáloztam érte. Ha dicsőségre vágytam volna, akkor címlapra írok, de annyi önkritikám még nekem is van, hogy ez a nyöszörgős szösszenet nem oda való.

Tudom, hogy nem nekem szól a kritika, mégis zavarban vagyok. :B
Jóvátenni, visszaminősíttetni nem tudom az írást, azt sem tudom, hogy ki emelte ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) DeFranco válasza lapa (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hűs vizű kispatak, babázás, nagybetű

nem értem mi a problémád... manneken pis, hát sárga

amúgy tegnap nekem is pisilnem kellett. kétszer. csípett is, szóval nem grósztata, de valamit visz a víz. lehet leblogolom

nó-ta:

...a nördség zár
a világból magadba,
hogy megerjedj
akár egy lehullott vadalma,

ha eltöm a magányod,
lenyúlsz és kihányod,
felírod a blogra
a köz elébe dobva,

mert ahol nördség van,
ott nördség van
a közre fröcskölt könnyben,
keservben, kínban, közönyben,

ha macskád nem dorombol,
blogolsz a dologról,
így lett én-blogodból szűkebb
pátriád, önterápiád, ahol

a kommentek becéznek
szerető szavakkal,
bódítnak tanninos,
lecsengő savakkal...

így mondja az írás

(Vakegérke: nem kötek, nem inged, nem rólad, nem ellened. OK?)

[ Szerkesztve ]

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tegnap kértem a visszaminősítést a modkerben. Válasz nincs, de úgy tűnik, valaki intézkedett.

Elméletileg már nem kiemelt az írás. Ha rosszul látok, és mégis az lenne, kérném jelezni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) DeFranco válasza Vakegérke (#21) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Felesleges volt, nem az írásoddal volt a baj, de ez le lett írva kétszer is.

(#23) Vakegérke válasza DeFranco (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyértelmű, hogy nem nekem szólt a kritika, felfogtam, és jeleztem is, hogy értem.
Nem a kritika miatt kértem a visszaminősítést, hanem azért, mert tisztában vagyok azzal, hogy írásom közel sincs olyan színvonalon, hogy kiérdemelje az elismerést. A külalak talán rendben, a fogalmazást, stílust se tartom rossznak, azonban a tartalom meglehetősen gátló tényező, ami a megítélést illeti.
Most a helyén van az írás, és jól van ez így. :)

"Tegnap kértem a visszaminősítést a modkerben. Válasz nincs, de úgy tűnik, valaki intézkedett."
Tévedtem, van válasz, csak nem néztem meg. Értesítést vártam, pedig tudhattam volna, hogy nem kapok, hiszen a választ saját hozzászólásomba illeszti az intézkedő moderátor.

Ihaj, csuhaj, meg trallalla!
Lesz még írás, vidám, bolond, szomorú, és talán lesz köztük olyan, amelyik kiérdemli majd megtisztelést.
Maradok tisztelettel... :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

No hát,ha szent a béke,akkor mostantól nyugodtan fogok akár ágyba is,ha úgy döntök.

Na és miért ne?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#25) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem volt itt háború, de még csak összetűzés, vita se. :N
Ágyba? Hát ágyba. Na és miért ne? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Próba-szerencse !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#27) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Még szerencse, hogy a jégeralsód hónaljban szorított, így az a fránya kígyó nem tudott beléd marni!!! :D :D :D
Azért már kezdhetsz kicsit több tökmagot fogyasztani!!! :D :D :D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#28) Vakegérke válasza ijjájom (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, hogy mit akart mondani a kígyós rész az álmomban, nem értek a szimbolikához. Nem volt kellemes érzés, de néhai kutyám megnyugtatott.
Van itthon tökmag, ha eszembe jut, szoktam belőle csemegézni. Hál' Istennek nem egészségi okokból, inkább élvezeti értéke van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) ijjájom válasza Vakegérke (#28) üzenetére


ijjájom
csendes tag

http://alom.puha.hu/Beturendben/kigyo

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#30) Vakegérke válasza ijjájom (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Kígyó, ha rémületet, iszonyt ébreszt: ... Férfiak álmában: elutasított vágyak, küzdelem, amelyet önmagaddal folytatsz."
"Kígyó, ha megmar: ... Férfiak álmában: titkos, kínzó vonzalom."

Hümm...

Az első megállapítás végtére igaz is lehet, hiszen bár szeretném azt hinni, hogy feldolgoztam már életem nagy veszteségét, be kell látnom, hogy nem így van. Szóval tényleg küzdök önmagammal a békés felszín alatt.

A második megállapítást nem tudom hova tenni. Végtére is nem mart meg a kígyó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.