Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vakegérke válasza szablya (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, hogy az a... Kapolsz ám a buksidra egy barackot! ;)

Hát ez van, cimbora. A kor nem érdem, és nem hátrány, hanem állapot. Szóval állapotos lennék?
Már itt is kavarok? Na szép...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) szablya válasza Vakegérke (#51) üzenetére


szablya
tag

Jól van ez így.
Vannak bölcs és kedves emberek, nekik erény a koruk. Neked is :DD

És én is szeretnék majd a 60 fele olyan fiatalos lenni, mint te. :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#53) Vakegérke válasza művésznő4 (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hanem hogyan?
Fehér lovam nincs, koronám se nincsen. Egyetlen pozitív tulajdonságom van, optimista vagyok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) művésznő4 válasza Vakegérke (#53) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem baj az. :N
Szerintem te így is olyan vagy itt PH-n, mint a rangidős király(bácsi) ;)
Nagy tekintélyed van és sokan tisztelnek, szeretnek. Szerintem ez a legfontosabb dolog!

Nem mondom, hogy fiatalabbnak hittelek, mert ez már elhangzott párszor...vagy hogy az avatarod alapján próbáltalak elképzelni.... :U
nem ez a lényeg....inkább csak jókívánságaimat szeretném közvetíteni feléd. :B

Kívánok neked nagyon hosszú, boldog életet és további kellemes fórumozással töltött kikapcsolódást, ezzel a szeretetteljes kis csapattal, akik (nem csak Birodalommá :DDD , hanem) egész kis családdá kovácsolódtak össze... :K

Örülök, hogy kicsit én is részese lehetek ennek... :R
És hogy őszinte legyek...nekem is elsők között voltak a te írásaid, amiket először olvastam itt PH-n.
Ezt is köszönöm neked! :R

A legnagyobb szeretettel:

Művésznő

(#55) Vakegérke válasza művésznő4 (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, nagyon jól esnek szavaid, köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) művésznő4 válasza Vakegérke (#55) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én köszönöm :B :R :R

(#57) talmida válasza Zolinho1026 (#47) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem csodálom, különösen ilyen nevek után, mint Keldor papa, meg venember83 :DDD

Vakegérke: A hajad tökéletes! Már csak egy bőrdzseki kellene még, meg egy-pár apróság, mint pl egy motor :DDD, és kész "szelíd" motoros lennél :D

...én is vezettem ám már motort, még lány koromban, Szegeden. :B Egyébként nem ajánlom, mert sok a motor-baleset. :O Inkább lovon járj! ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#58) dew28 válasza talmida (#57) üzenetére


dew28
aktív tag

ha tudnad evente hany embert rugnak agyon lovak.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59) Vakegérke válasza talmida (#57) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most épp rövidebb, de így is a vállam alá ér. Néha utána kell nyírni, megtörtént. Egyébként 1975 július 12-én voltam fodrásznál utoljára. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) talmida válasza dew28 (#58) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem tudtam! :Y :B

Vakegérke: Köszönjük szépen az update-et! :DDD :R

IN GOD WE TRUST!

(#61) szablya válasza Vakegérke (#59) üzenetére


szablya
tag

Az piszok rég volt :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#62) Szten Márs válasza Vakegérke (#59) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ezt napra pontosan tudod? :Y

(#63) művésznő4 válasza Szten Márs (#62) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én is ezen lepődtem meg...:K:Y
Ha ilyen szép hajkoronával büszkélkedhetnék, én is megjegyezném...;):P

(#64) Daweee válasza művésznő4 (#63) üzenetére


Daweee
őstag

Az esküvője napját nem felejti el az ember :)

(#65) Vakegérke válasza talmida (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem volt update, vagyis volt, csak régen. Még meg is dícsérted a hajam a #12-esben. :K

Ami pedig a dátumot illeti, valóban az esküvőm napja.
Szombat volt, szemerkélt az eső. Számunkra annál szebb időjárás nem létezett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) talmida válasza Vakegérke (#65) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem-e? Hát ez itt lent mi volt akkor? :F

"Most épp rövidebb, de így is a vállam alá ér. Néha utána kell nyírni, megtörtént. Egyébként 1975 július 12-én voltam fodrásznál utoljára."

Igaz, hogy ez csak a képzeletünket mozgatta meg, mert a valós látvány elmaradt. :DDD

De talán most még szebb lett a hajad, miután levágtad az elvékonyodott végeket!
Ja, hogy az avatarodhoz tuningoltad a hajad! :DDD ...hogy stílusosak legyünk .:P
Mindjárt bacsis is itt lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#67) Eastman válasza Vakegérke (#59) üzenetére


Eastman
őstag

1975 július 12-én én még Apámmal egy gatyát hordtam.

(...de már készültem az önálló életre...) :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#68) Vakegérke válasza talmida (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végülis igazad van. Én azt hittem, hogy magára a blogbejegyzésre gondolsz. :)

Eastman: Szépen tudod körülírni akkori állapotodat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#69) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Üdvözletem, kedves Uram :) Ha úgy tetszik, akkor: Szia Egérke :B
Látom, a legutóbbi hsz-ek már nem maiak... De valahogy szinte késztetést éreztem, hogy írjak Neked. Nem is tudom, mit írjak. Az én édesapám '46-os, azaz már lassan 64 éves. Szörnyű dolog ez az idő. Mezőgazdasággal, gyülmölcstermesztéssel foglalkozik (és nyugdíjas is) Ő, Jóanyám pedig egy 'öregotthonban' dolgozik.
Este van, nem hagynak írni...
(Talán valamikor kanyarítok egy kis elmélkedést logoutra, neked címezve :B )
Tisztellek! Életvidám, és lelkileg fiatal vagy...

Üdv, Peti ;)

2010 09 02, 13 évesen...

(#70) Vakegérke válasza molnarpeter (#69) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, jól esnek szavaid. :)

Ha majd megejted az a kanyarítást, légy olyan kedves, értesíts róla. Szeretném elolvasni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#71) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Csatlakoznék molnarpeter fórumtárshoz :) életvidám, kedves embert ismertem meg a személyedben, de ennek már azt hiszem párszor hangot adtam :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#72) Vakegérke válasza hengerPHanda (#71) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet engem eleget dícsérni? Na jó, lehet, csak sokáig tart. ;)

Véleményed köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#73) Gebriel


Gebriel
veterán

Mesék hiányoznak csak.. :(

(#74) hengerPHanda válasza Vakegérke (#72) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Igazán ne köszönd, saját vélemény :) tetszenek az írásaid, szeretem olvasgatni őket... viszont érdekes, hogy Te vagy az egyetlen itt logouton, akinek az írásait nem csak "átfutom", hanem nyugiban leülök és kell hozzá a csend, a nyugalom... ha ez a kettő megvan, akkor Vakegérkét olvasok :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#75) Vakegérke válasza Gebriel (#73) üzenetére


Vakegérke
veterán

Türelem Vakegérkét terem. Lesznek még mesék, történetek. Jelenleg fáradt vagyok úgy testileg, mint szellemileg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#76) old rocker


old rocker
veterán

Üdv, brother!!
Ment egy pü. Qrvajó a bemutatkozásod, veri az E52-est ... pedig az is qrwajó :D

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#77) Vakegérke válasza old rocker (#76) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudok én mást produkálni, mint qrvajót? Lehet, de a bemutatkozás tuti. :K

Szóval szia öcskös, örömmel veszem, hogy itt (is) vagy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#78) Picike8


Picike8
aktív tag

Berakhatlak háttérnek? :)) :F

(#79) Vakegérke válasza Picike8 (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha komolyan kérded, hát tessék. ;)

Legalább jót mulatnak azok, akik látják. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#80) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nekem nagyon szimpatikus a képen lévő úr.
Valami megnyugtató sugárzik belőle.

(#81) Vakegérke válasza _Volkovy_ (#80) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én vónék, la. Köszi. :)

A kép cirka négy éves.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) moonlight115 válasza Vakegérke (#53) üzenetére


moonlight115
tag

Mindig tudsz optimista lenni? Ha csapás ér,akkor is? Hogy csinálod? Ez érdekel.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#83) Vakegérke válasza moonlight115 (#82) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha elhagyom magam, akkor jobb lesz? A problémák azért vannak, hogy kiröhögjük őket.

Én is voltam gödörben párszor, de kimásztam belőle. Régen valaki rám akasztotta a Főnix becenevet, hiszen érjen bármi, újjáéledek hamvaimból.
Hogy csinálom? Nem tudom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#84) moonlight115 válasza Vakegérke (#83) üzenetére


moonlight115
tag

Inkább Főnix,mint Jómadár! :))
Szeretem olvasni az írásaidat.Még nem olvastam mindegyiket,újonc vagyok,de majd....szép lassacskán..... ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#85) Vakegérke válasza moonlight115 (#84) üzenetére


Vakegérke
veterán

Időigényes elfoglaltság. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#86) moonlight115 válasza Vakegérke (#85) üzenetére


moonlight115
tag

Kinek ideje van,kinek pénze,,,, :) Mindkettőt tudni kell beosztani,ez a lényeg.
Az "inkább időm legyen,mint pénzem" jól hangzik,még bölcsnek is mondhatnám.Csak félek,a templom egere kicincogna ezért. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#87) Vakegérke válasza moonlight115 (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Addig nyújtózkodj...
Feltéve, hogy van takaród. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#88) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Hát ennyi fényezés után már nem tudok mit mondani! Amíg nem tudtam a korod, addig fiatal srácnak hittelek én is, de ezt már kiveséztük egyszer azt hiszem! Lélekben mindig fiatal marad az ember, akinek van humora, és az életet egy játéknak tekinti, amelyben ő egy játékos, egy szereplő!
Kicsi pont vagyunk a világmindenségben, de mint Ember, sokkal több vagy másoknál a szememben ezzel a humoros formáddal, szeretem az írásaidat, mely alapján nagyon jó embernek ismertelek meg!
Én csak megköszönni tudom, hogy vagy nekünk!

A korod miatt meg ne aggódj, mert szerintem a női tagok közül én viszem a prímet!!! :O

Ja és szerintem a neved csalóka! Változtasd meg Vakegérkét - Vakegér-re, egy tisztes öreg úrhoz jobban illik! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#89) moonlight115 válasza ijjájom (#88) üzenetére


moonlight115
tag

Én szeretek fényezni. Holdfényként mi mást is tehetnék? :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#90) Vakegérke válasza ijjájom (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, én tartozom köszönettel a sorsnak, hogy ebbe a közösségbe vezérelt. :)

Ami azt illeti, Vakegér nicket akartam regisztrálni, de a rendszerüzenet szerint az már foglalt volt. Így lettem becézett. Legalább én becézgessem magam, ha mások nem teszik. :)

moonlight115: Jól teszed. Láthatod, mosolygok, a szemüvegem bár fekete, mégis csillog, és ez talán neked köszönhető. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91) Juliuska válasza Vakegérke (#90) üzenetére


Juliuska
senior tag

Isten tudja, miért most ragadok billentyűt, de írásaidat olvasva valahogy egyre inkább elhatalmasodik rajtam az az érzés, h ilyen EMBER-ből - így csupa nagy betűvel - kellene több erre a világra. Az különösen jól esik, h vállalod orcád. Nálunk, motoros körökben szokás ez, mely egyenes jellemre utal. Jó egészséget és töretlen jókedvet kívánok a való Életben, és még vagy 1000 "tolladból" származó sztorit mert hiszem, még ez a NET-es világ is szebb és jobb lesz írásaid által. :K

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#92) Vakegérke válasza Juliuska (#91) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha csak egy percre sikerül kirángatnom írásaimmal az embereket a napi gondokból, mosolyt varázsolni az arcukra, már megérte megszületnem.

Megtisztelő véleményed köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#93) zaugheek


zaugheek
tag

Üdv!
Sok, sok humoros, szellemes és tanulságos hsz.-ed útján jutottam el ide. Bár 700 napos tojás vagyok, annyira nem voltam aktív, de veszem a fáradtságot, és több írásodat el fogom olvasni! (Jobban nem tudom megfogalmazni.) Eddig a "Ha én borotválkozom" c. bejegyzésedet olvastam el. Nagyszerű!
Ezúttal is Megköszönném Carlitosnak (aka. Carlo009-nek), a hsz. tengerért, mert hát onnan jöttem át hozzád olvasgatni... :)
Csupa jót!

(#94) Vakegérke válasza zaugheek (#93) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen. :)

Remélhetőleg találsz majd írásaim közt olyanokat, amelyek elnyerik tetszésedet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#95) 7


7
addikt

Közérdekű:

Emlékeztető Vakegérke temetéséről mindazoknak, akik részt szeretnének/tudnak venni a szertartáson: 2022.05.04. 13:30 Budapest Fiumei úti sírkert.

Továbbá üzenet a lányától:
Szívből köszönöm mindenkinek az érdeklődést és aggódást Apum miatt. Nagyon kedves volt mindenkitől, hogy gondolt és gondol rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.