Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nem igazán értem ezt a hat nap meló, kettő pihenőt..Két hétben számolunk? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2) Vakegérke válasza V.Stryker (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Folyamatos műszakról van szó. Hat nap munka után kapjuk a két nap pihenőt. Nálunk nyolc nap egy hét.

Hozzánk is eljutott a gazdasági válság. Sok embert elküldtek, és még válogatnak, hogy kikre van szüksége a cégnek. Azt rebesgetik, hogy visszaáll a normális munkarend is. Ma este (éjszakás vagyok) kiderül, ugyanis fejtágító röpgyűlés lesz. Ha normális mederbe terelődik a munkaidő, akkor bemutatkozó írásomban korrigálni fogom ezt a részt.

Köszönöm érdeklődésed. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) kételkedem


kételkedem
addikt

A nick név és az avatar alpján egy huszonéves fiatalemberre gondoltam, most pedig kiderült, hogy a szüleimmel vagy (vajon tegezhetlek? :U ) egy idős.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4) Vakegérke válasza kételkedem (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hozzászólásaim alapján is sokan megtévednek életkoromat illetően. Aki írásaimat olvasgatja, az már közelebb jár az igazsághoz, bár volt olyan is, aki úgy vélte, hogy a nagyfater emlékeit írom meg. :K

Megtisztelsz a tegeződéssel, a kor állapot, és nem előny. Ha pedig nem így teszel, úgy lemagázlak, de úgy, mint a huzat. Hát kell ez neked? ;)

Ne butáskodj. Itt nem szokás a magázódás, egyébként is (legfeljebb) huszonéves vagyok lélekben.

Köszönöm, hogy érdeklődtél irántam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Egorov


Egorov
aktív tag

:) Eddig én is azt hittem, hogy olyan huszonéves vagy....tok jót mosolyogtam rajta hogy nem...olyan jók a hozzászólásaid, azt hittem, hogy velem egy korú (22) ír ilyen jókat :) Tévedtem...van ilyen.
Most tök jó kedvem lett ettől, nem tudom miért :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) talmida


talmida
Közösségépítő

Már csak egy jó fotó hiányozna... Komolyan. ;) Egyébként köszönjük a bemutatkozást! :R Nagyon érdekes így interneten keresztül ismergetni, ismerkedni. :D

IN GOD WE TRUST!

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az új hozzászólásokat. :)

Fotó? Nem tartom szerencsés ötletnek. Bizonyára mindenkiben, aki olvasott tőlem valamit, legyen az akár hozzászólás, kialakult rólam egy kép. Bizonyára sokkal szebb, mint a valóság. Nem szeretném lerombolni az illúziót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) talmida válasza Vakegérke (#7) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DDD

én nagyon szeretem a képeket.
A kép olyasmit tud, amit az írás soha. Egy képet nem lehet kikerülni. Az írást nem mindig olvassák el az emberek, de a képet azonnal értelmezik, nem tudják elkerülni, ha az orruk elé van tolva. Másrészt a kép azonnal elárul mindent. (Most nem pont a te arcképedről van szó :D , hanem akármilyen képről...csak filozofálgatok :D )

Egyébként meglepett, hogy vállig érő hajad van :Y ..azért kértem a fotót. De megértem, hogy nem akarod "betonba önteni" a képzeletet. ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#9) Vakegérke válasza talmida (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Parancsolj, kedves talmida, immáron megtekinthető vagyok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) ABE válasza Vakegérke (#9) üzenetére


ABE
őstag

Na, végre tudjuk, hogy is néz ki a Vakegérke bácsi. Csókolom! ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Vakegérke válasza ABE (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) talmida válasza Vakegérke (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:R
Köszönöm! A hajad cool....olyan keresztelőjánosos :D
de, hát ez nem vállig érő haj, hanem hátig érő

Jobb a kép, mint, ahogy elképzeltem. :DD Látod, van ilyen is. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13) Vakegérke válasza talmida (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kép jó, csak én csúfítom el. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) talmida válasza Vakegérke (#13) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Komolyan, fiatalosabban nézel ki, mint, ahogy elképzeltem. :R

És igaz az, amit írtam a képekről...Egyből tudni "mindent". :) Pl a te képeden is nagyon fontos látni a nevető szemedet.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#15) tiv83us


tiv83us
veterán

Koszonjuk, hogy megmutattad magad, bar be kell valljam en mar iwiw-en kikerestelek a kozelmultban :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, köszönöm, köszönöm!
Nocsak, napi téma lettem? :)

Igen, sokkal fiatalabbnak néznek a koromnál, és ez független gyűrött arcomtól. Tény, hogy örök optimista vagyok, talán ez a titok nyitja.

Ami az IWIW dolgot illeti, másik kép látható rólam, bár egy sorozatból való az itt látottal. Az egy kicsit "hivatalosabb", az itteni fedi inkább a valós énemet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) ladybug


ladybug
őstag

Kedves Vakegérke!

Örülök, hogy láthatlak képen is. Majdnem ilyennek képzeltelek. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18) Vakegérke válasza ladybug (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez tényleg az én napom. Éjszakára megyek dolgozni, de ilyen előzmények után öröm lesz a munka.

Fellebbent a fátyol, nincs titok többé. Az pedig külön öröm, hogy várakozásommal ellentétben nem okoztam csalódást. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) tiv83us válasza Vakegérke (#16) üzenetére


tiv83us
veterán

En csipem a stilusodat, nem is nagyon kellett hozza kep, hogy elkepzeljelek. A kep csak megerositett. /Kicsit hasonlitasz a Rush enekesere :)/.
Minden jot!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20) ladybug válasza Vakegérke (#18) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor már csak szép estét és kellemes munkaidőt kívánok. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) ló úr


ló úr
őstag

Nah szóval akkor én is hozzászólok ehhez a kis bemutatkozáshoz. Én sem gondoltam volna,hogy ennyi idős vagy!! De nyugi nem bácsizlak le soha!! :) Am. a képed alapján is egy 10 est minimum letagadhatnál!! :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#23) Vakegérke válasza ló úr (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fentebb már esett szó arról, hogy fiatalabbnak látszom a koromnál. Jól érzem magam a bőrömben, és az optimizmusom is jó hatással lehet.
Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Abban az évben születtél, mint az édesapám :) Mégis, picit fiatalosabban viselkedsz itt, való életben sajnos (még? :) ) nem ismerlek.

Smoke & Torque

(#25) Vakegérke válasza Szplöttyy (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak ismételni tudnám, amit már leírtam. Egy bohókás "vénember" vagyok, és még a halálom óráján is marháskodni fogok. :K

Köszönöm az érdeklődést, :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Szplöttyy válasza Vakegérke (#25) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Ez a jó hozzállás! Én is próbálok mindig így állni a dolgokhoz, csak nem mindíg megy... Nem gondoltam volna hogy 16évesen "ennyi bajom lesz". Persze, gondolom csak most tünik soknak, késöbb rengeteg lesz :))

Smoke & Torque

(#27) Vakegérke válasza Szplöttyy (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Optimizmus, a dolgoknak mindig a jó oldalát kell keresni. A problémák azért vannak, hogy kiröhögjük őket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Szplöttyy válasza Vakegérke (#27) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:R Csak mikor a testi épségem van veszélyben, azt nenéhz kiröhögni, de remélem menni fog :)

Smoke & Torque

(#29) ham_


ham_
tag

Öreg rocker nem vén rocker :D

(#30) Vakegérke válasza Szplöttyy (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha mosolyogva jársz-kelsz, kerül a baj. Persze ha elrontottál valamit, azt bizony munka helyrehozni, de nem reménytelen próbálkozás.
Emlékszem ám a privinkre... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Magnum_


Magnum_
nagyúr

csak ennyit tudok: :R

I humbly and respectfully decline™

(#32) Vakegérke válasza ham_ (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Öreg az országút, meg az, aki annak tartja magát.
Ha elgondolkodom, valahol 13 és 25 év közötti lehet a belső életkorom. Annyinak érzem magam, és kész.

Ja, hogy a hosszú haj?
Dedós koromban szőke voltam, és lányos képű. Anyám úgy döntött, hogy ugyan fiúként nevel, de a hajam hadd legyen hosszú.
Egy érdekes történet. Anyám mesélte, én nem emlékszem rá.
No, anyám a zöldségesnél vásárolt, én pedig mint apró gyerkőc kilógtam a boltból. Bevásárlás megvolt, hol vagy Jóska? Kint hangosan nevettek az asszonyok, aha, valami zrí megint van, tehát ott kell legyek. Ott is voltam. A vidámság oka pedig az volt, hogy egy néni kislánynak nézett, én pedig bizonygattam, hogy kisfiú vagyok. Nem hitte el, én pedig megmutattam, hogy pucum van. :)
Csak a katonaság alatt volt rövid a hajam. Személyes szabadságomnak tartom, hogy mekkora, hiszen ettől még nem vagyok tolvaj gazember.

Saint_: :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Szplöttyy válasza Vakegérke (#30) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Persze, emlékszem. Hát(al nem kezdünk mondatot :B ), ha többet nem láttok itt, akkor meghaltam, egyébiránt nem izgatom magam, majd lesz valami :)

Smoke & Torque

(#34) Vakegérke válasza Szplöttyy (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak jó jöhet. Ezt sulykold Magadba. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Szplöttyy válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:R

Smoke & Torque

(#36) phaet0n


phaet0n
tag

Szeretem olvasni az írásaidat. Látni, hogy az arcodról is sugárzik valami pozitív, amit nem tudok meghatározni, még pluszban hozzáadódik a szimpátiához.

üdv. :R

(#37) Ice!?


Ice!?
őstag

Az egyik legszimpatikusabb fórumos vagy számomra. Szeretem olvasni az írásaid, még ha olykor szomorúak is. És (tudom, hogy és-el nem kezdünk mondatot. :) ) várom a többit is. Remélem még jó párszor olvashatok "Vakegérke művet". :)

(#38) Móci


Móci
addikt

Jó, humoros bemutatkozás, s végre láthattuk a fórum egyik nagy íróját!
Tényleg csak ennyi részemről is: :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#39) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen srácok. Szavaitok jól esnek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) puttputt válasza talmida (#8) üzenetére


puttputt
őstag

Sámson lelki erejét, a jövőben is! :D
Talmida már csak ilyen... :) az én "bemutatkozó, fotós blogbejegyzésem" sem készült volna el a támogatása, biztatása nélkül. :)) (! - nagy szó, mert utálom, ha fényképeznek, még a mosolygás is nehezemre esik olyankor... :U - lenne kitől tanulni :DDD )
"Szabadság: A konkrét én előre meghatározatlan viszonya a tetthez." / H. Bergson
Kívánom, hogy "konkrét éned" (a 14-15-25 éves :DDD ) az eddig megszokott meghatározhatatlanságában viszonyuljon a művészetekhez és legyen kellőképp szabad, fogékony a továbbiakban is, az élet minden szépségére (rútságára).

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#41) Vakegérke válasza puttputt (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez mintha nekem szólna.

Igen, talmida ilyen, és jó, hogy ilyen. Vitáink voltak ugyan, veszekedésünk egy sem. Kedvelem őt, nélküle üresebb lenne a PH!.

"Konkrét énem" valahol a huszas éveit tapossa, de kutacsai nem forrtak még be. Jól van ez így. Nem akarok, és remélem, hogy nem is fogok megváltozni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) talmida válasza Vakegérke (#41) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Vakegérke, köszönöm! :B ;) Puttputt, neked is. :K Sokat tanulok tőletek! ..azt is mind köszönöm! :R ..meg azt is, hogy a másságot (tévedéseket :DDD ) is toleráljátok.:R..pl most is puttputtnak kellett volna írnom a választ és "véletlenül" mégis Vakegérkének ment. :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#43) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Jó volt megnézni a kartotékodat!

:R

(#44) Vakegérke válasza hejesírásó (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az érdeklődést. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) hdman


hdman
őstag

Üdvözlet, örülök, hogy "megismerhettelek" ! :)

Sopron city :)

(#46) Vakegérke válasza hdman (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor már számodra is nyílt titokká váltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Zolinho1026 válasza Vakegérke (#46) üzenetére


Zolinho1026
tag

Csak most olvastam eme bejegyzést, és mit ne mondjak megleptél egy picit.
Én is 20 körül-re tippeltelek, bár visszaolvasva hozzászólásaidat és bejegyzéseidet látva, rájöttem hogy te egy hihetetlen emberséges ember vagy. Ami (bár még elég fiatal vagyok) szerintem nagyon ritka "manapság".

Örülök hogyha személyesen nem is, de így a neten keresztül megismerhettelek.

És legyen mindig jó kedvünk az :L-ben. :R

ui.: Picit keszekusza lett, már álmos vagyok, de a lényeget szvsz úgyis érted. :)

Loxone and Loxberry superuser

(#48) Vakegérke válasza Zolinho1026 (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Természetesen értem, és köszönöm, bár szerintem túlbecsülsz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) szablya


szablya
tag

Aranyos a bácsi! :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#50) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Egyemmeeeg! :DD :C
Totál nem így képzeltelek el.... :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.