Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Az eredetinek a korához képest tényleg jó szenzora volt. Van is egy félretéve, szinte új, és egy pót egérnek tökéletes :)
Ez az új fejlesztés eléggé bejön, ráadásul a freki is változtatható

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem is kell több minden egy rágcsálótól, pont jó lesz! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Flashback


Flashback
addikt

Mondjuk lehetne pár euróval olcsóbb, de mindenképpen jó hír.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4) pilóta válasza Flashback (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mondjuk max fele ennyiért.
Amúgy tényleg a legjobb egér volt a maga idejében...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez egy nagy favorit, elég jól fel lett upgradelve a szenzor, az ára meg olyan átlagos szerintem.

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nekem még mindig az első van meg, néha magától él a görgője, de nincs vele nagyobb gond, pedig aztán kapott mindent Quake meccseken.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Cs1csó válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Cs1csó
félisten

Semmi sem tart örökké.

(#8) Oxydavid


Oxydavid
csendes tag

Egy ilyet be kell szerezni...élettartam/ár kategóriában verhetetlen, nekem is van egy a maga idejéből csak már nagyon csúnyán megsárgult de még működik. :C

(#9) 5150


5150
aktív tag

IGEN!

Ideje volt. Várom továbbá nagy nagy szeretettel az imo, wmo változatokat és némi csokoládét az öltözőbe :K

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#10) Vanir


Vanir
veterán

Ha van/lesz valami Microsoft hw rep akivel osszekottetesbe kerultok, es kapnatok tesztpeldanyt is, akkor irjatok ram legyszi, mert egyelore vakon vagyok, hogy kinek kene irni... :DDD

(#11) mobal


mobal
MODERÁTOR

Na de mi a baj a wireless egérrel? A G305 szerintem tökéletes, mióta használom nem hagyott cserben.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12) 5150 válasza mobal (#11) üzenetére


5150
aktív tag

Kb. az, meg a gpro wireless életképes és a lista ki is fújt vagy 15 évre visszamenőleg.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#13) proci985 válasza 5150 (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az MS Arcja is egy meglepoen pontos es stabil darab, az IE3.0hoz kepest is.

viszont az alapvetoen egy hurcolaszasra szant laptop eger ami hosszu tavon messze nem annyira kenyelmes, mint az IE3.0. de en az IE3.0ra visszavaltottam egy logitech G300rol is mert nem volt kenyelmes.

az IE3.0 viszont szo szerint megolhetetlen, a sajatom hat es fel eves ami ido alatt tulelt par evnyi diablo3 leaderboard pusht keresztezve egy fejlesztoi profillal. ki van kopva persze korben, de mas baja nincs.

ez az uj tetszik, az ara is teljesen jo ha minosegre IE3.0 2018.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Jöhet(ne), de továbbra is a plusz két gombot hiányolom a tetejéről... (Tudom, a komoly multi gémörösök, akinek a 400dpi-nél sem kellett több soha, hüledeznek rajta, de nem csak ők vannak a világon. :D Amúgy nálam csak simán Copy&Paste lenne a funkciója, de az nekem esszenciális). Ez pedig "szép", visszafogott, elég nagy (-tenyerűeknek is) és kényelmesnek is tűnő. (Venném én majd a G402-őt, de enyhén szólva is csúnyácska szegény...)

Amúgy meg meglátjuk, hogy a tesztekben hogy muzsikál, gyanítom nagyon hamar lesz itt is egy belőle :D ...

[ Szerkesztve ]

(#15) mobal válasza 5150 (#12) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Elég sok profi cs játékos is használja továbbá a G403-at, ezekkelaz újakkal nincs már nagy gond.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#16) Semplar válasza SunMount3r (#14) üzenetére


Semplar
őstag

Szintén copy-paste nálam, ami szempont, ezért maradok a G -vonalon. :)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#17) SunMount3r válasza Semplar (#16) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nálam szintén, G400s :D . De a felső két gomb kezdi beadni az unalmast :(( , már csak nagyon erős lenyomásra reagálnak. Nemtom, lehet csak kapcsolócsere lesz a vége (mivel ezeket már nem kapni sehol), de ez már némi szakértelmet igényel, 0 tapasztalattal nem állok neki forrasztgatni semmit, pláne nem a pótolhatatlan kedvenc egeremet...

[ Szerkesztve ]

(#18) Semplar válasza SunMount3r (#17) üzenetére


Semplar
őstag

Nekem a két mikrót kellett cserélni, de agysebész meló volt a két duplarétegű panelt lebontani hozzá. :D

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#19) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Lesz ez 20k huf is, mire magyarisztánban kapható lesz.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Ár/ érték arányban , 3389 Pro-MS szenzorral egész jól néz ki.

Az elődje még nekem is meg van , és működik.

(#21) Synthwave válasza Vanir (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyugi, idebenn már megpedzegettem a dolgot.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) berVi


berVi
senior tag

A classic-kal sincs semmi baj :)

(#23) orion1025


orion1025
őstag

Én egy Mikroszaft Táccsot használok, sosem kéne más helyette.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#24) Cs1csó válasza orion1025 (#23) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyéni preferencia

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"örülünk, annak viszont igen, hogy nem erőltették a wireless kivitelt."

Na itt bukott el az egész. A Logitech GPro után egy ilyen már röhejes.

(#26) Dr. Akula válasza 5150 (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

LOL

(#27) orion1025 válasza Cs1csó (#24) üzenetére


orion1025
őstag

Szuper :R

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#28) Synthwave válasza berVi (#22) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kivéve a szenzort. Mert az az eredeti STMicroelectronics OS MLT 04 csizmáját sem sikálhatja.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29) Synthwave válasza Dr. Akula (#26) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, pontosabb lett volna úgy, hogy Lightspeedes Logik, oszt annyi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) Dr. Akula válasza Synthwave (#29) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kodiaknak már vagy 10 éve is megfelelt az MS Sidewinder, persze könnyebb az egérre fogni a bénaságot, mert ugye a játékos az biztos nem tehet róla. :D

(#31) Synthwave válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ah, egy Kodiak-fan, aki elfelejti, hogy Kodi miért kapott pénzt és miért nem.

Így már minden világos. ;]

u.i.: Azért annyira béna nem vagyok (hogy fail esetén ne magamban keressem a hibát - tekintve, hogy gagyi hardverrel nem állok le vergődni),

de sajna nem ebből élek. Ha 6-8 évvel előbb van netem, lehet máshogy alakulnak a dolgok - ezt már nem tudjuk meg.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) Dr. Akula válasza Synthwave (#31) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Aha, szóval a háttérhatalom volt... :)

(#33) Synthwave válasza Dr. Akula (#32) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. A pénzre való igénytartás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) akaido válasza orion1025 (#23) üzenetére


akaido
addikt

Két kérdés:
- Mennyibe fáj egy illen?
- Speckó szoft miatt szerezted be, vagy hétköznaplós használatra is?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#35) Synthwave válasza akaido (#34) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) akaido válasza Synthwave (#35) üzenetére


akaido
addikt

:R Azt hittem ennek a duplája....

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#37) TTomax


TTomax
nagyúr

Nekem kell egy ilyen,remélem a minősége is legendás maradt...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38) Zanik


Zanik
addikt

Nálam mai napig egy wmo 1.1a szolgál.
Persze jöhetne egy ilyen modernizált ime 3.0, szívesen kipróbálnám mit tud.
És az az €50 se annyira vészes.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#39) MongolZ


MongolZ
addikt

Kövezzetek meg, de nekem ez a ledcsík tetszik.

(#40) mepet válasza mobal (#11) üzenetére


mepet
addikt

Ne is romoljon el, ha logitech, mert a szervízük (fixit kft) az nem semmi, nekem 2-szer küldték vissza javítás nélkül a duplaklikkes egeremet. A logi support telefonon lediktált egy jogi szöveget, hogy "ezt írjam rá egy papírra, amit belerakok a dobozba és akkor majd megjavítják, mert sajnos hiába garanciális, ők csak külön díjért szokták megjavítani". Na ez sem segített...

(#41) orion1025 válasza akaido (#34) üzenetére


orion1025
őstag

Vegyes használatban van, de 3d modellezek is mellette.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#42) GRaul válasza 5150 (#12) üzenetére


GRaul
őstag

Plusz a Logitech G703-mat se hagyd ki.
De most látom, hogy írták is már előttem, hogy azért van pár logi ami elég jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#43) Malachi válasza mepet (#40) üzenetére


Malachi
addikt

nem úgy van, hogy ha közvetlenül keresed őket, akkor bármilyen gonddal cserélik és újat küldenek? nekem utoljára 2010 körül volt gondom, lekopott gari időn belül a billentyűzet néhány gombja. írtam nekik valamelyik címre (angolul) kértek fotót és számlát szkennelve, csatoltam, és küldtek egy vadiúj szettet. bill+egér. azóta is csak Logi cuccot veszek. ez már nincs így?

(#44) Semplar válasza mepet (#40) üzenetére


Semplar
őstag

"nekem 2-szer küldték vissza javítás nélkül a duplaklikkes egeremet."

Akkor jó, hogy magam álltam neki a javításnak. Ugyanez volt a hibája. :DDD

Emlékszem, anno ajánlgatták, hogy váltsuk át a windowst egykattintásos módba, aztán kiderült, hogy gagyi oxidos mikrókapcsolókkal gyártottak le több ezer darabot. ;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#45) mobal válasza Synthwave (#33) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szerintem semmi ilyen nincs a háttérben, csak nem értett hozzá Kodi akkortájt.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#46) orion1025 válasza mobal (#45) üzenetére


orion1025
őstag

Ez a Kodi egy frissen felfedezett égitest?

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#47) mobal válasza orion1025 (#46) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#48) Synthwave válasza orion1025 (#46) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy kész bináris csillagrendszer.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#49) Synthwave válasza Malachi (#43) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hát 8-10 éve még így nézett ki.

Most úgy, hogy szíjjelhal az egered, elküldöd a FixIt-nek, ők ülnek rajta 3-6 hetet, aztán visszaküldik neked. Ha valamilyen okmány, azonosító esetleg hiányzik, nem szólnak róla, megvárják, hogy két hónap után már te keresd őket. Addig persze rá se néznek. Aggódnod viszont nem kell, mert aztán ránéznek, és meg is volt a gariztatás.

Miután visszatért hozzád a rágcsáló, jobb esetben ugyanolyan szar lesz, mint mikor elküldted, rosszabb esetben még jobban elkókányolják (személyes tapasztalat - amikor kivettem a visszaérkező dobozból a G100s-t, szét tudtam nyitni az egér hátulját vagy két centire, mert a csavart nem voltak képesek normálisan visszacsavarni, nemhogy akármilyen javítást elvégezni).

Egy utolsó léhűtő, ingyenélő, kókler banda. Egyesével rúgdalnám ki őket a Logitech székház hatodik emeleti ablakaiból.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#50) orion1025 válasza mobal (#47) üzenetére


orion1025
őstag

Jézusom, mi ez a rettenet?! ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.