Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mackoapo11

    aktív tag

    Üdv mindenkinek.
    nekem 2-hete van meg és tökéletesen működik minden.Igaz függetlenül vettem.Azt tudomásul kell venni,hogy minden androidos telonak a szoftverét gajra vágják a szolgáltatok.Ezért szokták szinte minden szolgáltatós telefont rootolni,romot cserélni.Én azt látom,hogy mindenki alapból negatívan áll hozzá ehhez a telefonhoz,mert csak egy kula Alcatel.Furcsamód egy samsungnak valahogy jobban megbocsájtják a sok bugot,hibákat.Ezt tapasztalatból mondom,mert egy galaxy S-t használtam fél évig és bizony tudnék mesélni szenvedésekről,napi használat közbeni bosszantó hibákról.A vásárlás után 3x cserélték,mire kaptam egy használható darabot.Számomra felüdülés ez az alcatel a S után. :K .
    Egyetlen hibája van,hogy rátették ezt az SPB launchert,amit sok teló meg se bír mozdítani.Ezért vannak memória gondok,újraindulások,mert a launcher rengeteg erőforrást igényel.Rootolni kell,fagyasztani a felesleges dolgokat.Nekem így 150-180 mb szabad memóriám van és megy mint a repülő.Soha nem indult még újra(amúgy ez alapból android betegség,mert ha drasztikusan csökken a memória,automatikusan újraindítja magát.Ezt próbálták orvosolni az ICS-ben) Tehát bőven megérte az árát és ha szétnéz valaki,nem kap jobbat ebben az árkategóriában!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés