Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hokins


hokins
addikt

Szerintem egész jó. Ha annyit még megtennél hogy a többi szolgáltató árait is feltüntetnéd benne,meg pár képet róla beleteni. Utána szerintem mehet első hsznek.

(#2) V.T.CS. válasza hokins (#1) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

oksa. mindjárt megcsinálom, de képet nem tudom hogy kell berakni, még nem sikerült.
help!

(#3) hokins válasza V.T.CS. (#2) üzenetére


hokins
addikt

Feltöltendő képfájl (max. 1920x1200 px, 1 MB; GIF/JPG/PNG)

Tallozás... ok
Jelenleg rendelkezésre álló tárhely: 9 524 kB
Korábban feltöltött képeim listája

[ Szerkesztve ]

(#4) Samus


Samus
addikt

A bevilágító kijelző problémát tudnád képpel demonstrálni?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) V.T.CS. válasza Samus (#4) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nem, mivel nekem nagyon minimális. csak a képernyőfeloldás utáni fél másodpercben mutatkozik nálam. megpróbáltam már levideózni, de úgy sem látszik.
este látom néha, de akkor meg úgyis leveszem a fényerőt.
ezen ne múljon a vásárlás. :)

(#6) hokins válasza V.T.CS. (#5) üzenetére


hokins
addikt

nekem is akkor látszik csak ha a telefon tetejéről nézem,rendesen tartva a készüléket nem lehet észrevenni

(#7) Samus


Samus
addikt

Értem...kérhetnék pár napfényben készült kameraképet? A Mobilarena képei olyan semmilyen időben készültek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) V.T.CS. válasza Samus (#7) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

mindjárt...

(#9) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

parancsolj.
szerintem ebből a képből is látszik hogy kell a kamerának valami segédlet. :)

(#10) ducducduc


ducducduc
tag

Ez is szép munka, a végén már tényleg mindenki meg fogja találni a telefonról amit tudnia kell. Szerencse, hogy ilyen jó közösség alakult ki egy ilyen jó telefon miatt! Big Respekt! :R

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#11) Samus


Samus
addikt

Látszik a zajszűrés, de legalább nincs annyi képzaj a képen. Nagyon húzok a 995 felé, de megvárom milyen lesz ICS mellett. Gondolom arról is várható beszámoló, ha végre elérhető lesz, ugye?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) V.T.CS. válasza ducducduc (#10) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

köszönöm. :R
második írásom, az elsőt is ma követtem el, és a harmdikat is.

Samus: természetesen, de lehet, hogy kicsit késik mivel szolgáltatós a kis drágám, és így valószínűleg később kapom meg az ICS-t.

[ Szerkesztve ]

(#13) ducducduc válasza V.T.CS. (#12) üzenetére


ducducduc
tag

Akkor ma nagyon belejöttél :D Na majd a tokról készült beszámolóra leszek kíváncsi, most az foglalkoztat leginkább... Olyan szép a telefon nem, akarom sehol összekarcolni :)

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#14) V.T.CS. válasza ducducduc (#13) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én sem. de holnap meló után egyből rámegyek a témára. :)
majd teszek fel képeket.
olvasd el az emulátoros bejegyzésem.

(#15) ducducduc válasza V.T.CS. (#14) üzenetére


ducducduc
tag

Oké, köszi, holnap majd meglesem a képeket :)

Azt épp most kezdtem olvasni :D

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#16) V.T.CS. válasza ducducduc (#15) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

meglesed, ha sikerül vennem. :)
kellemes olvasást.

(#17) V.T.CS. válasza ducducduc (#15) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

sehol nem lehet kapni tokot. :W

(#18) Samus


Samus
addikt

Mi a baja a második telefonnak? Ez az első, be nem kapcsolt telefonért cserébe kapott példány is rossz?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) V.T.CS. válasza Samus (#18) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

frissítettem a fenti írást.
olvasd el az utolsó bekezdést.
múlthéten megveszem a telefont negyvenx ezerért, és most egy 5000-es telefon van nálam, ami mellesleg full le van lakva.

(#20) Samus válasza V.T.CS. (#19) üzenetére


Samus
addikt

Egyre jobban eltántorít ez az egész...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) V.T.CS. válasza Samus (#20) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ha ezek a dolgok nem történtek volna akkor ez lenne most a legjobb ár/érték arányú telefon szerintem. másnak így is lehet az. ma miközben tokra vadásztam beszélgettem egy telefonboltos csókával, és azt mondta hogy a telenor is meg fogja ezzel szívni, és a vevők is, mivel ez a one touch-osítás nem tett jót a telefonnak. ezzel a gyártási, és összeszerelési minőségre utalt. tehát az alcatel szó szerint f..sa ezeket a készülékeket. abban bízok, hogy az ics-vel majd elmúlnak ezek a dolgok. ha meg nem, akkor addig zaklatom őket, amíg vissza nem adják a PÉNZEM, amiért megdolgoztam, és így ők tulajdonképpen átvertek, mert nem azt kaptam amit kifizettem.

(#22) Samus válasza V.T.CS. (#21) üzenetére


Samus
addikt

Lehetséges, hogy ez egyedi, vagy Telenor szériahiba? T-nél szándékozok venni, bár lehet egy gyártósorról kerülnek le...másik alternatíva lenne a ZTE Grand X, de gondolom ezt úgy elkapkodják, mint a cukrot (mint a Blade esetében), ha megjelenik a T kínálatában (elvileg hamarosan kapható készülék) és ahogy olvastam, hogy átlagos használat mellett fél nap, és lemerül...nem hinném, hogy ez a nem végleges verzió hibája volt, ennyit azért nem lehet szoftveresen javítani...Az egy tapi 995 pedig nagyon szimpatikus...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) ->Raizen<- válasza V.T.CS. (#21) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Szia en is hibas telot kaptam elsore. Random ujraindulas lefagyas 3g re lefagyas stb baja volt az egesz panelt csereltek es azota semmi baja! Sajnos nagyon sok a hardverhibas ami kijut a gyarbol a teszttechnikusokat tokon kene rugni hogy ugy allitjak be a gepeket hogy a hibas is atmenjen.....

(#24) Samus válasza ->Raizen<- (#23) üzenetére


Samus
addikt

Kérdés: ez is Telenoros volt?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) ->Raizen<- válasza Samus (#24) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Tremobilos. De nem kell parazni ki kell hasznalni a cseregaranciat. Es nyuzd majd meg jol a telot minden funkciot tesztelni kell. Ami kritikus ne dobja el a halozatot ne induljon ujra fagyjon meg ne recsegjen a burkolat sehol.

(#26) V.T.CS. válasza ->Raizen<- (#25) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nekem még cseregaris (3nap) mégsem cserélték, mivel a helyszínen nem produkálta a hibát.
há nómális? :W

(#27) ->Raizen<- válasza V.T.CS. (#26) üzenetére


->Raizen<-
veterán

nekem is random baszakodott volt amikor napokig jo volt de volt tobbszor is olyan hogy egy nap 5x kellett ki be raknom az akksit mer beszart.

[ Szerkesztve ]

(#28) V.T.CS. válasza ->Raizen<- (#27) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

de mi vagyunk a kretének, hogy a pénzünkért elvárunk valamit...

(#29) ->Raizen<- válasza V.T.CS. (#28) üzenetére


->Raizen<-
veterán

en rogton ugy inditottam tpont szervizbe hogy ha minimum nem javitjak meg akkor fogy vedelemhez fordulok. Futartol bontott dobozt kaptam a kamera melett a burkolatbol negyed mm hianyzik alig eszreveheto de mind1 jobb oldalt recseg a keret. A hardver hiban kivul mast nem csedeltek ki mondvan az nem befojasolja a hasznalhatosagot meg hogy fizessek erte ...... felhaborito ja es a kijelzo es a keret kozott is akad egy kis hezag jobb felul. Igy jartam ez a tanulopenz nem hasznaltam ki a cseregarit mer lekotott a telo nyomoztam miert fagy le nem tudtam megcsinalni......
De mas okbol is pipa voltam mar az egesz vallalatra thomos netem van es harom honapig nem tudtak megcsinalni folyamatos net szakadasom volt.

[ Szerkesztve ]

(#30) V.T.CS. válasza ->Raizen<- (#29) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

na ezért nem rendelek semmit net-en.
megfogdosom, és eldöntöm hogy kell-e, vagy nem.

(#31) ->Raizen<- válasza V.T.CS. (#30) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Elnezest a hibakert de telorol vagyok most meg a laptopom van szervizben ujrapasztazason..... Igen hiba volt neten rendelni.

(#32) ->Raizen<- válasza V.T.CS. (#30) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kivancsi vagyok ez a kurv@ pech szeria mikor mulik el nalam.

(#33) szirup


szirup
csendes tag

2,5 hónapos a telefon, eddig minden rendben volt, kisebb malőrök fordultak csak elő (csengőhang elmászás, gyors lemerülés - ami megoldódott 2G-re váltással), aztán 3 napja elkezdett lefagyogatni, újraindulni, magától kikapcsolni, volt, hogy csak akksi ki-be segített. Esetleg van valami ötletetek, mi okozhatja, vagy nálam is eljött az ideje a szerviznek? :)

A potenciális vásárlóknak üzenem, hogy mindezek ellenére nagyon szerethető kis telefon ez, hozzá tud nőni az emberhez rendesen. :)

(nem vagy egyedül :DD )

(#34) vatvik


vatvik
csendes tag

Sziasztok!

PLS help!
Nekem telenoros verzióm van, de...
Sem az alcateles, sem a telenoros android manager nem kezeli, pedig direkt a 995-höz mellékelik.
Mellékeltem a hibaüzenetet.
Tud valaki megoldást?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#35) V.T.CS. válasza vatvik (#34) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én nem használok ilyet, anno a samsung kies-ben csalódtam.

(#36) vatvik válasza V.T.CS. (#35) üzenetére


vatvik
csendes tag

OK, de akkor kézzel karcolod be az összes névjegyet? Pont ezt kerülném el azzal, hogy a gépemen táblázatba szedve tartom a kapcsolati adatokat. A samsungról közvetlenül nem tudom átmenteni, gondoltam majd programmal. ...tévedtem.

Amúgy a kies nálam jól működött a samuval.

[ Szerkesztve ]

(#37) V.T.CS. válasza vatvik (#36) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nálam is jól működött, csak több funkciót vártam tőle. mindenki oda volt érte, de nem egy nagy szám szerintem.
azért még fent van a gépen. :)

(#38) fanthomee válasza vatvik (#36) üzenetére


fanthomee
tag

Pont erre találták ki a google regisztrációt. Csinálsz egy gmailes hozzáférést, majd ugyanezzel bejelentkezel a telefon. A gmailes címlistába tudsz importálni névjegyeket más programból, azt meg a telefonod egybôl lefrissíti.

(#39) hokins válasza ->Raizen<- (#29) üzenetére


hokins
addikt

Énis netről rendeltem a t-mobiletol. De nem ez az első rendelésem,tavaj szeptemberbe a defy is onnan lett rendelve. Meg asszonynak is jó pár telója. De eddig nálam mindig rendben volt minden. Az alcatel is úgy érkezettt hogy nem volt kinyitva a doboz,nekem kellet a 2 lezárást elvágni.

(#40) vatvik válasza fanthomee (#38) üzenetére


vatvik
csendes tag

Igen tudom, a "gugli" azt szeretné, hogy a felhasználók a nemi életüket is az "ő" tudtukkal élje.
A gmail-es fiókomat nem is használom levelezésre...
...csak a marketből töltöttem le vele alkalmazást.
De azért kösz a tippet. :R

(#41) Braddock válasza vatvik (#40) üzenetére


Braddock
őstag

Pedig erről szól az Android...

(#42) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

megvolt az 1000 megjelenés. :DD

(#43) dudi


dudi
senior tag

na akkor én is megosztom a véleményem a telefonról...
Jól működik, de az 1.4GHz-t tényleg nem lehet érezni, kevés ez az 512mb ram.
De ettől függetlenül örülnék, ha nem 60-80 mb ram lenne szabadon alapból. Futó alkalmazások és szolgáltatások (a google-k kivételével): LauncherPro, GO sms, lookout, touchpal contacts, battery monitor, k9 mail, beautiful widgets, traffic counter, jorte, alarmdroid.
Ugyanez egy cm7-en szintén 512 rammal az előző mobilomon 160mb szabad rammal futott.

Kikapcsoló gombbal rakom le a hívást -> ezzel le is szakítom a teljes mobil hálózatról...

Elmászik a beállított csengőhang. De ezt azóta másik androidos telefonon is tapasztaltam, szóval ez inkább az sd kártya használata miatt lehet.

Baromi lassú az SD kártya számítógépre kötve. Ugyanaz a kártya blade-en 3 mega helyett 8-at hozott írásban.

Az akku-kezelése siralmas. 100%-ról 15%-ig rendben van kb, de utána vagy bír még 2-3 órát zenehallgatással, vagy kikapcsolt kijelzővel készenlétben 10 perc alatt lemerül. (mindig ugyanúgy töltöm, 100%-ra + min. 1óra még töltőn).
Kb. ehhez kapcsolódóan, kikapcsolásnál miért tart 2 percig, hogy tényleg kikapcsoljon? Mondjuk ezt csak akkor látom, ha lemerül teljesen, de akkor is... Ha hívás közben merülök le, várni kell 2 percet, hogy kikapcsoljon, tölt még 5 percig bekapcsolhatatlanul és csak utána tudom bekapcsolni és visszahívni a másik felet. Ez nagyon nem így van más mobiloknál, szóval ez is "alcatel feature".

Egyelőre ennyi volt bennem, ha lesz még, jelentkezem :D

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#44) V.T.CS. válasza dudi (#43) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

tönkre fogod vágni az aksit, ha még nem tetted meg.

(#45) dudi válasza V.T.CS. (#44) üzenetére


dudi
senior tag

?? :U

szerk: blade 2 évig így használtam, és mind a mai napig 3-4 napot bír napi 1 óra wifi és 1 óra gps mellett.

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46) V.T.CS. válasza dudi (#45) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

alap hogy ezeket az aksikat nem ajánlatos teljesen lemeríteni.
nézz utána.

(#47) Samus


Samus
addikt

Lassan kezdem azt érezni, hogy jobban járok az Arc S-el, arra van CM és MIUI is...és 4.0.4is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#48) dudi válasza V.T.CS. (#46) üzenetére


dudi
senior tag

bullsh*t :))
okosan kell használni és érdemes ismerni a li-ion aksikat...

de mindenki másnak (aki nem én vagyok) természetesen azt ajánlom, hogy ne hagyja teljesen lemerülni. Még a végén engem szidnának

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#49) X3B6O0X válasza Samus (#47) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Szeptember végére minden tulajdonos megkaphatja az ICS-t. Az kibírható.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#50) V.T.CS. válasza dudi (#48) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ez nem bocikaki, hanem tény. :D
X3B6O0X: sanszos, hogy a szolgáltatós telefonokon csúszik.
lehet mire visszakapom, már frissül is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.