Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thusor


Thusor
őstag

Alig várom a renew HP elitebook 2560p megérkezését...bár tudom arra még várni kell elég sokat. De szerintem kivárom. Jobban tetszik, mint a 2540p.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#2) lapa


lapa
veterán

1280x800 kisebb, mint az 1366x768? ahogy vesszük.

a tabletben milyen panel van egyébként?

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Vajon a 2560p is tud két winyót fogadni, mint az előd?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem vagyok oda a HP-ért, de ez a két kütyü határozottan tetszik! :)

(#5) Duree


Duree
veterán

Hát én sem vagyok HP párti de ez a tablet elférne az otthon,bármikor elfogadnám.

duree54

(#6) erdoke válasza lapa (#2) üzenetére


erdoke
titán

Ha a pixelek számát nézzükk, akkor valóban van szűk 2,5 % különbség a noti javára, a használhatóság már egészen más kérdés...

Viszont a második generációs Sandy Bridge-ről lemaradtam, szinte most kezdenek szállingózni az elsővel a termékek. :)

A legjobb aláírás a héten

(#7) EkSYS


EkSYS
senior tag

teccik a notesz,
azért ugy el tudnám képzelni hogy beül az ember valami megbeszelésre egy ilyennel és vajon hányan nézék irigykedve ;]

Eki - az eredeti

(#8) erdoke válasza EkSYS (#7) üzenetére


erdoke
titán

Az ember tipikusan olyan megbeszélésre szokott beülni, ahol mindenkinek hasonló notija van...

A legjobb aláírás a héten

(#9) t-bali3


t-bali3
senior tag

Gyönyörű az a 2560p!! Én is csatlakozok a renew gépekre váró nép táborába :DD

(#8) erdoke: Már ha cégen belüli a megbeszélés :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gyönyörű gépek. :K

(#11) adm válasza EkSYS (#7) üzenetére


adm
őstag

ha mindenkinek ugyanolyan van akkor nem is foglalkoznak vele:D

16core - 32thread - 64gb

(#12) Xero


Xero
nagyúr

A 2560p nagyon tetszik. A régi 12-es powerbookom jutott eszembe róla. Ha tényleg megáll 200-220e környékén az ára, akkor bizony nagyon jó vétel lesz!

Egyedül a felbontást keveslem kicsit és a fekete kijelző keret sem jön be annyira, de ennyiért tényleg best buy lehet. :K

(#13) leviske


leviske
veterán

A 2560p annyira kellemes formavilágot kapott. Nem értem, miért kellett a GMA3000-el elcseszni az egészet.

(#14) lapa válasza erdoke (#8) üzenetére


lapa
veterán

ez azért így nem igaz. üzleti partnerek / ügyfelek / beszállítók stb is vannak a világon.

(#15) Thusor válasza leviske (#13) üzenetére


Thusor
őstag

Nincs az elcseszve vele. Nekem például bőven elég lenne. HD filmeket simán viszi, sőt még kisebb 3D feladatokhoz is tudnám használni. Azért nem annyira gyenge az.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16) lezso6 válasza leviske (#13) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem pont egy dedikált VGA-val cseszték volna el. :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17) audi100td válasza lezso6 (#16) üzenetére


audi100td
nagyúr

hat ja :)

(#18) erdoke válasza lapa (#14) üzenetére


erdoke
titán

Akik tipikusan szintén üzleti notikkal szaladgálnak. Akinek Dell-je, Lenovo-ja vagy éppen Toshiba-ja van, majd pont hanyatt vágja magát a leginkább tucat HP-től...

A legjobb aláírás a héten

(#19) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Határozottan jóvágású notesz a 2560p

(#20) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nekem mondjuk nem jön be a formateve, én a matt fekete híve vagyok.

(#21) domi007


domi007
őstag

Kimaradt a hírből a velük együtt bejelentett ProBook 5330m, az a gép egy tünemény:
[link]

Sandy Bridge, szálcsiszolt alumínium, 2,2 cm vastag, 13,3" :K :K

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#22) #06658560


#06658560
törölt tag

Csiklóegér, tablet, értelmes gombok, tetszik. A csiklóhoz görgetőgomb nem jár?

(#23) Gergő_


Gergő_
őstag

A 2560p telitalálat! Egyedül az utazó akksival való kompatibilitást hiányolom, de végülis aki nagyon akar vesz egy 9 cellásat tartalékba.

(#24) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Jó kis gépek ezek,csak hát az ár...bár a minőséget illik megfizetni... :C

Wasabi...

(#25) Boxi88


Boxi88
őstag

Nem rosszak! Kár, hogy az áruk is ehhez méltán alakult... :U

(#26) luw2win válasza leviske (#13) üzenetére


luw2win
őstag

ezt osztom en is..., :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#27) lapa válasza erdoke (#18) üzenetére


lapa
veterán

oké, a 12" elitebook a "leginkább tucat HP" noti.

(#28) Thome válasza lezso6 (#16) üzenetére


Thome
addikt

Integrált+dedikált? Nyerő páros lett volna benne, és szerintem megoldható lett volna... :K
Bár tény, hogy egy üzleti notiba tökéletesen felesleges egy dedikált vga, de ha már kardoskodtok, akkor megmutattam a 3. variációt... :))

A cikkhez: Ez a kihajtható HP nem rossz cucc, de szegényke baromi randa pont ebből kifolyólag.

(#29) erdoke válasza lapa (#27) üzenetére


erdoke
titán

Ez van, ha egy 12-es ThinkPad-hez, Toshiba-hoz, vagy Dell Latitude-hoz viszonyítasz.

A legjobb aláírás a héten

(#30) alamuszi válasza Xero (#12) üzenetére


alamuszi
senior tag

:D

Ha USA-ra érted akkor rendben nem szóltam.

De ha Magyarországra, akkor ugye Te sem gondoltad komolyan ezt a kijelentést :DD

Kb annyira lesz ez itt 220 ezer Ft, mint a 13"-os MacBook Pro 1200 $-nak megfelelő összeg, azzal a különbséggel, hogy olcsóbb lesz, mint a MacBook pro, mert nincs mögötte a gátlástalan kereskedőhálózat, de nem 220, hanem inkább 350 ezer Ft-nál fog az indulni, lévén ez Magyarország :)

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#31) lapa válasza erdoke (#29) üzenetére


lapa
veterán

továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy ezek az átlag notik az átlag vállalatoknál. járok néha a faluban egy kört, de még mindig jellemzőbbnek látom a tényleg tömeg 14" alapverziókat (még csak nem is feltétlen biz modelleket - pedig öltönyösök kezében vannak). szerintem a 12" bőven ennél magasabb kategória.

de lehet, hogy csak én nyomom rossz iparágban, vagy csak le vagyok maradva árismeretben. most mindenesetre az elitebook 1000-1200 eur körül van, a probook meg 6-800.

(#32) blackydan


blackydan
senior tag

Hát a céges msi-t simán elcserélném akármelyikre :DD

(#33) Z86


Z86
őstag

Érdekes, hogy a teljes EliteBook szériából egyedül a 2760p készült hagyományos billenytűzettel, közben az összes többi modell szigetes kialakítást kapott.

(#34) lujó55


lujó55
őstag

Szép, de nem a nép kezébe tervezték.

(#35) adm válasza Z86 (#33) üzenetére


adm
őstag

valamilyen fura okból a 2710p óta (2730p,2740p és 2760p) szinte változatlan a tablet kinézete. ez a második teljes átalakulás ami nem nagyon érinti.

16core - 32thread - 64gb

(#36) erdoke válasza lapa (#31) üzenetére


erdoke
titán

Én legtöbbször reptéren vagy repülőn látom mások notiját, és ott a hivatalos üzleti notis statisztikáknak kb. megfelelő az eloszlás.

A legjobb aláírás a héten

(#37) alamuszi


alamuszi
senior tag

Vajon a Prohardveren mi a f@sz$rt csak félhíreket közölnek, megjelent a ProBook 5330M is, meg egy halom Consumer gépe is, a HP-nek. Igaz hogy a HP nem "partnere" az oldalnak, meg a Probook-ok jobbak a másfélszer annyiba kerülő emesi, meg észer notiknál, de akkor is, kicsit nem tiszta.

[link]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#38) audi100td válasza alamuszi (#37) üzenetére


audi100td
nagyúr

A PH sajnos mar jo ideje nem az ami korabban volt, azt ami itt folyik nem neveznem mar objektiv IT ujsagirasnak, kerdes, hogy ez hosszu tavon tenyleg kifizetödö-e? ugy latszik igen

Persze pont azt a kategoriat fenyegetik ezek a consumer hp gepek, amik helyet ezen az oldalon az asus, acer, msi notik töltik be, tesztet sem olvasni mar mas gyartok cuccairol. :(

A hazigazdak meg szegyelhetik magukat, hogy ebben az egeszben reszt vesznek, jo tudom, nem ingyen dolgoznak, meg nem ök szablyak a felteteleket, de akkor is undorito ami itt folyik.

[ Szerkesztve ]

(#39) Z86 válasza alamuszi (#37) üzenetére


Z86
őstag

A nagyobb méretű Elitebookok és Probookok már korábban megjelentek, volt is róluk cikk kb. 2 hónapja.
Nem egyszerre mutatták be őket, pl. a w széria is később érkezett.

(#40) alamuszi válasza Z86 (#39) üzenetére


alamuszi
senior tag

Nincs igazad, a Probook 5330m most jelent meg, de a többi is a 2560-al együtt, szóval valóban jelent meg két hónapja is, de az nem az volt, ráadásul a 5330m pont az a kategória ami sz@rr@ veri a konkurenciát árban és minőségben is, szerintem nézz utána, valamint nem lehetett cikk két hónapja, mert akkor meg sem jelent. Mindegy is.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#41) Z86 válasza alamuszi (#40) üzenetére


Z86
őstag

Valóban, az m-ről még nem írtak. Bocs nekem csak az s, b, p, meg w modelleken járt az eszem.

(#42) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez már tetszik! :R

(#43) Jorus válasza erdoke (#18) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mi jellemzően úgy szoktunk kinézni, hogy a mi i7-es 2540p-eink "ülnek" szemben a partner szintén jellemzően i7-es MacBook-jaival. Az övék elegánsabb ugyan, csak nekünk a mieinkkel dolgozni is kell. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#44) spyduck válasza adm (#11) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mondjuk itt azért voltak fontosabb momentumok is mint, h kinek milyen gépe van:DDD

(#45) spyduck


spyduck
nagyúr

Egyesek típikus példája annak, hogy a "magyar embernek semmi sem jó". :)
Az Elitebook és a Probook M nem egy kategória, én sem jelentettem volna meg együtt. Akinek pedig nem tetszik ami itt van és úgy érzi lehetne jobban is csinálni itt a lehetőség, csináljon másik weblapot, blogot vagy bármit....
Sztem aki itt van az pont azért van itt, mert jó ez az egész! De ha tudtok ennél jobb honlapot, akár külföldit is linkeljétek be. Sztem nem nagyon van.

Szerk: Grat a 2560p-hez :R

[ Szerkesztve ]

(#46) alamuszi válasza spyduck (#45) üzenetére


alamuszi
senior tag

Na igen nem egy kategória, de a ProBookok közül SubNotesz kategóriában a legközelebb áll hozzá. Az hogy szerinted csak Corporate Business létezik még van más is. Ez pedig demagóg, amit írtál. Mivel nem gondolom, hogy a kettő összefüggene. De mindegy is. Te meg tudsz linkelni egy statisztikát, arról, hogy maga a kategória mennyire elterjedt, mert aki 12"-ban gondolkodik az x201-et vesz, mert maga a HP árai el vannak szállva és annyira nem jó, mint egy ThinkPad, vagy egy Latitude, pláne a divatszutyok szigetes billentyűzettel, a nagyobb képernyőmérettel rendelkező gépeknél. De mindegy is.

Véletlenől az előző ProBook M-ről a külfőldi szaksajtó az év üzleti notebookjává választotta, persze én a tipikus magyar vagyok, aki nem bólogat a "szakemberek" véleményére. Magyarországon, meg nem is lehetett hallani magáról a gépről, tesztről meg ne is álmodjon a "tipikus magyar" ugye.

Picit demagógnak érzem amit írtál, de legyen igazad :)

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#47) LaptopSystem

Jol néz ki mi lesz neki az éra?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#48) LaptopSystem

ára akart lenni :K van itt valaki ilyen korán reggel?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#49) LaptopSystem

Sziasztok ti ismeritek a HP TX 2-est?velemeny?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#50) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Használ még valaki ilyet? Mi a véleménye róla?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.