Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wikings2


wikings2
őstag

Rácuppantak az "emberi" arcokra végre. :) Alakulnak a dolgok :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2) capulet75


capulet75
addikt

Nagyon durván néz ki. Godolom egy ilyen grafikájú játék némileg erőforrésigényes.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Tényleg marha jól fest. Annyit sajnálok hogy az UT3 engine jópár funkciója ma is parlagon hever, elég a korai videóra gondolni.

(#4) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ha ezt játékmotorral csinálták valós időben akkor az durva, de nagyon renderelt videónak tűnik.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) Gude


Gude
senior tag

Jól néz ki! ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) olbaidhun válasza capulet75 (#2) üzenetére


olbaidhun
őstag

Á dehogy, paks éppen csak meginog, mikor bekapcsolod a géped..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#7) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Másik oldalon olvastam h állítólag 3db GTX580 hajtotta a videót :DDD
De mondták h nyugi, elfog ez még menni 1db vgan is :DD

(#8) iBlast


iBlast
aktív tag

ez a játék nem is lenne rossz :D amúgy nagyon komolynak néz ki o.O

(#9) Gyula84


Gyula84
veterán

Szépen néz ki az biztos :C Le a kalappal előtte :R :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10) Angel1981 válasza capulet75 (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Némileg.... ;]
Lassan elérjük a fotorealisztikus szintet! ;)
Ilyen mozgóképeket idáig csak renderelt animációkban lehetett látni idáig.

(#11) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Nahh gyerekek ezt hívják grafikának :K

Öreg vagyok már bohócnak!

(#12) gybazsi


gybazsi
senior tag

Hát nem ronda....... :DD

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) capulet75 válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


capulet75
addikt

Persze gtx780-on.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#14) LW válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


LW
őstag

Nálam is a renderelt verzió az esélyesebb, de nagyon szép videó még így másodkézből is, kamera lencséjén keresztül.

(#15) wolfman válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Na ez az. Engem ez a videó egyelőre egyáltalán nem fogott meg, mert ez renderelt videó egyértelműen! Ilyet eddig is láttam, semmi extra! Ha valami ingame részt mutatnak ilyen grafikával, na akkor leszek elájulva. Szerintem nézett ki így az UE3 legelső promó videója is.

Meg úgyis a végső vidók mutatják meg, hogyvalóban mi is sikerült abból, amit most itt legyezgetnek.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) julius666


julius666
addikt

Ilyen noire játékot valódiból is szívesen látnék, nem csak demóban :))

Amúgy az előző, UE3 DX11-es motor-demóval foglalkozó hírben is le lett írva itt Gamepodon, hogy "a prezentációt az nVidia-val közösen tartották, ahol is három darab GeForce GTX 500-as videokártyán futott a legújabb UE3 technológiai demó az Epic standján, máshol nem volt megtekinthető."

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Jó lenne ha kijönne egy új Unreal játék.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Hát ez az engine (ha tényleg az) megint sárba tipor mindent, bár gondolom az lesz mint az első résznél: nem lesz rá 2 évig rendes gép. De tényleg render szaga van.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kiváncsi vagyok, hogy a későbbiekben mennyire fogják kihasználni ilyen szinten a fejlesztők a motort... főleg, hogy ezt 3 db GTX580 renderelte, ahogy írták előttem... van egy sejtésem, hogy a következő konzolgenerációig nem nagyon láthatunk ilyen szintű grafot a motortól, legalábbis átlagos pc-n nem.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20) WayneGace


WayneGace
őstag

Ebben a nagy sötétségben el lehet fedni az új motor hinyosságait is, amellett, hogy pár fényeffekt is szépen mutat. Az a bajom az ilyen videóval függetlenül a látványtóll, hogy logikátlan számomra. Tudom, hogy nem is az a célja a prezentációnak, de mégis miért nem tépi le a láncot, ha ilyen erős, miért üt olyan nagyot egy cigi és miért nem lő a nagy gép azonnal, amikor látja, hogy a társait felaprították?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21) JoolsNOS válasza WayneGace (#20) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Pontosan azért nem csinálják ezeket, mert az ilyen szintű "filmekben" ez így működik a hatásvadászat érdekében. :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#22) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ez a főszereplő pofa csak szerintem hasonlít erősen Jim Raynorra? :D

Sent from my keyBoard

(#23) noisia válasza WayneGace (#20) üzenetére


noisia
aktív tag

Hallod ez olyan észrevétel, mint mondjuk a Stargate-ről megállapítani, hogy baromság mert nem is lehet galaxisok között utazni.
Apám, ez egy játék. Itt azért eltérnek a dolgok attól, mint amit nap mint nap tapasztalsz. Az milyen lenne, ha mondjuk mittomén egy pék kalandjait kéne végigtolni. Reggel 3kor kelsz, sütöd a kenyeret és kapod az xp-t, hazamész veszekszel az asszonnyal (-10hp).
Ha logikát akarsz, akkor ne itt kereskedj!

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#24) WayneGace válasza noisia (#23) üzenetére


WayneGace
őstag

Van némi különbség a sci-fi meg az egyszerű emberi logika között. Pl. nem lángvágóval megyek neki a láncnak, ha simán le tudom tépni, főleg, ha ilyen ultra-mega-hiber brutál robot aprító ember vagyok. Ha figyelnek az ilyen dolgokra is, akkor az szerintem növeli a videó színvonalát.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#25) ArmanD. válasza WayneGace (#24) üzenetére


ArmanD.
őstag

Megnyugtatlak nem neked készült ez a video Te egy érdekes ember lehetsz neked semmi sem jó öregem :W

Öreg vagyok már bohócnak!

(#26) tsii_H válasza noisia (#23) üzenetére


tsii_H
tag

:DDD az fasza game lenne, tolnam szivesen

(#27) WayneGace válasza ArmanD. (#25) üzenetére


WayneGace
őstag

Én is megnyugtatlak téged, pontosan annyira készült nekem ez a videó, mint neked. Kivéve, ha egy játékfejlesztő cégnél vagy döntéshozó és új grafikus motor licenszt akarsz vásárolni. Szinte már sajnálom, hogy úgy érzem emeli egy videó színvonalát, ha figyelnek az apró részletekre is, nem csak arra, hogy hogyan pattan a parázs és világítja meg a környezetet. Elnézést minden unreal engine fanboy-bót, ha létezik egyáltalán ilyen.
Nem akarok falme-et kelteni. Tehát szuper, mikor jön, várós, stb...

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#28) Asmoday válasza WayneGace (#27) üzenetére


Asmoday
csendes tag

Egyébként igazat adok neked, csak ugye ez egy engine bemutató videó, ahol pont az ilyen parázs-láng fény effektekre van szükség. Lévén a U3 engine DirectX11 képességeit hivatott prezentálni... Ezért kellenek a "logikátlan" dolgok. Arról nem is beszélve, hogy a markeingnek azt tesz jót ha az enginet egy tökös állattal mutatják be és mondjuk nem fekete pákóval...

(#29) Silenzio


Silenzio
addikt

Az ilyeneknek nem hiszek. Mutassanak valami loopolható demót, az ilyen videókat bárhogy lehet manipulálni. Ha igaz, nem rossz. megmaradt olyannak, amilyen, de jóval részletesebb a jelenetek felépítése. De mi ez a katyvasz? Hellboy-klón, koldus, totalitárius rendőrállam, ED 209-klón? Ma már bármit bármivel össze lehet kutyulni.

Amúgy miért nem 4.0? Vagy miért nem adnak ki build számot?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#30) JoolsNOS válasza Silenzio (#29) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én is azt tartom valószínűnek, hogy kicsit manipulálva van az eredeti engine. Bár azért a powered by unreal engine eddig mindig "real" volt. Anno volt nemistudom melyik résznek egy ilyen droid vs ember a folyosón techdemo, aminek akkor szintén hasonló brutál kinézete volt akkoriban, és egyszercsak megállt a kép és nekiáll forgatni, hogy igen ez itt tényleg működő engine. Ilyet kérünk ide is.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#31) Góliát


Góliát
senior tag

Egyre jobban néznek ki a játékok, de ez valamilyen szinten, rendben is van. :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#32) Crytek


Crytek
veterán

Egy újabb semmit mondo nem ingame foshalmaz gratula.Levele smiley

Next PC Upgrade: 2022

(#33) UnSkilleD válasza wolfman (#15) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ez nem render

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#34) Silenzio válasza UnSkilleD (#33) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez egy újabb statisztikajavító-hozzászólás? Mire alapozod? Engine-demónak mocskosul szar, bárki bármit is mond. Se feature-lista, se egy csöppnyi bizonyíték arra, hogy nem render, hanem interaktív, real time.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#35) Manbal válasza Silenzio (#34) üzenetére


Manbal
senior tag

Nem render, ember! :D
Amúgy mi a f@sznak mutogatnák?

(#36) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Mivel Unreal motor nem lesz nagy erőforrás igénye tutkó! Bulletstrom is már egy turbózott változata az Unreal 3 enginek és az is simán megy 2 éves videokártyán is.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#37) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

fain:C...
kiv leszek, milyen játékok alá alkalmazzák majd. esetleg film alá. hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) julius666 válasza Silenzio (#34) üzenetére


julius666
addikt

se egy csöppnyi bizonyíték arra, hogy nem render, hanem interaktív, real time.

Miért lenne render? Annyira mocskosul azért nem jobb mint a jelenlegi UE3 engine. És ha belegondolsz, a 3 GF-en futtatás miatt sem annyira kunszt a dolog.

(#39) eddie17


eddie17
addikt

Tényleg meg lehet nyugodni, ezt valós időben számolta a számítógép, csupán meg volt írva a forgatókönyv.
Ha úgy nézzük, 1-2 év múlva ott leszünk játékbeli grafikában, mint manapság a cgi videók minősége.
Azért az nem rossz ugrás.

(#40) retina


retina
tag

Nagyon durva lessz!Tetszik nagyon!:)

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

(#41) retina


retina
tag

Nagyon durva lessz!Tetszik nagyon!:)

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

(#42) JoolsNOS válasza julius666 (#38) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azért szebb. Főleg a nagyon szép nedves aszfalt tükröződés. De szerintem is realtime. Ha nem lenne az akkor nem dobálóznának az engine logóval. De napok kérdése és kiderül.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#43) Kephamos válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


Kephamos
addikt

És azt hogyan állapítod meg, hogy nem valós idejű a videó? :F

(#44) JoolsNOS válasza Kephamos (#43) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát most már egyre nehezebb. Ezen megy a vita :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#45) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Nagyon jól néz ki. :Y

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#46) blade__


blade__
csendes tag

Tuti h nem renderelt videó!! :D:D

Itt vannak fent további infó,és összehasonlító képek is....érdemes megnézni:

http://www.tomshardware.com/news/unreal-engine-next-generation-graphics,12324.html#xtor=RSS-999

„A világ elvárja, hogy a valóságban éljünk. De ahhoz,hogy a valóságot valahogyan elviselhessük,mindnyájunknak kell találnunk magunknak valami boldogságot.”

(#47) Findzs


Findzs
addikt

tetszik ez az engine

de az is tény ahogy előttem is írták, hogy annak idején az előző unreal engine is durvább volt a bemutató videó szerint mint amit a játékokban láttunk
szóval még vagy 2-3-4 év és meglátjuk mit tud
nekem ez az engine jobban bejön mint a cryengine 3

mellesleg ez a videó olyan mintha egy következő még be nem jelentett deus ex rész lenne

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#48) JoolsNOS válasza Findzs (#47) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ez szarrá alázza a cryengint (crysis fan vagyok, tehát nem elfogultság), de a gépigénye is 3* akkora lesz, mert egyenlőre dx9ben meglepően gyors a cry.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#49) eslight


eslight
csendes tag

Itt a HD video:

http://www.youtube.com/watch?v=PUWyozQPFCU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.