Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Béééla


Béééla
őstag

Kezdhetnék azzal, hogy a matekot, fizikát és infót hibriden összevonják, így a "de ez mire lesz jó, nem lehet belőle kenyeret venni a boltban XDDD" kérdezők azonnal megkapnák a választ és a kérdés súlyosságával arányos megvetést.

Bélabá

(#2) Jeanne d'Arc

Népszerűsíteni kellene hogy van ilyen. Sokan tuti nem tudják.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) #80123904


#80123904
törölt tag

Magyarból ne a kicseszett verseket és költőket tanulják a diákok, hanem a szövegértést, a fogalmazást és a helyesírást.

(#4) GODx válasza #80123904 (#3) üzenetére


GODx
tag

Érettségi éve előtt állva nem is tudnék jobb javaslatot mondani ennél. Lesz*rom hogy Arany Jánosnak lyukasvótahasa meg szeretett Petőfivel birkózni, infós vagyok egy infós iskolában, nem ilyennel akarok foglalkozni...

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#5) Silεncε válasza GODx (#4) üzenetére


Silεncε
őstag

+1 Hála istennek én már túl vagyok rajta, de a legnagyobb hülyeség volt ezeket megtanulni... El is felejtettem már az összeset

(#6) Lenry


Lenry
félisten

mindig jó látni, ha az állam közpénzen újra és újra feltalálja a spanyolviaszt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) apuka80 válasza Lenry (#6) üzenetére


apuka80
csendes tag

"mindig jó látni, ha az állam közpénzen újra és újra feltalálja a spanyolviaszt"

-> azaz, az állam szemmel láthatóan inkompetens a témában, tehát az állam vonuljon ki teljesen az oktatási szektorból?

[ Szerkesztve ]

(#8) Lenry válasza apuka80 (#7) üzenetére


Lenry
félisten

nem, bőven elég lenne, ha nem túrná ki a már meglévő, pontosan ugyanilyen megoldásokat, hogy aztán sok (köz)pénzért megvalósítsa azokat újra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) myckie2 válasza Silεncε (#5) üzenetére


myckie2
őstag

Csatlakozom. Iszonyatosan rühelltem, hogy meg kellett tanulni a költők hülye életét, a verseik elemzését nem is említve.

(#10) Sempronius89 válasza GODx (#4) üzenetére


Sempronius89
tag

Én 10 évesen a Dragonballból írtam volna elemzést a Tüskevár helyett. 14 évesen meg az aktuális népszerű légtornász "művésznő" munkásságában mélyültem volna el a föld ásványai helyett, de sajnos akkor sem lehetett azt csinálni amit akarunk mégis túléltem valahogy ezt a traumát.

Lehet infos vagy de annyi legyen már benned, hogy egy analfabéta tudását igénylő 3-as érettségit (aminek része a reálban is alap szövegértés) leteszel magyarból ami mellett ha infóból nem vagy gyenge simán felvesznek egyetemre aztán soha többet nem kell magyarral foglalkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.