Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Ennyi pénzért már komolyabb hardver is belemehetett volna.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Peter13


Peter13
senior tag

Fura egy madar, az biztos. Nekem az akku nem hianyzik, es azt sem hinnem hogy a negy darab A17-es magonc lesz a szuk keresztmetszet (eleg erosek azok...), viszont kerdes hogy mire kell? Mert ha jatekra, akkor a nagy kerdes nem a CPU, hanem a GPU resz, amirol emlites sincs (ha meg "csak ugy", akkor a negy a17 is boven overkill, eleg lenne ketto is)
Illetve a 300 lumen sem nagy szam, de ha azt legalabb tenyleg tudja, akkor mar legalabb sotet szobaban lehet vele boldogulni (a LED meg a HD felbontas meglete nalam pirospont).

Az igazi kerdes nekem tovabbra is az "ezmiez" lenne: meg mindig vakarom a fejem hogy tulajdonkeppen mire is talaltak ezt ki...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#3) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Igazi hiánypótló termék .... végre megérkezett ... :C még szerencse hogy olcsó! :R

[ Szerkesztve ]

Same shit, different day!

(#4) rottenbull válasza Peter13 (#2) üzenetére


rottenbull
senior tag

En figyelem mar egy ideje ezeket. Szeretnek venni egyet. A diavetites szeru elmenyt szeretnem a fiaimnak atadni, csak modernebb kivitelben.

(#5) .DLL válasza Peter13 (#2) üzenetére


.DLL
veterán

Számomra csak a tablet kijelző része tűnik kicsit feleslegesnek, hiszen ott van közvetlenül vele párhuzamosan a vetített kép. Oké tapizni könnyebb úgy ha látjuk mire bökünk rá, de pl. egy lézeres távmutatóval a vetített képen is lehetne "tapizni", úgy is ott egy kamera az elején... Ami remélem nem a videóhívások miatt került oda, mert az hülyeség lenne :D elé állsz, közben pofánvilágít a projektor... nice.
1m-ről 100inch szerintem túl nagy, nem életszerű, ekkora képet 2-3m-ről kényelmes nézni, de ha ilyen távolságra vagyunk a vetített képtől, akkor állandóan oda kell menni a géphez, ha kezelni akarjuk. Átgondolatlannak tűnik.

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.