Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) hallador válasza Tetsuo (#18) üzenetére


hallador
addikt

Sosem voltam "kádáros", Horthy Miklóst pedig gyakran kritizálom, illetve nézeteivel nem értek egyet - számomra túl liberális és sajnos nyakra-főre mentette a szabadkőműveseket -, de régóta nincs Európában őt meghaladó kvalitású politikus, ezt ki kell jelenteni.
És te? Te vagy a tipikusan naiv realista, aki szerte okoskodik?

Hát hogyne... Ez az Horty/Orbán régóta nincs Európában ekkora koponya? Mi.

Akkor most lehet mondani, hogy tipikus senkiházi mentalitás, ami akár Horty-nak volt, akár Orbánnak van...
Az őt meghaladó alatt mit értünk, az észak Magyarországon a Szlovák határnál kitelepített Lengyel falukat, senkiházi Náci módszerekkel, hogy a seggarcnak izé kiváló kormányzónak legyen hol vadászgatnia.
Vagy a nyugdíjvagyon lenyúlását értjük?

Nálad melyik jelenti a magasabb kvalitást?

Tudom tudom én a szemét aki szerinted bántja a magyarokat, sőt egyenesen szemet szúr, ha valaki megmondja a valóságot...

Még akkor is, ha ehhez annyi köze van szegény magyar embereknek, hogy elszenvedték, az ilyen senkiházik rémtetteit.

De láthatóan nálad a Horty féle semmirekellő nemzeti öntudat elnyom mindent.... Ami a realitás felé haladna...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.